Несподівані витрати трапляються з кожним. Коли холодильник ламається, потрібно негайно купити новий, інакше продукти зіпсуються. А оскільки холодильник коштує грошей, може знадобитися кредит. Тому на допомогу приходять небанківські компанії, що пропонують так звані моментальні кредити.

Що таке швидкий кредит?

Моментальний кредит – це вид швидкого кредиту. Зазвичай це невелика сума, але і термін погашення такої ж короткий. Сума в середньому зазвичай становить від 1000 до 15 ооо грн, а термін погашення – тиждень, два, місяць, а іноді і до декількох місяців.

Миттєвий Payday Loans (позику до зарплати) – так зазвичай називають ці кредити. Це небезпідставно, адже процедура займає всього кілька хвилин, і вже через це час ви зможете отримати гроші на свій рахунок. Все, що вам потрібно, це посвідчення особи і довідка про доходи. Найбільша перевага миттєвих кредитів – їх доступність для всіх, ви можете скористатися ними.

Їх може взяти кожен, навіть люди з боргами або поганою історією в реєстрах боржників. Перевагою цих невеликих кредитів є також можливість вибору зручних умов погашення. Ви можете вибрати погашення кредиту щотижневими частинами або виплатити всі відразу. Однак важливо пам’ятати, що розбивка на щотижневі платежі не обов’язково допоможе вам вчасно погасити кредит. Ви завжди повинні враховувати свої фінансові можливості, коли приймаєте рішення про отримання кредиту до зарплати.

Недолік моментальних кредитів – значні витрати

Хоча миттєві кредити – це невеликі кредити, вони не відносяться до числа найдешевших. Перш за все, їх вартість залежить від відсоткової ставки. Крім того, в залежності від пропозиції, вам, можливо, доведеться сплатити такі збори, як обов’язкове страхування, комісійні або витрати, пов’язані з перекладом або доставкою грошей на рахунок. Вам також слід пам’ятати про різні способи погашення швидких кредитів. Розстрочення або вся сума може бути погашена банківським переказом, але для тих, у кого немає банківського рахунку, кредитні компанії пропонують можливість отримання розстрочки або всієї суми від боржника особисто співробітником компанії. Однак тим, хто користується такою послугою, доводиться рахуватися з витратами, пов’язаними з будь-якими візитами персоналу. І, звичайно, не можна забувати про штрафні відсотках, що нараховуються в разі затримки погашення кредиту. Штрафні відсотки, що нараховуються за кожен день прострочення, призводять до різкого збільшення суми, що підлягає погашенню.

На що звернути увагу при виборі пропозиції

Миттєві кредити – це досить специфічні кредити. Вони здаються відмінним рішенням для надзвичайних ситуацій, але, взяті без роздумів, можуть привести вас до серйозних неприємностей. Перш ніж вибрати пропозицію, необхідно, проаналізувати свій бюджет. Потрібно вибрати таку суму і період погашення, щоб у вас не виникло з цим ніяких проблем. Ви не можете взяти кредит на суму, яку потім не зможете повернути. Найкраще брати кредит лише на ту суму, яка вам потрібна, не більше.

Також слід уважно читати договори, звертаючи особливу увагу на те, що написано дрібним шрифтом або із зірочками. Кредитори можуть ховати такі нюанси в надії, що ніхто не прочитає, тому що люди читають неуважно. При виборі пропозиції зверніть увагу на процентну ставку і загальну вартість кредиту. Також обов’язково потрібно перевірити, скільки відсотків буде нараховано в разі прострочення.

Варто також пам’ятати, що багато кредитних компанії пропонують перші кредити безкоштовно, без будь-яких витрат. Однак майте на увазі, що затримка в погашенні такого кредиту призведе до нарахування повної вартості кредиту. І, звичайно ж, потрібно остерігатися шахраїв, в яких не бракує серед зростаючих як гриби після дощу нових компаній і банків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *