Кредитки – це зручний платіжний інструмент, який при правильному і продуманому підході може здорово полегшити життя. Випускаються з різними лімітом, який залежить від благонадійності і спроможності власника.

Що таке ліміт

Ліміт по кредитці – це доступні для здійснення операцій позикові кошти. Сума міститься у кредитному договорі.

Кредитну карту можна використовувати і як дебетову. В даному випадку спочатку будуть зніматися особисті гроші власника, а тільки потім позикові. Ось тільки тут варто бути максимально акуратними і уточнювати всі умови. Наприклад, деякі банки пропонують змінювати налаштування в особистому кабінеті (просто поставити галочки, які кошти будуть списуватися в першу чергу) – це не дуже зручно.

Як підвищити ліміт?

У більшості випадків сам власник карти не може вплинути на розмір кредитного ліміту. Тобто заяви в банк направляти марно. Ця умова, до речі, виділено окремим пунктом в кредитному договорі.

Отримати пропозицію від банку про підвищення ліміту реально, якщо дотримуватися кількох простих порад:

  • користуйтеся картою для безготівкової оплати покупок;
  • не знімайте готівку – по-перше, такі операції не входять до грейс-період, по-друге, відсотки по ним вище, плюс доведеться додатково заплатити комісійний збір, а це не менше 3% від суми;
  • намагайтеся залишати на карті не менше 50% коштів – така поведінка говорить про благонадійність позичальника і викликає довіру банків;
  • не допускайте прострочень – повну інформацію про суму та дату платежу можна подивитися в особистому кабінеті (не варто оплачувати внески по кредитах в банкоматах сторонніх банків – терміни зарахування можуть розтягнутися на тиждень);
  • користуйтеся іншими продуктами банку, беріть участь в програмах лояльності.

Не варто забувати і про умови карткових продуктів. Наприклад, якщо максимальний ліміт по карті, припустимо, 50 000 гривень, то банк не зможе запропонувати більшу суму навіть самому заможному клієнту. Вихід – змінити карту на золоту або платинову.

При виборі карти варто уважно ознайомитися з умовами обслуговування – процентна ставка по преміальним продуктам зазвичай не набагато нижче, а ось вартість обслуговування обходиться на порядок дорожче.

Твердження про те, що гроші з карти потрібно витрачати на оплату різних товарів – спірне. По-перше, банку абсолютно неважливо, на що клієнт витрачає гроші – на покупку дорогих туфель або продуктів з супермаркету. По-друге, інформація про платежі є конфіденційною – банк бачить тільки суми списання.

Читайте також:

У кого є переваги?

Банки лояльніше ставляться до клієнтів, які беруть участь у зарплатних проектах, що мають вклади або інвестиційні рахунки. Також на підвищення ліміту можуть розраховувати клієнти з гарною кредитною історією, які не мають діючих кредитів (іпотеки) і прострочень.

Чи можуть підвищити ліміт по карті безробітному? Так, якщо клієнт не допускав прострочень. При цьому підтверджувати платоспроможність, надавати довідки з роботи не потрібно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *