Якщо вас приваблює індивідуальне обслуговування, місцеві зв’язки та вигідні ставки, якими славляться кредитні спілки, ви, можливо, задається питанням, як знайти відповідну для вас кредитну спілку. А оскільки місцеві банки можуть володіти тими ж перевагами, можливо, ви теж розглядаєте їх.

Ось як обміркувати своє рішення і знайти найкраще місце для розміщення своїх грошей.

Ставки і комісії

Основна відмінність між банками та кредитними спілками справедливо незалежно від їх розміру: кредитні спілки є некомерційними, в той час як банки – комерційні організації.

В результаті кредитні спілки, в тому числі улюблені банки NerdWallet, як правило, пропонують кращі ставки по заощадженнях і умови кредитування, якщо оцінювати тенденції по фінансових установах всіх розмірів.

Місцеві банки можуть змінити ці тенденції, коли цього вимагає місцева конкуренція. І вони набагато частіше, ніж великі банки, пропонують безкоштовну перевірку, згідно з дослідженням 2012 року, проведеного групою із захисту прав споживачів U.S. PIRG.

Підсумок: Якщо ви збираєтеся шукати тарифи, не виключайте невеликі банки. Варто порівняти ставки по розрахункових рахунках і заощадженям в вашому регіоні, щоб зрозуміти, який банк або кредитна спілка запропонує вам кращу пропозицію.

Відділення і банкомати

Історично склалося так, що одним з недоліків невеликих установ була мала кількість відділень і банкоматів, доступних для їх членів або клієнтів.

Але кредитні спілки та місцеві банки знайшли інноваційні способи конкурувати з величезними національними банками.

Багато з них входять в мережі банкоматів без комісії, такі як AllPoint і MoneyPass, а деякі кредитні спілки пропонують доступ до спільної мережі відділень і банкоматів Co-op з низькою або безкоштовної комісією. Більш того, деякі установи пропонують рахунки з безкоштовними операціями в банкоматах, незалежно від того, кому належить банкомат.

Підсумок: Якщо ви покладаєтеся на приватне обслуговування, вибирайте установа, яке має найбільш сильне відділення або банкомат в місці вашого проживання і утримує низьку плату за користування банкоматом.

Обслуговування клієнтів

Кредитні спілки вже давно перевершили комерційні банки за рівнем задоволеності клієнтів. Але в міру зростання членства їхня перевага скорочується, в порівнянні з невеликими банками. У 2015 році Американський індекс задоволеності клієнтів показав, що кредитні спілки всього на один пункт (з 100) випереджають регіональні і місцеві банки.

Варто також відзначити, що в останні роки кілька банків, що працюють тільки в режимі онлайн, заслужили високі оцінки за доброзичливе ставлення до клієнтів і прозоре обговорення тарифів і ставок. Наприклад, такі банки пропонують багато з наших улюблених онлайнових розрахункових рахунків.

Підсумок: Окремі установи відрізняються один від одного, тому зв’яжіться з тими, які вас найбільше зацікавили, щоб дізнатися, як це – спілкуватися з ними.

Технології

Ще одне застаріле уявлення про те, що невеликі установи відстають від споживчих технологій, таких як додатки для смартфонів і сайти онлайн-банкінгу.

Незалежні постачальники програмного забезпечення перетворили цю прогалину в можливість, видаючи банкам і кредитним союзам ліцензії на використання своїх готових інструментів. Члени цих організацій отримують доступ до сучасних, простих у використанні цифрових банківських інструментів.

Звичайно, різні організації по-різному розставляють пріоритети у витрачанні коштів на технології, тому в меншій частині спектра ви можете почекати трохи довше, щоб отримати доступ до таких функцій і послуг, як Apple Pay, мобільне поповнення чека і карти EMV.

Підсумок: Хоча у невеликих банків і кредитних спілок з’являється все більше можливостей йти в ногу з часом, чітко визначтеся, які технологічні функції вам необхідні, перш ніж здійснювати покупки.

Збереження ваших грошей

Деякі турбуються, що гроші, які вони зберігають в кредитних спілках і невеликих банках, можуть бути не в безпеці, але уряд США страхує кошти в переважній більшості установ. Ця страховка діє однаково, незалежно від розміру банку або кредитної спілки.

Вклади споживачів в більшості банків і кредитних спілок застраховані Федеральною корпорацією страхування депозитів або Національною адміністрацією кредитних спілок.

Ліміт застрахованих коштів становить 250 000 доларів США на одну установу, на одну особу, за заздалегідь визначені рахунків. Наприклад, розрахункові, ощадні та компакт-диски входять в одну групу.

В цілому по галузі місцеві банки і кредитні спілки в останні роки були здорові, демонструючи стійкість в роки після фінансової кризи 2008 року.

Читайте також:

Підсумок: Поки ви перебуваєте в межах федеральних страхових лімітів, ваші гроші в безпеці.

Відповіді на всі ці питання будуть різними в залежності від того, де ви живете і як ви користуєтеся банком. Вирішивши, які з них найбільш важливі для вас, ви зможете знайти кращий банк або кредитну спілку для ваших потреб, незалежно від розміру.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *