Мрія про власне житло або машині – для багатьох залишається чимось прекрасним з області фантастики. Але все ж деяким щасливчикам вдається здійснити свою мрію і при цьому обійтися власними силами і не влазити в борги. Чи можна накопичити гроші на дорогу покупку? Чи є якісь секрети, щоб швидше відкласти необхідну суму і виконати задумане? Давайте розберемося разом.

3 правила швидкого накопичення грошей

 1. Як накопичити гроші? Для початку потрібно розібратися, куди йдуть зароблені кошти. Далі визначаємося, на чому можна економити, а які витратні статті скорочувати не можна. Складаємо список обов’язкових витрат. Все інше скорочуємо до мінімуму.
 2. Як швидко накопичити гроші? Починаємо систематично відкладати частину заробітку. 10-15% від заробленого можна безболісно відкладати. Щоб прискорити процес накопичення, відкладати доведеться в 2-3 рази більше. При розумному підході цілком реально відкладати близько 30%. Якщо доходи такої можливості не дають, терміново шукайте підробіток.
 3. Щоб не витратити завчасно гроші, відкладені на дорогу покупку, рекомендуємо покласти ці кошти на банківський вклад, з умовою, що його не можна чіпати до обумовленого терміну без втрати відсотків.

Режим жорсткої економії – це, звичайно, не просте випробування, але, якщо вас цікавить, як накопичити на квартиру, то від частини покупок і звичних витрат доведеться відмовитися. Такі обмеження дозволять вам отримати більше можливостей у майбутньому.

Визначаємо мету

Заведіть хорошу звичку контролювати свої витрати і доходи, використовуючи наприклад, одне з численних мобільних додатків. Програми ведення особистого бюджету дуже зручні тим, що можна підрахувати поточні доходи і витрати, і планувати своє майбутнє. Так, якщо вам потрібно накопичити на поїздку за кордон в квітні, програма допоможе запланувати та інші важливі витрати.

Визначившись скільки потрібно накопичити на дорогу покупку або відпустку, частина коштів можна буде відкладати з кожної зарплати, відвівши для цього окремий рядок в ряду бюджетних витрат. Зручніше навіть переводити ці кошти на окрему банківську карту систематично. А ще краще накопичити гроші за допомогою кредитної карти, вносячи відкладені гроші на рахунок дебетової картки.

Якщо поставити для себе терміни виконання, то комп’ютер розрахує, яку частину коштів потрібно відкладати щомісяця для досягнення результату.

Як стати фінансово незалежним

 • Точно знати, скільки одержуєш і куди витрачається зароблене;
 • Правильно ставити цілі;
 • Переглянути і мінімізувати витрати;
 • Скласти фінансовий план;
 • Продумати питання вкладання вільних грошей, щоб це приносило прибуток.

Наведення порядку в фінансах допоможе завжди тримати ситуацію під контролем: знати, які витрати можна безболісно скоротити, бути готовими до екстремальних випадків, коли потрібно терміново заощадити.

Як накопичити гроші на машину

Якщо вам знайома така ситуація, коли в гаманці замість 500 гривень скромно влаштувалися лише 2 жалюгідні десятки, то саме час починати вести домашню бухгалтерію. Звичайно, це не панацея для усунення дефіциту особистого бюджету, але контроль над власними витратами все ж дозволить оптимізувати свої витрати. За твердженням фінансових консультантів, організувати «заначку на мрію» під силу людині з будь-яким рівнем доходів. У цьому питанні головне визначитися – на чому можна заощадити.

Якщо ви хоча б протягом 2-х тижнів будете вести особистий бюджет, то цілком можливо, що виявите цікаві подробиці, з’ясувавши, куди витікають ваші кровно зароблені. І тоді питання, як накопичити гроші на машину вже не буде здаватися недоречним і важкодосяжним.

До речі, мета повинна бути ще і орієнтованої під ваш рівень доходів. Наприклад, якщо намічена покупка автомобіля, розумніше буде купити авто вартість якого не перевищує ваш річний дохід. Це дозволить в майбутньому без шкоди для сімейного бюджету утримувати та обслуговувати машину.

Как быстро накопить деньги на машину

 1. Как накопить деньги на машину? Первоначально нужно определиться с требуемой суммой и временем, когда будут нужны эти деньги.
 2. Подсчитайте, какую сумму нужно откладывать ежемесячно. С учетом этого определите, какие расходные статьи получится сократить для накопления нужной суммы.
 3. При нехватке денег рассмотрите возможные варианты подработки.
 4. Чтобы сэкономить не пренебрегайте вариантами покупки авто в другой комплектации. Простая версия позволит серьезно сэкономить.
 5. Покупка подержанного авто – тоже еще один способ серьезно сэкономить и получить желаемое.

Последний совет будет полезен и тем, кого интересует вопрос, как накопить на квартиру. В этом случае покупка жилья на вторичном рынке позволит значительно быстрее улучшить свои жилищные условия без колоссальных переплат.

Як швидко накопичити гроші на машину

 • Як накопичити гроші на машину? Спочатку потрібно визначитися з необхідною сумою і часом, коли будуть потрібні ці гроші.
 • Підрахуйте, яку суму потрібно відкладати щомісяця. З урахуванням цього визначте, які витратні статті вийде скоротити для накопичення потрібної суми.
 • При нестачі грошей розгляньте можливі варіанти підробітку.
 • Щоб заощадити не нехтуйте варіантами покупки авто в іншій комплектації. Проста версія дозволить серйозно заощадити.
 • Купівля вживаного авто – теж ще один спосіб серйозно заощадити і отримати бажане.

Остання порада буде корисний і тим, кого цікавить питання, як накопичити на квартиру. У цьому випадку покупка житла на вторинному ринку дозволить значно швидше поліпшити свої житлові умови без колосальних переплат.

Як накопичити гроші на весілля

У вашому житті намічається знаменна подія? І ви зовсім не уявляєте, як накопичити гроші на весілля? Насправді варіантів безліч. І цілком підійдуть і ті, які були розглянуті вище. Отже, щоб накопичити гроші на весілля такі кроки:

 • заведіть скарбничку. І хоча в цю скарбничку ви будете збирати дрібниця, цих грошей, зібраних навіть за місяць, цілком вистачить на придбання весільних сувенірів;
 • заведіть пластикову картку. Періодично поповнюйте її, але гроші не знімайте. Вони тільки для торжества; використовуйте для накопичення електронні рахунки;
 • вкладіть наявні кошти в цінні папери, але в цьому питанні бажано розбиратися, інакше можна більше втратити.

Звичайно, ніхто не відміняв підробітку і пошук більш високооплачуваної роботи. Деякі розглядають і можливість підзаробити за кордоном, наприклад, в Польщі. І, нарешті, якщо власних заощаджень не вистачає, скористайтеся фінансовою допомогою родичів (візьміть у них в борг) або оформіть кредит в банку.

На закінчення

Ті, хто знають, до чого прагнути, зазвичай домагаються своїх цілей. Самодисципліна та бажання, помножене на терпіння і труд, допоможуть вам досягти всіх намічених результатів, здійснити свої плани і мрії. Удачи в ваших починаннях і фінансового благополуччя!

Можливо Вас також зацікавить:

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *