Швидкі способи відправки грошей включають Zelle, електронні подарункові карти, банківські перекази і багато іншого. Дізнайтеся, що підходить вашому одержувачу.

Отримання грошей для близьких може бути пріоритетом в даний момент, особливо для тих, хто хворий, безробітний або не може відлучитися з дому. Ви також хочете убезпечити себе і одержувача.

З огляду на, що в умовах пандемії коронавируса рекомендації по соціальному дистанціювання рекомендують триматися на відстані 6 футів від інших людей, у вас є й інші варіанти, крім особистої передачі грошей, причому деякі з них можуть бути зроблені лише за кілька секунд. Ось що необхідно знати.

Враховуйте потреби одержувача

Щоб вибрати найбільш підходящий спосіб відправки грошей, подумайте:

 • На що будуть витрачені гроші? Вам не потрібен список, просто загальне уявлення. Чи потрібна вашому близькій людині одноразова сума на щось конкретне, наприклад, на продукти, або йому потрібні періодичні переклади для оплати рахунків?
 • Чи є у вашої близької людини банківський рахунок? Деякі варіанти перекладів вимагають наявності у обох сторін традиційного розрахункового або ощадного рахунку в банку.
 • Чи зручно їм користуватися онлайн або мобільними технологіями? Такі варіанти, як однорангові (P2P) платіжні додатки, зручні, але можуть підійти не всім.

“Якщо ви збираєтеся використовувати додаток P2P, вам потрібно переконатися, що одержувач має можливість користуватися цією програмою для прийому грошей і що він може використовувати ці гроші для витрат в Інтернеті або в магазинах”, говорить Бен Джексон, головний операційний директор Innovative Payments Association.

І якщо ви розглядаєте можливість пересилки грошей поштою, деякі варіанти більш безпечні, ніж інші.

Як тільки ви отримаєте уявлення про те, як можуть отримати гроші, ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант.

6 швидких способів відправити гроші в кризу

Zelle: безкоштовно і швидко

Ця служба тимчасових перекладів співпрацює з більш ніж 750 банками та кредитними спілками та вбудована в веб-сайти і мобільні додатки багатьох фінансових установ. І відправник, і одержувач повинні мати банківські рахунки і зареєструватися в Zelle, вказавши адресу електронної пошти або номер телефону.

 • Кращий варіант для: одноразових або повторюваних платежів для людей, у яких банківські послуги налаштовані онлайн або на мобільному пристрої.
 • Швидкість доставки: зазвичай протягом декількох хвилин на банківський рахунок; до трьох днів для одержувачів, які вперше реєструються в Zelle.
 • Безпека: Як тільки переклад завершений, його неможливо скасувати. Переконайтеся, що ви відправляєте гроші саме тій людині.

Цифрова подарункова карта

Багато великих торгових компанії пропонують електронні подарункові карти, які можна знайти на їх сайтах або на таких сайтах, як giftcards.com і giftcardmall.com. Ви можете відправити подарункову карту по електронній пошті і запланувати її отримання в той же день або в інший час. Деякі подарункові карти діють на декількох підприємствах, наприклад, подарункові карти Visa і карти компаній з доставки їжі, таких як GrubHub і DoorDash.

“Переконайтеся, що електронну подарункову карту можна використовувати прямо зараз. Чи знаходиться цей магазин поблизу? Чи відкритий він і пропонує він самовивезення або доставку?” – каже Шеллі Хантер, експерт по подарунковим картам на Giftcards.com.

 • Кращий варіант: одноразовий подарунок, який можна використовувати онлайн або роздрукувати для покупок в магазині.
 • Швидкість доставки: до 24 робочих годин для замовлень на giftcards.com і giftcardmall.com, в залежності від обробки.
 • Безпека: одержувач зазвичай отримує по електронній пошті повідомлення з посиланням на електронну подарункову карту для погашення. Використання подарункових карт не вимагає ідентифікації особистості або інформації про банківський рахунок.

Сторонні P2P-додатки

PayPal, Square Cash, Venmo і Apple Pay Cash можуть бути хорошими варіантами, якщо і у вас, і у одержувача є один і той ж додаток. Але всі вони мають одну і ту же перешкоду: безкоштовна доставка на банківський рахунок не є миттєвою. Стандартний термін становить, як правило, кілька днів. Щоб переказати кошти на дебетову карту протягом декількох хвилин, одержувач повинен заплатити комісію, зазвичай близько 1%, максимум – близько 10 доларів. Ви можете відправити більше грошей, щоб покрити цю комісію. Деякі додатки пропонують дебетові карти, які дозволяють одержувачам використовувати кошти відразу після перекладу.

 • Найкраще для: людям, які користуються одними і тими ж додатками для переказів і не проти вибору між безкоштовною доставкою з затримками і миттєвою доставкою за плату.
 • Швидкість доставки: або протягом декількох хвилин, або протягом декількох днів.
 • Безпека: завершення переклади не можуть бути скасовані. У кожної програми свої процедури, але зазвичай вони використовують двухфакторную аутентифікацію та оповіщення по електронній пошті про зміну пароля. Apple Pay Cash може підтверджувати платежі за допомогою відбитків пальців і розпізнавання особи.

Перекази між передплаченими дебетовими картами

Ці карти працюють як дебетові карти для оплати покупок і рахунків, за винятком того, що ви завантажуєте гроші на карту перед використанням. Одна із стратегій – купити дві карти: одну відправити поштою коханій людині, а другу – собі. Потім переведіть гроші зі своєї картки на іншу. Або використовуйте таку карту, як Bluebird від American Express, яка пропонує основний рахунок з субрахунками, кожен з яких має свою власну карту. Ви можете пов’язати свій банківський рахунок з картою і безкоштовно переводити гроші на карти субрахунків і з них. Передплачені картки можуть мати щомісячну або іншу плату за використання; проведіть дослідження, щоб знайти найдешевші варіанти.

Банківський переказ

Традиційні банки пропонують варіант переказу грошей в режимі реального часу – банківський переказ, який стоїть чималу плату за відправку та отримання грошей. Ця плата може коштувати того, якщо мова йде про термінове переведення, особливо якщо ви відправляєте тисячі доларів. (В якості альтернативи, якщо вас не бентежить затримка в кілька днів, ви можете вибрати варіант з низькими або нульовими витратами – відправити онлайн-переклад на пов’язаний рахунок через ACH-переклад).

 • Кращий варіант для: великі одноразові платежі.
 • Швидкість доставки: як правило, протягом декількох хвилин на банківський рахунок.
 • Безпека: провід проходять через систему Федеральної резервної системи, якій регулярно користуються банки, підприємства і державні установи. Як і у випадку з додатками P2P, ви не можете скасувати переведення.

Читайте також:

Грошовий переказ

Як і персональний чек, цей аркуш паперу вимагає наявності відправника і одержувача, і його потрібно відправити поштою. Грошові перекази можна придбати в поштовому відділенні, Walmart і Western Union, і коштують вони трохи доларів. Одержувач може перевести в готівку грошовий переказ, відвідавши теж місце, де він був придбаний, наприклад, поштове відділення, або скориставшись мобільним додатком свого телефону, щоб покласти його на банківський рахунок.

 • Кращий варіант для: людям, які не мають доступу до домашнього Інтернету або банківського рахунку, а також тим, хто вважає за краще отримувати гроші в автономному режимі.
 • Швидкість доставки: від одного до трьох днів пріоритетною поштою, в залежності від вашого регіону.
 • Безпека: втрачений або вкрадений грошовий переказ можна замінити, якщо у вас є квитанція.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *