Можливо, вам потрібна більш висока процентна ставка. Можливо, ви переїжджаєте і хочете вибрати банк з великою кількістю відділень в новому регіоні. А може бути, вам просто набридло погане обслуговування клієнтів, і ви хочете перевести свій бізнес в інше місце.

Хоч би яка була причина, зміна банку не обов’язково повинна бути клопіткою. Читайте далі наше керівництво з перекладу вашого розрахункового або ощадного рахунку в нову фінансову установу.

Ось кроки по переходу в новий банк або кредитна спілка

Крок 1: Визначте, де відкрити новий рахунок

Для більшості з нас банки і кредитні спілки, їх некомерційні еквіваленти, є ключовими в нашій фінансовій життя. Але при такій кількості варіантів, як вибрати новий банк, якщо старий вже не задовольняє вашим потребам?

  1. Подумайте про те, які функції вам потрібні. Можливо, вам важливо знайти банк або кредитна спілка з відділеннями та банкоматами поблизу від вас, а може бути, ви віддасте перевагу онлайн-банк з більш високими процентними ставками і відмінною програмою відшкодування комісії за користування банкоматом. Незалежно від того, чи буде це банк з філією або тільки онлайн, вам потрібен банк з низькими комісіями і високими процентними ставками, особливо за розрахунковими та ощадними рахунками. Переконайтеся, що в новому банку є всі послуги, які ви хочете отримати.
  2. Пам’ятайте, що вам не обов’язково тримати всі свої рахунки в одному місці. Якщо ви готові до деякого жонглювання, ви можете оптимізувати свої фінанси, відкривши рахунки в різних банках. Наприклад, ви можете скористатися перевагами високої річної процентної прибутковості ощадного рахунку в Інтернеті і при цьому тримати відкритим розрахунковий рахунок в традиційному банку, який пропонує обслуговування клієнтів при особистій зустрічі, коли вам це необхідно. Слідкуйте за тим, щоб кількість рахунків було мінімальним, щоб уникнути випадкових овердрафтів. Якщо для вас важливо, щоб ваші рахунки перебували під одним дахом, ознайомтеся з нашим списком кращих банків для відкриття розрахункових та ощадних рахунків.

Крок 2: Відкрийте рахунок в новому банку

Більшість банків дозволяють легко відкрити розрахунковий або ощадний рахунок онлайн або особисто. Як правило, вам буде потрібно надати деякі основні особисті дані і документи, такі як ім’я, адреса, посвідчення особи з фотографією, видане урядом, і номер соціального страхування. Якщо банк вимагає цього, вам потрібно буде перевести кошти на новий рахунок. Часто це можна зробити в електронному вигляді зі старого рахунку в іншому банку (якщо він ще відкритий), але можна також внести готівку або чек.

  • Ваша кредитна історія, швидше за все, не буде перевірятися. Багато банків перевіряють потенційних кандидатів, переглядаючи базу даних ChexSystems, яка показує, чи часто ви в минулому допускали овердрафти або мали інші банківські проблеми, але ніякої кредитної інформації. Деякі банки проводять м’яку або жорстку перевірку кредитоспроможності, але тільки жорстка перевірка призводить до зниження вашої кредитної оцінки (зазвичай короткочасного). Такий кредитний запит може бути зроблений, якщо ви подаєте заявку на програму захисту від овердрафту або кредитну лінію при відкритті розрахункового рахунку.
  • Переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам щодо мінімального депозиту. У той час як в більшості банків для відкриття нового рахунку та отримання відсотків потрібно від 0 до 100 доларів, деякі банки вимагають внесення тисяч доларів. Переконайтеся, що у вас достатньо грошей, перш ніж відкривати рахунок.

Крок 3: Складіть список підписок, автоматичних платежів, депозитів і послуг в вашому старому банку

Щоб перехід на новий банківський рахунок був плавним, перегляньте історію транзакцій за рік і відзначте усі наведені нижче:

  1. Прямі депозити.
  2. Автоматичні платежі за рахунками і підписки (щомісячні або щорічні).
  3. Повторювані переклади.
  4. Пов’язані рахунку.

Відзначте також всі банківські послуги, якими ви користуєтеся в даний час, наприклад:

  • Банківські оповіщення по електронній пошті або СМС.
  • Мобільний додаток.
  • Паперові чеки.
  • Сейф.

Крок 4: Почніть переказ грошових коштів і платежів за послуги на новий рахунок

Ви не стали б переїжджати з будинку або квартири, не переконавшись у тому, що на новому місці функціонує все найнеобхідніше – газ, вода, електрика. Тут діє та ж логіка. Відкривайте новий рахунок до закриття старого і здійснюйте перехід поетапно.

  1. Тримайте трохи грошей на старому рахунку. На старому рахунку повинно бути достатньо грошей, щоб уникнути комісії за мінімальний баланс і покрити всі автоматичні платежі або чеки, які не пройшли перевірку.
  2. Змініть всі прямі вклади. Оновіть свою фінансову інформацію на роботі, щоб ваша зарплата відправлялася на новий банківський рахунок.
  3. Перегляньте графік автоматичних платежів. Заплануйте майбутні платежі за рахунками з вашого нового рахунку, як тільки перший прямий депозит пройде.
  4. Перевірте інші пункти вашого списку. Поверніться до списку планування і перевірте все, що ще залишилося зробити: замовити чеки, орендувати новий осередок, завантажити мобільний додаток банку і так далі.

Будь-яка стара інформація про рахунки, що зберігається у постачальника послуг – кредитні карти, кабельна компанія, оператор стільникового зв’язку – також повинна бути оновлена. Деякі продавці повідомлять вас про невдалий платежі, але інші можуть цього не зробити, в результаті чого рахунки будуть спізнюватися і накопичуватися, що може вплинути на вашу кредитоспроможність.

Крок 5: Закрийте старий рахунок

Коли ви переконаєтеся, що всі автоматичні транзакції пройшли, ви можете закрити свої старі рахунки. Бюро фінансового захисту споживачів рекомендує отримати письмовий документ, що підтверджує закриття рахунку.

Коли справа дійде до закриття рахунку, у вас може бути кілька варіантів, включаючи закриття по телефону, в письмовій заяві або особисто. Майте на увазі, що ваш банк, імовірно, не хоче втрачати вас як клієнта і може спробувати відмовити вас від закриття рахунку.

Згідно зі звітом некомерційної організації “Союз споживачів” за 2012 рік, банки також іноді відновлюють закриті рахунки для виконання автоматичних платежів або депозитів, які надходять. Щоб уникнути цього, йдеться в доповіді, “рахунок повинен бути спустошений і закритий одночасно після того, як всі прямі депозити і автоматичні платежі були успішно перенаправлені”.

Якщо у вас є сумніви, поговоріть зі своїм колишнім банком про його правилах відкриття рахунку.

Читайте також:

Крок 6: Перевірте, що всі ваші автоматичні платежі переведені

Після того як ви закінчите зі своїм старим рахунком, продовжуйте знайомитися з новим домом для ваших грошей. Скористайтеся можливостями, які він може запропонувати, щоб допомогти вам у досягненні ваших фінансових цілей, і стежте за тим, щоб уникнути комісій за овердрафт і щомісячних витрат.

Навіть якщо ви подбали про переведення всіх Автоплатеж перед закриттям старого рахунку, ви повинні переконатися, що переклад пройшов успішно, перевіривши свої щомісячні виписки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *