Ви можете переводити кошти з одного банківського рахунку на інший за допомогою банківських переказів онлайн.

Якщо ваші кошти розподілені по рахунках в різних установах, зручно мати можливість переводити їх між ними. Онлайн-переклади – це зручний спосіб перевести гроші з одного банку в інший.

Онлайн-переклади, як правило, безкоштовні як в інтернет-банках, так і звичайних, хоча деякі з них стягують плату, а термін виконання перекладу зазвичай становить до трьох робочих днів. При оформленні перекладу уточніть в своєму закладі, коли очікувати надходження коштів і стягується комісія.

Як перевести гроші з одного банку в інший через інтернет

Перш ніж почати, вам потрібно встановити зв’язок між двома рахунками в різних банках – тим, на який ви будете відправляти гроші, і тим, на який будете їх отримувати.

  • Зв’яжіть два рахунки. Зайдіть на сайт або в мобільний додаток першого банку і виберіть опцію для здійснення переказів. Там може бути вибір для внутрішніх переказів, тобто для переказу грошей між двома рахунками в одному банку – наприклад, з розрахункового на ощадний. Вам потрібна зовнішня опція, яка дозволяє переводити кошти в інший банк.
  • Надайте інформацію про зовнішньому рахунку. Майте під рукою номер маршруту другого банку і номер вашого рахунку. Зазвичай цю інформацію можна отримати з банківської виписки або роздрукованого паперового чека.
  • Підтвердите новий рахунок. Після того як ви введете необхідну інформацію, перший банк, як правило, захоче підтвердити, що у вас є доступ до рахунку другого банку. Вас можуть попросити ввести ім’я користувача і пароль, які потім перевірить перший банк. Інший спосіб перевірки рахунку першим банком – зробити невеликий депозит або два (наприклад, по кілька пенні) і попросити вас підтвердити суми. Цей процес може зайняти пару днів.
  • Налаштуйте переклади. Після підтвердження рахунку ви можете налаштувати переклади на сайті банку-відправника. Виберіть рахунку відправника та одержувача, введіть суму для перекладу і дату проведення операції. Там же ви зазвичай можете побачити, в який день кошти мають надійти на рахунок одержувача. Вам також потрібно вибрати, чи хочете ви зробити разову операцію або періодичний переклад (наприклад, раз на тиждень). Після того як ви зробили свій вибір, виберіть опцію відправити його.

Використовуйте банківські перекази для підвищення прибутковості заощаджень

Банківські перекази – звичайна справа для тих, хто має розрахунковий рахунок в одному банку і високоприбутковий ощадний рахунок в іншому банку. Якщо ви відкриваєте новий ощадний рахунок, ви можете прив’язати до нього існуючий розрахунковий рахунок для автоматичних переказів.

Це також працює для клієнтів інтернет-банків, яким часто необхідно пов’язати свої існуючі банківські рахунки для поповнення своїх рахунків в інтернеті. Ці люди, як правило, отримують переваги більш вигідних ставок, зберігаючи при цьому зручність існуючих рахунків.

Обмеження на зняття заощаджень

Як правило, ви можете робити скільки завгодно перекладів на ощадні рахунки, але є деякі моменти, які слід враховувати, коли мова йде про зняття грошей. Зняття грошей з ощадних рахунків в режимі онлайн вважається зручними операціями відповідно до вимог Федеральної резервної системи. Якщо протягом місяця ви робите більше шести зручних операцій, деякі установи стягують комісію за кожну операцію понад установлений ліміт. Зазвичай ця плата становить близько 5 доларів США за кожну понадлімітну операцію.

Відправлення грошей іншим особам

Якщо ви не є власником рахунку, на який плануєте відправити гроші, вам, можливо, доведеться розглянути інші варіанти. Багато банків пропонують послуги з оплати рахунків через інтернет, які відправляють чек або електронний платіж продавцеві або постачальнику від вашого імені. Якщо вам потрібно швидко відправити гроші іншій людині, ви також можете скористатися послугами тимчасових платежів, таких як Venmo або PayPal. А якщо вам потрібно швидко відправити тисячі доларів, можливо, має сенс перевести гроші. Ці послуги не завжди безкоштовні, але кошти часто доходять до одержувача набагато швидше, іноді всього за кілька хвилин.

Читайте також:

Переказ коштів з одного банківського рахунку на інший не обов’язково повинен бути тягарем, якщо використовувати інтернет-банкінг.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *