Переказ грошей може бути швидким способом переміщення великих сум грошей в США і за кордон. Ось короткий посібник з переказу грошей.

Виберіть провайдера

Банки і небанківські провайдери грошових переказів можуть допомогти вам відправити електронний переказ.

Банки

У банківські перекази беруть участь фінансові установи як відправника, так і одержувача. Переклади можуть бути оброблені в той же день, але міжнародні перекази можуть зайняти як мінімум кілька днів.

Небанківські провайдери грошових переказів

Такі компанії, як Western Union, дозволяють вам переказувати кошти в США або за кордон. Ви можете переводити гроші між банківськими рахунками, відправляти готівку для отримання грошей і, в деяких випадках, оплачувати рахунки за допомогою електронних переказів. Переклад може зайняти від декількох хвилин до декількох днів, в залежності від послуги і способу доставки.

Електронний переказ є безвідкличним, а грошовий переказ може бути анонімним, тому ніколи не відправляйте гроші тим, кого ви погано знаєте. Федеральна торгова комісія США дає поради про те, як уникнути шахрайства з банківськими переказами.

Зберіть інформацію

Якщо ви використовуєте свій банк для переказу грошей, переконайтеся, що у вас є:

  • посвідчення особи, видане урядом, і / або доступ до рахунку в інтернеті;
  • рахунок, на якому знаходиться принаймні ту суму, яку ви хочете відправити;
  • номер банківського рахунку (вказано на виписці з банку, чеку або в вашому онлайн-рахунку);
  • повне ім’я одержувача і його контактна інформація;
  • назва, адреса і номер телефону банку-одержувача;
  • транзитний номер банку-одержувача або його еквівалент.

Де знайти

У США це дев’ятизначний код, званий транзитним номером маршрутизації Американської банківської асоціації, який можна дізнатися у одержувача.

За кордоном це банківський ідентифікаційний код, наприклад, код SWIFT, або Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій, використовує восьми- або 11-символьний код, який ідентифікує конкретні банки на міжнародному рівні і має стандартний формат банківського ідентифікаційного коду. Попросіть одержувача назвати цей код або знайдіть його в інтернеті.

  • Номер банківського рахунку одержувача.
  • Додаткова інформація відповідно до інструкцій вашого банку.

Небанківські провайдери можуть не вимагати інформацію про банківський рахунок, в залежності від обраного вами варіанту доставки, але вони зажадають ім’я і місцезнаходження одержувача.

Перевірте вартість і виберіть спосіб перекладу

Ваш банк або небанківський постачальник послуг може дозволити вам відправити електронний переказ декількома способами, наприклад, через інтернет, через мобільний банк або в відділенні банку. Ці способи можуть відрізнятися за вартістю, тому порівняйте ціни, перш ніж приймати рішення.

Середня ціна в банках становить $ 25 за відправку електронного переказу всередині країни і $ 45 за міжнародні перекази. Багато небанківські провайдери мають онлайн-інструменти, що дозволяють оцінити вартість електронного переказу до відправки.

Читайте дрібний шрифт

Перед відправкою міжнародного електронного переказу ви маєте право відповідно законам запросити детальну інформацію про курс обміну, загальну сумоу зборів і податків, що стягуються усіма сторонами, дату доставки і суму, яку передбачається доставити за кордон (окремо від зборів). Якщо ви здійснили переклад через свій банк, ваш банк може надати квитанцію.

Уважно заповніть форму

Незалежно від того, розмовляєте ви з операціоністом банку або заповнюєте форму онлайн, будьте точні при наданні необхідної інформації. Неправильно написане ім’я або пропущена цифра можуть перешкодити одержувачу отримати гроші.

Читайте також:

Збережіть квитанцію

Фінансові установи надають підтвердження, наприклад, номер транзакції, в квитанції, тому ви можете зберегти її і звернутися до конкретного перекладу в разі виникнення будь-яких проблем.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *