Вибір банківського рахунку – важливий крок у досягненні ваших фінансових цілей. Кращі рахунки мають низькі комісії, високі процентні ставки і м’яку політику в разі овердрафту. Незалежно від того, чи хочете ви зберігати гроші на тривалий або короткий термін, дозвольте нам допомогти вам вибрати тип рахунку, який відповідає вашим цілям, і фінансова установа, що пропонує кращі рахунку.
Содержание
Види банківських рахунків
Деякі банки або кредитні спілки пропонують різні варіанти деяких з перелічених нижче видів рахунків для підлітків, студентів коледжів і літніх людей. Всі типи захищені на суму до 250 000 доларів США в банках, застрахованих Федеральною корпорацією страхування депозитів, і кредитні спілки, застрахованих Національною адміністрацією кредитних спілок.
Низькі комісії особливо важливі, коли ви вибираєте банківський рахунок. За даними Американської асоціації банкірів, 61% американців уникають банківських комісій, і ви теж можете це зробити. Ось кілька порад:
- Звертайте увагу на комісії: уникайте рахунків з щомісячною платою за обслуговування та невеликих мереж банкоматів, які не відшкодовують комісію за обслуговування банкоматів поза мережею.
- Вивчіть можливості овердрафту: вибирайте рахунок з м’якою політикою овердрафту.
- Прагніть до високих відсотків: вибирайте ощадні рахунки і компакт-диски зі ставкою 1% і вище.
Розрахунковий рахунок
Розрахунковий рахунок використовується для повсякденних банківських операцій, включаючи внесення зарплати, зняття готівки і оплату рахунків. Він пропонує кілька способів доступу до ваших грошей – наприклад, дебетові карти, банкомати та особисті чеки – і не обмежує кількість щомісячних операцій, які ви можете зробити.
Сама незначна транзакція може привести до овердрафту, тому ви хочете мати зручну політику овердрафту. За даними Бюро фінансового захисту споживачів, середня плата за овердрафт становить 34 долари США, і вона може стягуватися кілька разів на день.
На що звернути увагу: Деякі розрахункові рахунки пропонують відсотки, але ваші гроші не можуть лежати там досить довго, щоб заробити їх. Натомість шукайте рахунок, який не стягує щомісячну плату за обслуговування, не вимагає мінімального балансу, відшкодовує комісію за операції в банкоматах поза мережею банку і має м’яку політику щодо овердрафту.
Ощадний рахунок
Основний ощадний рахунок дає вам надійне місце для зберігання грошей і дозволяє швидко отримати доступ до засобів в разі невідкладної медичної допомоги, втрати роботи або інших непередбачених витрат. Однак, можливо, існує обмеження на кількість операцій, які ви можете зробити в місяць.
На більшість ощадних рахунків в традиційних банках нараховується дуже мало відсотків. Середня національна ставка по ощадному рахунку в даний час складає всього 0,06%, але ви можете знайти онлайн-рахунки, які пропонують низькі комісії і високі ставки, що значно перевищують 1%.
На що звернути увагу: Низькі комісії і найкраща ставка, яку ви можете отримати. Кращі ставки, швидше за все, будуть в кредитній спілці або установі, що працює тільки в режимі онлайн.
Рахунки управління грошовими коштами
Рахунки управління грошовими коштами, або CMA, зазвичай пропонують більш високі процентні ставки, ніж банківські рахунки, відкриті в звичайному банку, що робить їх гарним місцем для зберігання заощаджень. Однак важливо відзначити, що CMA – це не банківські рахунки: це грошові рахунки, пропоновані небанківськими постачальниками фінансових послуг, такими як робо-консультанти та інвестиційні компанії. Постачальники CMA перераховують кошти клієнтів на рахунки в сторонніх банках-партнерах за лаштунками, тим самим забезпечуючи грошей покриття FDIC.
На що звернути увагу: Корисні функції і послуги, які пропонує CMA. Ви можете мати CMA і інвестиційний рахунок під одним дахом, що дозволить вам безперешкодно переводити гроші туди і назад. У деяких СМА можливості внесення і зняття готівки обмежені; подумайте, чи підходить вам такий рівень доступу.
Рахунок грошового ринку
Як і ощадні рахунки, рахунки грошового ринку обмежують кількість щомісячних операцій, і на них зберігаються гроші, які вам не знадобляться відразу.
Вони пропонують трохи більш високі процентні ставки – 0,06% – це поточний середній національний показник – чим базові ощадні рахунки, але часто мають більш високі вимоги до мінімального залишку. У деяких випадках до них додається дебетова карта і можливість виписувати чеки. Як і в випадку з ощадними рахунками, ви знайдете більш привабливі ставки в онлайн-закладах.
На що звернути увагу: Порівняйте ставки по рахунках грошового ринку зі ставками за ощадними рахунками. Вибирайте той варіант, який пропонує найменші комісії, кращу ставку і найбільш прийнятні вимоги до залишку.
Депозитний сертифікат
Депозитний сертифікат – це строковий вклад: ви обіцяєте залишити свої гроші в банку на певний термін – зазвичай від кількох місяців до п’яти років – а натомість банк пропонує більш високі процентні ставки. Чим більше термін, тим вище ставка.
Однорічний компакт-диск в онлайн-банку в даний час має середню національну ставку 0,55%; трирічний компакт-диск – 0,55%; п’ятирічний компакт-диск – 0,60%.
Це серйозне зобов’язання, тому задавайте питання. Ви хочете бути впевнені, що ваші гроші знаходяться на рахунку, який найкращим чином відповідає вашим фінансовим потребам.
На що звернути увагу: Правильні умови. Будьте спокійні за умови договору: Зняття коштів до закінчення терміну зазвичай тягне за собою дорогий штраф. Шукайте ставку вище 1%. В іншому випадку вам краще вибрати високоприбутковий ощадний рахунок, який дозволить вам отримати доступ до своїх грошей.
Змішувати і поєднувати
Не обов’язково тримати всі рахунки під одним дахом. Ви можете знайти хороший розрахунковий рахунок в найближчому кредитній спілці, надійний ощадний рахунок або CMA онлайн і привабливий CD в банку. Змішуйте і поєднуйте їх на свій розсуд.
Відкриття рахунку онлайн або в відділенні банку займає всього кілька хвилин. Як тільки ви все підготуєте, вивчіть, як інструменти і функції вашого рахунку можуть допомогти вам досягти ваших фінансових цілей.
Вас може зацікавити можливість: