Сьогодні в інтернеті багато пропозицій інвестування в HYIP. Під HYIP мають на увазі високоприбуткові інвестиційні програми. Інформації про хайп багато, але вона діаметрально суперечлива. Зустрічаються як позитивні навіть захоплені, так і яскраво виражені негативні відгуки.

Що таке хайп? HYIP – це високоприбуткові інвестиційні програми. Характерною ознакою класичного хайпа є обіцянка прибутку в розмірі 10%, а нерідко і 20% в місяць.

Тому простому користовачу, інвесторові досить складно розібратися в питаннях: «Що таке інвестиції в хайпи? Швидкий заробіток або розлучення на гроші? ».

Сутність хайпа

По суті хайпи представляють собою класичну фінансову піраміду. Все хайпи без винятку виплачують прибуток вкладникам за рахунок тих, хто вкладає нові інвестицій. Але в один прекрасний день виплати припиняються, і проект закривається. Про те, коли саме настане день «х», не знає ніхто, крім адміна. Не виключено, що рішення про закриття хайпа адмін приймає спонтанно і несподівано навіть для себе самого.

Але навіть з урахуванням того, що хайпи лопаються як мильні бульбашки, на них можна досить добре заробити. Причому прибуток можна отримати набагато швидше, ніж на інших інвестиційних проектах.

Нижче розберемо, що робити конкретно, щоб на інвестиціях в хайпи швидко заробити, а не втратити свої гроші.

Переваги хайпів

  1. Висока прибутковість. Мінімум, що обіцяють хайпи – це 10% в місяць. Далеко не всі банки пропонують такий дохід за рік.
  2. Просте інвестування. Для інвестування в хайпи не потрібні будь-які спеціальні знання і навички.
  3. Низький старт. Для інвестування в хайпи досить 100 гривень. На деяких проектах досить навіть 10 гривень. Такою сумою (без шкоди для бюджету) може ризикнути практично будь-який користувач.

Недоліки хайпів

  1. Високі ризики. Імовірність втрати всіх коштів вкрай висока. Але ризики можна істотно знизити. Для цього інвестор вкладає кошти в різні хайпи, і при першій же можливості виводить прибуток частинами.
  2. Відстеження моменту введення і виведення коштів. За непрямими ознаками:
    – ступеня активності рекламної компанії;
    – відвідуваності сайту;
    – притоку нових клієнтів;
    – введення обмежень на суму виведених коштів;
    – збільшення терміну на висновок
    – інвестор робить висновки про можливість інвестування та необхідності виведення грошей.

Класифікація хайпів

Щодо інших видів інвестування хайпи є короткостроковими проектами. Існує закономірність: чим більший прибуток обіцяє хайп, тим коротше його життєвий цикл.

За ступенем прибутковості хайпи можуть бути:

  • Нізкохіднимі.

Очікуваний прибуток – до 15% в місяць. Тривалість життєвого циклу не менше 1 року. Існує чимало прикладів існування низькодохідних хайпів протягом 3-5 років. І весь цей час вони справно виплачують кошти. І все одно несподівано закриваються.

  • Середньодохідний.

Очікуваний прибуток – 15-50% на місяць. Тривалість життєвого циклу приблизно 0,5 року. Інвестувати в подібні хайпи можна, але виключно на початковому етапі їх виникнення і то лише на 2 від сили 3 місяці.

  • Високоприбутковими.

Очікуваний прибуток – 50-100% на місяць. Тривалість життєвого циклу – 2 неделі (максимум 3) місяці. Інвестиції можливі, але з урахуванням максимальних ризиків сума інвестування повинна бути мінімальною і на строк не більше місяця.

Стратегія швидкісного розгону і максимального виведення коштів

Інвестор усвідомлює, що інвестування в хайпи  ризиковане. Причому ризики зростають пропорційно часу знаходження грошей в проекті. Тому досвідчені інвестори вибирають стратегію швидкісного розгону і максимального виведення коштів. Суть стратегії в тому, що інвестор вводить в хайп суму коштів, в кілька разів перевищує мінімально необхідну. І буквально через місяць, максимум через 2 місяці виводить інвестовані кошти цілком. А ось прибуток залишає далі в проекті і по можливості виводить частинами прибуток з прибутку.

Читайте також:

Таким чином, інвестор зводить ризики до мінімуму. При цьому виведені кошти інвестор вкладає в інший хайп, додаючи до них прибуток з попереднього хайпа. Застосовуючи цю стратегію, інвестор багаторазово прокручує виділені для інвестування кошти.

Висновок: інвестор інвестує в хайпи на мінімальні терміни для отримання швидких прибутків і подальшого їх реінвестування в інші інвестиційні проекти.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *