Нестабільна економічна ситуація в країні вносить свої корективи у розуміння того, які вкладення будуть найбільш прибутковими у найближчій перспективі. Іноземна валюта, золото, нерухомість, акції – все це стандартна, освоєна схема. Але є й особлива категорія – криптовалюти, про які сьогодні не чув лише лінивий.

Традиційні гроші або, як їх ще називають, фіатні, стають все менш привабливими. Вони схильні до впливу геополітичних та економічних факторів, ростуть і падають не так стрімко. А ось криптовалюта спокушає:

  • своїм потенціалом зростання, отже, і примноженням прибутку;
  • інноваційністю;
  • незалежністю.

І якщо приймається рішення інвестувати свої кошти в криптовалюту, то варто бути готовим до того, що просте “купив” перетворюється на цілу процедуру роботи – аналітику, відстеження курсу, ухвалення швидких рішень. Тільки у разі постійного навчання, зацікавленості та реакцій на зміни можна справді виграти у фінансовому плані. І щоб полегшити вибір кожному потенційному інвестору, ми підготували огляд найперспективніших криптовалют у 2022 році та зібрали прогнози експертів щодо їх розвитку.

Які криптовалюти варті уваги

Не всі віртуальні гроші варті того, щоб у них вкладати всі наявні кошти. Адже сьогодні крипти представлена така кількість, що недосвідчений трейдер може запанікувати. Прикладом “мильної бульбашки” можна сміливо вважати бум навколо криптовалюти серіалу “Гра в кальмара”, яка за кілька годин зросла на 7500%, а після обвалилася в нуль, залишивши інвесторів банкрутами. Це ціла афера, жертвами якої стали найазартніші або найнедосвідченіші. Тому важливо запам’ятати фундаментальні аспекти:

  1. Інвестувати слід у ту валюту, яка відповідає вашим запитам і в перспективності якої ви не сумніваєтеся.
  2. Крипта має бути зрозумілою, доступною та розміщеною на більшості бірж.
  3. Усі операції з цією валютою мають бути прозорими, не витрачати багато ресурсів – часу, сил.

Виходячи з таких рекомендацій, пропонуємо топ-10 криптовалют, які завоювали звання найперспективніших на найближчі роки.

Bitcoin

Біткоїн по праву вважається лідером у світі криптоактивів. Це безпечний варіант, який вперше з’явився на ринку у 2009 році. Що дивно, свого піку монета досягла 2021 року і, за прогнозами експертів, це ще не межа.

Згідно зі статистичними даними, загальна капіталізація біткоїну становить близько 583 мільярдів доларів, а це в десятки разів більше, ніж у конкуруючих монет. Виходячи з аналітики, біткоін має найбільшу ліквідність, статус зразка, а значить йому не такі страшні коливання ринку.

Ethereum

Ефіріум має друге місце в рейтингу популярності і не менш перспективний, ніж біткоїн. Адже він:

  • зміцнив свої позиції над ринком;
  • 2021 року побив свій максимум удвічі.

Інтерес до цієї крипті підігрівається запуском Ethereum 2.0, який анонсується вже до кінця поточного року. Що обіцяють: перехід на алгоритм Proof-Of-Stake, плавність та ефективність роботи, усунення високої вартості комісійних всередині мережі.

Litecoin

Лайткоїн називають “молодшим братом” біткоїна, а все тому, що його створювали на ідентичному протоколі. Їз переваг цієї крипти – зручне використання та висока швидкість. Трейдери кажуть, що будь-які перекази лайткоїну можна порівняти з відправкою смс у месенджері – так само швидко та просто. Капіталізація Litecoin складає 5 млрд доларів – чим не перспектива.

Ripple

Криптовалюта родом із Китаю, яка не втомлюється доводити свою перспективність усьому світу. На відміну від інших криптовалют, розробники вкладали ідею орієнтації на великі компанії, а не приватних користувачів. За задумом, Ripple має стати мостом між традиційними грошовими відносинами та віртуальними активами. Одним із показників стабільності даної валюти можна вважати те, що кризи, які регулярно відбуваються, не надто сильно вдаряють по курсу.

Chainlink

Дивовижний факт – саме Chainlink очолила рейтинг найбільш окупних криптовалютів у 2021 році. Для новачка ринку це велика динаміка і, за прогнозом експертів, зростання збережеться і до 2022 року. Таким чином, ми можемо спостерігати за сходженням гідного конкурента біткоїну та ефіріуму.

Tethe

Ще один із лідерів рейтингу, який увійшов до п’ятірки за критерієм капіталізації. Tethe працює на блокчейні ефіріуму, прив’язана до долара і тому буде менш волатильною. Ось і таємниця розвитку популярності.

Binance coin

Спеціальна криптовалюта, яку пропонує одна з найбільших бірж – Binance. Якщо дивитися динаміку протягом року, то вона висхідна – як всередині самої біржі, так і на всьому ринку загалом. І якщо прогнози аналітиків будуть вірними, то саме така монета підніметься на верхівку топу за популярністю та перспективністю.

EOS

Сірий кардинал ринку криптовалют. Крипта визнається однією з провідних, а за технічними характеристиками обходить навіть розкручені Біткоїн та Ефіріум. Швидкість, масштабованість, власна платформа – гаранти прогресу.

Cardano

Нова, але стрімко розвинена крипта. Вона показує високу капіталізацію, а також спеціалізується на запуску смарт-контрактів, децентралізованих пропозицій. Cardano випускалася на ринок як гідна альтернатива Ефіріуму – завдання було виконано. Наразі залишилося збутися прогнозам на перспективність.

TRON

Цю криптовалюту вважають однією з найунікальніших серед усіх монет, представлених на ринку. Цим крипта зобов’язана геймерам, які почали активно використовувати її для оплати контенту. І якщо крипта знайшла свою цільову аудиторію, то, значить, і в її перспективності сумніватися не варто.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *