Криптовалюта кардинально змінює життя людства. Людина не розбирається в фінансах приречений на бідність. Але вкладати в криптовалюту чи ні, це вирішує кожен для себе самостійно!

Що таке біткоіни?

Біткоіни – це електронна валюта. Точніше навмисні реєстри, де ведеться перевірка всіх транзакцій і переказів фінансів. Реєстри ведуть облік скільки у кого біткоінів. Ці реєстри називаються blockchain. За рахунок ланцюжка blockchain забезпечується надійність і унікальність фінансового інструменту.

Звичайну валюту контролюють центральні банки, (рівень інфляції, грошові перекази, курс міжнародного ринку і т.д.). У біткоінів децентралізація забезпечується завдяки blockchain. Інформація про криптовалюту повністю конфіденційна.

Виконана транзакція записується в банківському реєстрі. Дана операція схожа на безготівковий платіж (коли робиш оплату карткою при покупці товарів). Дані зберігається на всіх комп’ютерах, які завантажені криптовалютою.

Важливі особливості криптовалюти:

  • транзакцію неможливо скасувати;
  • у користувача є доступ до всіх грошових переказів.

Власник ел. гаманця може без обмежень відправляти криптовалюту в будь-якому обсязі.
Персональні дані користувачів приховані, але можна дізнатися № гаманців і дату транзакції ел. валюти.
Тайнопис надійно захищає валюту. Але був зафіксований випадок атаки, де проводився розрахунок одним і тим же біткоіном.

Звідки беруться біткоіни?

Джерелом появи біткоінів став майнінг. Це математичні обчислення, які доступні власникам всіх комп’ютерів. Встановлюється на комп’ютер програма для майнінгу. По ній можна заробляти біткоіни.

Біткоіни – це не державна валюта. По факту це вид транзакцій, пов’язаний ланцюжком блоків – через обчислювані хеші. Власник комп’ютера, який обслуговує біткоіновую мережу, може зафіксувати його в режим обчислення криптографічних підписів. За це отримує винагороду у вигляді «Bitcoin».

Як заробляти на криптовалюті?

Є багато способів заробітку на біткоінах. Один з них – це майнінг, вимагає великих вкладень. Для ефективної видобутку біткоінів потрібен потужний ПК.

Устаткування необхідне для майнінгу:

  1. Спеціальні процесори – ASIC, які стоять кілька тисяч доларів.
  2. Для видобутку криптовалюта знадобляться хороші відеокарти.

У 2016 році ціна біткоіни становила 15-16 доларів, це не окупало витрат на електрику. У березні 2017р., Ціна 1 біткоіни коливалася в межах 1000 доларів. Тому видобуток біткоінів окупає себе. Але не варто забувати про курс, як він поведе себе. А ще не варто забувати про податок від заробітку на біткоіни.

Заробляти на криптовалюта можна ще наступними способами:

  1. Для тих, хто любить ризик, продаж криптовалюти дуже хороший варіант. Трейдинг криптовалюти. На цьому можна дуже добре заробляти. Суть торгівлі полягає в тому, щоб дорожче продати і дешевше купити валюту. При грамотному перепродажу можна швидко збільшити свій капітал.
  2. Крани криптовалюти – це офісні сайти, які рекомендують виконати прості завдання. Наприклад, введення капчі. За це користувач отримує винагороду.

Читайте також:

Торгуючи криптовалютою можна заробити надприбуток, або взагалі все втратити. Криптовалюта потрібна для оплати товарів і послуг. Вона стала аналогом банківських послуг і хорошою інвестицією для заробітку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *