Ставка: 0.01% в день*
Maкс. сума: 18000 грн
Термін: от 5 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 65 лет

Алекс Кредит – це сучасна мікрофінансова компанія, яка повністю автоматизувала схему надання дистанційних позик через інтернет на короткий термін. Мета компанії – надати гроші в будь-який момент, коли б вони вам не потрібні були, зробити це в максимально короткі терміни, щоб клієнт не відчував незручностей. AlexCredit цінує особистий час і постарався зробити процес отримання кредиту максимально простим.

Кредит онлайн в AlexCredit

Для отримання грошей в борг більше не потрібно збирати купу документів, вистоювати чергу в банку і  тривалий час розмовляти з менеджерами. Експерти компанії не будуть вам дзвонити в самий не підходящий момент і задавати купу питань про платоспроможність усіх ваших родичів. Клієнт може самостійно переконатися в тому, що взяти кредит в компанії дуже легко, скористатися всіма послугами можна в режимі реального часу, дистанційно. Тепер не банк, а сам позичальник може вирішити, скільки і на який термін йому потрібно.

Алекс Кредит видає кредити на банківську карту на строк до одного місяця. Компанія зацікавлена ​​в тому, щоб своєчасно отримати назад свої гроші, тому надає позичальникам інформацію про позику в повному обсязі про повну суму, яку потрібно буде повернути в кінці терміну дії договору. Ця МФО працює відкрито, без прихованих комісій і додаткових платежів. Тут підходять до кредитування українців з високим ступенем відповідальності і чекають від своїх позичальників того ж.

Відсоткові ставки, умови

Alex Credit на банківську карту можна взяти на термін до тридцяти днів. Максимальна сума для новачків до 3 000 грн, постійні позичальники можуть отримати до 12 000 гривень. При першому зверненні процентна ставка складе 0,01%. Дуже вигідно, що взяли – то через місяць і повернули, практично нічого не переплачуючи. Надалі ставка складе 620,5% в рік, в день це 1,7% в день від суми позики.

Кому Алекс Кредит видає позику на картку

Клієнтом цієї компанії може стати будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Іноземцям АлексКредіт не видає онлайн кредити.

У передбачуваного позичальника повинен бути паспорт, ІПН, кредитна або дебетова карта будь-якого українського банку, мобільний телефон та інтернет. Інших вимог до клієнтів компанія не висуває.

Все дуже просто і доступно. Потрібна реєстрація на території країни, а ваше фактичне місце проживання не має значення, все одно де ви зараз перебуваєте в Києві або в селі на Харківщині.

Переваги кредиту на банківську карту в AlexCredit

Ви коли небудь займали в борг у знайомих або родичів? Для багатьох це неприємно, потрапити в залежність від колег або близьких людей. Уникнути цього дискомфорту можна дуже легко – взяти кредит на alexcredit ua.

Тут вам позичать грошові кошти, коли до зарплати ще пару тижнів, а збирати цілий пакет документів і довідок в банк у вас немає часу. У Алекс Кредит можна терміново взяти позику. Весь процес оформлення проходить онлайн, ви заповнюєте просту анкету і отримуєте займ на свою кредитну або дебетову карту не виходячи з дому. На все вам буде потрібно не більш п’ятнадцяти хвилин при першому зверненні, а в подальшому це буде займати всього пару хвилин.

При оформленні онлайн позики в цій компанії вас не попросять повернути борг раніше терміну, як це може статися, якщо займаєте у друзів. Тут прозорі і зрозумілі умови кредитування, які вказуються в договорі.

Ця компанія створює комфортні умови оформлення без паперової тяганини. Для отримання кредиту на банківську карту потрібен тільки паспорт та ІПН. Більше ніяких довідок про доходи, податкових декларацій та іншого. Це дуже зручно для тих, хто працює неофіційно і не може надати довідку про зарплату.

Термінові мікрокредити компанія видає не тільки дуже швидко, але і на досить вигідних умовах. Кожен клієнт може без проблем повернути борг достроково, відсотки вам перерахують тільки за використані дні.

Величезна перевага – компанія працює цілодобово. Ви отримуєте гроші тоді, коли виникає потреба у фінансовій підтримці. Більше не потрібно чекати, поки закінчаться вихідні або святкові дні, відкриється банк і вам зможуть оформити кредит! Виконати вхід в особистий кабінет AlexCredit і оформити мікропозик можна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, навіть вранці після зустрічі Нового Року.

Ліцензії

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано Національною комісією державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 8 серпня 2017 року, серія і номер ФК № 930.

Організація має право видавати кошти в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту. Дана компанія не надає фінансові послуги, які надаються іншими фінустановами.

Як взяти позику в особистому кабінеті Алекс Кредит

  • Для оформлення мікрокредиту заходимо на офіційний сайт компанії, в електронному калькуляторі вибираємо потрібні параметри позики і натискаємо на кнопку «Подати заявку».
  • Далі потрапляємо на сторінку реєстрації особистого кабінету AlexCredit. У першому блоці потрібно вказати особисту інформацію та паспортні дані. Буде потрібно відзначити ПІБ, дату народження, номер телефону, електронна адреса, серію і номер паспорта, ІПН. Також тут буде потрібно погодитися з обробкою персональних даних.
  • Після вам на телефон прийде смс зі спеціальним кодом для підтвердження вашого номера.
  • Потім потрібно відзначити адреса проживання / реєстрації і дані про вашому працевлаштуванні. Також тут буде потрібно вказати розмір ваших доходів / витрат за місяць.
  • На наступному етапі необхідно вказати дані про вашу платіжну картку.

Зверніть увагу! Карта повинна бути видана на ваше ім’я, активна, з достатнім терміном дії і з позитивним балансом.

  • Далі необхідно пройди ідентифікацію вашого пластика. Для цього вказуєте всі дані карти, натискаєте кнопку відправити. Система заблокує невелику суму до двох гривень, ви уточніть цю цифру в своєму банку і вкажете на сайті МФО. Ваші особисті кошти будуть повернуті протягом декількох годин. Ця операція необхідна для підтвердження того, що заявку на позику подає власник карти, а не шахрай.
  • Відправляєте заявку і очікуєте рішення системи. Статус розгляду можна дізнатися після входу в особистий кабінет Алекс Кредит. Про своє рішення за вашою заявкою компанія повідомить в смс повідомленні або по електронному поштою.

Якщо вашу заявку схвалять, потрібно підписати договір одноразовим цифровим кодом, який приходить в смс і гроші миттєво перерахують на вашу карту.

Якщо Алекс Кредит відмовив у видачі позики, що робити

Для початку виконайте вхід в особистий кабінет і перевірте всю інформацію про себе. Поширена причина відмови – помилки при написанні серії і номера паспорта, ІПН або іншої особистої інформації. Виправте неточності і подайте повторну заявку.

Відмовити можуть через погану кредитну історію, наявності активних прострочень в інших компаніях і великого рівня кредитного навантаження. Зверніться в бюро кредитних історій за більш детальною інформацією.

Перевірте, чи працює ваш телефон. Якщо під час розгляду заявки співробітникам компанії було потрібно уточнити якісь деталі, а вас не було на зв’язку – то, швидше за все вам відмовлять.

При першому обігу не запитуйте максимальну суму.

Як погасити кредит

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші АлексКредіт, вивчіть цей блок статті. Для зручності клієнтів компанія створила кілька варіантів погашення.

Але, зверніть увагу, що основним каналом погашення є оплата з вашої картки, на яку був оформлений займ. Якщо це варіант оплати зараз не доступний, і ви не можете вирішити, як повернути гроші AlexCredit розгляньте такі методи:

  • Виконати вхід в особистий кабінет і оплатити з іншого вашої карти.
  • Погасити кредит через термінали самообслуговування IBox і EasyPay, ПриватБанк. Тут потрібно буде вказати номер вашого кредитного договору.

Якщо такі методи оплати вам недоступні, можете внести кошти в касі будь-якого українського банку за реквізитами кредитора, також буде потрібно мати при собі паспортні дані позичальника.

Зверніть увагу. При оплаті через касу банку, гроші на рахунок МФО можуть надійти протягом трьох робочих днів, а за цей час, поки проводиться платіж, вам буде нараховано додаткова комісія.

Прострочення Алекс Кредит

Якщо позичальник вчасно не виконує зобов’язання зазначені в договорі він виходить на прострочення і до нього застосовуються штрафні санкції та нараховується пеня 3%. Сума боргу буде рости з кожним днем. Якщо клієнт тривалий час на вихід з прострочення в Alexcredit компанія може направити матеріали до суду для примусового стягнення. Дані про прострочення передаються в УБКІ, що ускладнить подальше оформлення кредитів в інших компаніях.

Пролонгація

Ця процедура дозволить уникнути негативних наслідків прострочення і продовжити термін дії договору на початкових умовах. Для цього необхідно просто оплатити відсотки, які накопичилися за час використання позикових коштів. Кількість пролонгацій не обмежена.

Контакти

Телефон гарячої лінії: 099/097/093 618 64 64

Електронна адреса: mail@alexcredit.com.ua

Юридична адреса: 49041, м Дніпро, вулиця Стартова 9-а, 2 поверх.

Відгуки людей про AlexCredit

Ми вивчили те, що говорять користувачі про роботу Алекс Кредит. Відгуки трохи неоднозначні. Ті громадяни, які встигають вчасно погасити кредити, не мають ніяких проблем. Умови, зазначені в договорі виконуються, оформлення просте. Але негативні відгуки теж є. Іноді виникають труднощі, і люди не встигають вчасно платити. Є зауваження до служби по роботі з простроченою заборгованістю, оператори дозволяють собі хамське і грубе поводження з боржниками. Ми сподіваємося, що керівництво компанії вживе відповідних заходів і вдосконалює роботу юридичного відділу, а стягнення заборгованості буде проходити виключно в правовому полі!

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *