Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 15000 грн
Термін: от 7 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 75 лет

Якщо терміново потрібні гроші, то можна розглянути варіант онлайн кредитування. Компаній, які працюють в сегменті мікропозик, безліч. І далі огляд однієї з успішних і популярних МФО України – «Бистрозайм».

Докладна інформація про компанію

Одна з перших організацій, яка стала працювати в даній сфері. Початок успішного функціонування – 2007 рік. За цей час МФО модернізувала систему роботи, запропонувавши абсолютно унікальну можливість для українців – оформлення позики на карту в БистроЗаймі. Хоча і залишився старий формат – взаємодія з клієнтом в живу.

Відсоткова ставка

Вигідність пропозиції визначається ставкою, яку встановлює кредитор. У БистроЗаймі діє два варіанти оформлення:

 • 0,01% – це акційні умови, доступні для первинних позичальників. Відсоток діє тільки перші 16 днів, починаючи з 17 дня починає діяти стандартна ставка;
 • 2% в день – фіксований відсоток для постійних клієнтів, незалежно від суми і терміну кредитування.

Немає додаткових комісій і прихованих платежів. Суб’єкт самостійно визначає термін, протягом якого він буде користуватися послугою. Максимальний – це 16 днів. Завжди можна закрити борг достроково. Правда, є і особливість: достроково погасити кредит онлайн від БистроЗайм клієнт може після 7 днів користування послугою. Раніше така можливість заблокована.

Хто може оформити кредит в БистроЗайм

Вимоги в МФО мінімальні. Організація працює з особами, у яких дуже погана кредитна історія. Правда, в такому випадку сума першого онлайн кредиту буде мінімальною. Зараз вимоги такі:

 • вік – від 18 років;
 • наявність громадянства України.

Ніяких вимог про заробіток, вигляді працевлаштування немає. Система не запитує телефон роботи, колег і не проводить дзвінки родичів. Для підписання договору потрібен тільки паспорт громадянина України та ІПН.

Переваги та особливості організації

Особливість сервісу в тому, що він є першим в країні, хто дійсно запустив миттєве онлайн кредитування. Отримати кредит БийстройЗайм можна за кілька хвилин. Правда, для цього потрібна іменна банківська карта. Якщо її немає, то МФО пропонує альтернативний варіант – отримати гроші в офісі.

Мікрофінансових організація одна з небагатьох в країні, хто має безліч відділень майже у всіх регіонах України. Можна просто з паспортом і кодом прийти в офіс і отримати гроші. Ніяких проблем немає.

Додатково клієнт зможе отримати такі переваги від співпраці:

 • вигідні умови з мінімальною ставкою;
 • лояльні вимоги до клієнтів;
 • оперативне схвалення заявки;
 • мінімальний комплект паперів.

Гроші надаються на будь-які цілі – до зарплати, на покупку меблів, техніки, лікування, відпустку і т.д.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Бистройзайм в Україні працює з дотриманням чинного законодавства. Регламент роботи визначається установчими документами, міжнародними фінансовими стандартами. Організація має ліцензію, видану Нацкомфінпослуг, яка є регулятором мікрофінансових компаній в Україні.

Як взяти кредит в БистроЗайм

Оформлення полягає в реєстрації і подачі онлайн заявки. Якщо суб’єкт вже брав гроші в МФО, то він просто здійснює вхід в особистий кабінет БистроЗайм і подає заявку. Для первинних клієнтів процедура трохи інша – потрібна реєстрація.

Детальний керівництво: як отримати позику через інтернет

Для того, щоб отримати гроші, потрібно пройти реєстрацію. При цьому є кілька варіантів її здійснення:

 • стандартний формат. Клієнт поетапно заповнює анкету, докладно вказуючи всі дані про себе;
 • спрощена реєстрація, коли людина використовує для авторизації профіль одній із соціальних мереж;
 • миттєва ідентифікація за допомогою bank ID. Найбільш швидкий і надійний варіант, доступний тим, у кого є особистий кабінет в онлайн банкінгу будь-якого банку. Наприклад, можна легко авторизуватися через Приват24.

Вибір за суб’єктом. Коли вхід отримано, клієнт просто заходить в профіль і подає заявку, вказуючи термін і суму онлайн кредиту. Після схвалення анкети, в особистому кабінеті громадянин підписує договір кредитування і отримує гроші на карту.

Відмова – причини і альтернативні рішення

Імовірність позитивного рішення за заявкою – 90%. І існує тільки 10% того, що суб’єкт не зможе отримати схвалення з першого разу. Причин відмови не так багато:

 • помилка в даних;
 • вказівка ​​неправдивих відомостей про себе;
 • невідповідність зазначеним вимогам

Заявки перевіряє не людина, а програма. Тому дізнатися точну причину відмови неможливо. Але клієнт завжди може повторно подати анкету, коли з його аккаунта буде знято блокування. Термін автоматичного блокування – до 30 днів.

Промокоди та акції

Компанія проводить величезну кількість акцій на постійній основі. Можна підписатися на сторінку в інстаграмм і отримати знижку на кредит. Можна зробити Селфі на тлі вивіски МФО і взяти участь у розіграші. Варіантів безліч і постійно вони змінюються. Ознайомитися з ними завжди можна в розділі «Акції» на офіційному сайті кредитного сервісу.

Також при систематичному оформленні кредитних послуг суб’єкт отримує можливість отримати промокод БистройЗайм. Його можна використовувати в якості знижки на наступний кредит. Багато промокодів є на сторінках в соціальних мережах.

Але найголовніша акція діє для нових позичальників. Її суть в нульовою ставкою для всіх суб’єктів, які вперше вирішили скористатися сервісом. Обмеження: термін кредитування – до 16 днів, сума – до 10 000 гривень.

Як погашати борг в БистроЗайм

Якщо клієнт не хоче мати проблем з кредитором і колекторами, то він повинен дотримуватися платіжної дисципліни. Для цього здійснювати платіж потрібно згідно з наданим йому графіком платежів.

Способи погашення кредиту

Система пропонує кілька варіантів оплати. Який вибрати, вирішує сам клієнт. Для МФО немає ніякої різниці.

Які варіанти оплати існують:

 • через особистий кабінет Швидко Позика, використовуючи банківську карту;
 • в відділення МФО;
 • через онлайн банкінг;
 • за допомогою різних терміналів самообслуговування;
 • в касі будь-якого банку.

Прострочення по кредиту

Якщо допущено прострочення в БистроЗайме, то компанія має право нарахувати штраф і пеню. Це звичайна практика кредитних установ. Штраф нараховується одноразово, а пеня нараховується за кожен день прострочення. Щоб не допустити додаткових витрат, кращий варіант – це пролонгувати заборгованість.

Пролонгація терміну кредитування

Пролонгація доступна на термін до 16 днів. Плюс в тому, що користуватися такою опцією, можна необмежену кількість разів. Головна умова – позичальник повинен сплатити нараховані спочатку відсотки, а потім вже оформити продовження боргу. На весь період користування послугою нараховується стандартна ставка в 2%.

Контакти

Головний офіс МФО знаходиться за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25. Уточнити адресу відділення можна на сайті організації в розділі «Важливо». Працює гаряча лінія за телефоном 0 800 507 570, де завжди можна уточнити інформацію. Форма зворотнього зв’язку підтримується і через електронну пошту – bistrozaim@bistrozaim.ua

Відгуки про БистроЗайм

Оскільки сервіс досить популярний, то і відгуків безліч. Не можна сказати однозначно, що відгуки про БистроЗайм тільки позитивні. Є і хороші, і погані. Але більшість негативу надходить від боржників, які не змогли вчасно погасити борг, не оформили пролонгацію, ховалися від компанії і не намагалися вирішити проблему. Ті ж клієнти, хто виконав умови співпраці, цілком задоволені отриманим результатом.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *