Ставка: 0,2% в день*
Maкс. сума: 25000 грн
Термін: от 5 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 75 лет

«Сісілоун» – фінансова компанія, яка починала роботу на ринках Грузії та Італії. У квітні 2016 року його отримала свідоцтво про реєстрацію фінансової установи (серія ФК №737) на території України і з тих пір фінансує жителів цієї країни, пропонуючи клієнтам якісний і зручний сервіс. Виплачує Сслоан кредити онлайн цілодобово з мінімальним пакетом документів.

Процентна ставка

Отримати в Сісілоан можна від 100 до 25 000 гр. терміном від 5 до 30 днів. Лімітний кредит для нового позичальника становить не більше 8 000 гр. При успішному погашенні першого траншу сума збільшується на індивідуальних умовах. Стандартна ставка становить 0,2 – 0,8% добових. Цю інформацію підтверджують і відгуки споживачів.

Хто може оформити в Сслоан кредит?

Кредити онлайн Ccloan виплачує здобувачам, які відповідають таким вимогам:

 • українське громадянство;
 • вік – від 18 років;
 • наявність іменної пластикової карти, виданої українським банком, або відкритого рахунку;
 • наявність необхідних документів і чинного мобільного телефону;
 • реєстрація на офіційному сайті організації;
 • повна дієздатність.

Зверніть увагу! Залишаючи заявку на сервісі, отримувач кредиту сам несе відповідальність за свої діяння, підтверджуючи тим самим повну дієздатність.

Переваги та особливості організації

Особливість організації – цілодобова робота в режимі онлайн. Оформити кредит в компанії Сслоан можна цілодобово, будь це голубок ніч або святковий день.

На замітку! Незважаючи на те, що сервіс працює 24/7, схвалення заявок відбувається онлайн тільки під час роботи офісу.

Фінансова установа має і інші переваги:

 1. Мінімальний пакет документів. Фінустанова повинен вимагати лише діючий паспорт і ІПН. Не потрібно оббивати пороги різних інстанцій, намагаючись зібрати максимум документів. Тут не запитують навіть довідку про доходи.
 2. Швидкість, простота, зручність оформлення. Основна вимога – доступ в інтернет. Виконавши в Ccloan вхід в особистий кабінет отримати кредит на картку можна в будь-якому місці: удома, офісі або в парку на лавочці протягом декількох хвилин. Якщо немає особистої облікового запису, буде потрібно час на заповнення даних і відправку заявки кредитору (займає не більше 15 хвилин).
 3. Конфіденційність і безпека. Дані передаються по захищеної лінії, тому шанси, що вони потраплять до рук шахраїв, зводяться до мінімуму.
 4. Виплата позик без застав і поручителів.
 5. Наявність різноманітних акцій, що дозволяє взяти кредит онлайн на вигідних умовах і можливість пролонгації необмежену кількість разів.

Гроші Сслоан виплачує на покупку товарів для задоволення власних потреб, які ніяким чином не пов’язані з підприємницькою діяльністю.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Ccloan ua на ринку України веде свою діяльність на законних підставах в онлайн режимі. Компанія має Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від 14. 04. 2016 року. Її ідентифікаційний код – 40071799, а реєстраційний номер – 13103345. У розділі «Юридична інформація» можна знайти інші необхідні відомості, зокрема – «Правила надання грошей в кредит».

Як взяти кредит в Ccloan

МФО Сслоан доклало максимум зусиль, щоб отримати кредит можна було швидко і без зайвих проблем. Якщо ви відповідаєте вищеописаним вимогам для позичальників, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Детальний керівництво: як отримати позику через інтернет

Щоб взяти кредит в Ccloan, вам необхідно:

 1. Вибрати відповідні умови кредитування (суму, термін кредитування) і почати процес реєстрації на сайті. Буде потрібно вказати контактні і персональні дані, поставити позначку в графі «стать», дати згоду на обробку персональних даних і придумати пароль.
 2. Фінансова компанія після проходження першого етапу відправляє здобувачеві код, який потрібно ввести у відповідне віконце. У разі правильного введення надісланого шифру створюється Особистий кабінет позичальника, куди повинен увійти клієнт для продовження реєстрації.
 3. Щоб завершити розпочатий процес, потрібно відправити на перевірку фото з паспортом. Знімок можна зробити за допомогою веб-камери або скористатися іншим способом. Фотографія повинна бути чіткою і вчасно вклеєною.
 4. Під час заповнення анкети також потрібно зареєструвати банківську карту, на яку ви хочете отримати в Ccloan кредит.
 5. Перевірка карти здійснюється шляхом блокування суми від 1 до 5 гривень, які пізніше повертаються на рахунок.
 6. Далі позичальник повинен ознайомитися з умовами договору і якщо його все влаштовує, підписати його за допомогою електронного підпису.

Розмір кредиту залежить від платоспроможності клієнта і надісланої інформації. Розраховується для кожного клієнта окремо.

Відмова – причини та альтернативні рішення

Якщо подивитися відгуки про Ccloan, зустрічається інформація про часті відмови. Відмовляє організація, якщо:

 • під час заповнення бланка були допущені помилки або друкарські помилки;
 • надана інформація не відповідає дійсності;
 • користувач визнаний неплатоспроможним.

Судячи з відгуків, відмова іноді отримують здобувачі з поганою кредитною історією і громадяни, які відбували покарання за серйозні порушення.

Промокоди Ccloan та акції

З метою залучити й утримати клієнта, ФК «Сслоан» пропонує промокодом і організовує акції.

Чи можна оформити кредит під 0 відсотків?

У фінансовій організації діє акція – 0,01% на перший кредит і пільгова % ставка становить всього 0,01% в день. Мікропозику на таких умовах зараз можна оформити і в інших МФО.

Для прикладу: ви берете позику на суму 4 000 гр. терміном на 10 днів. За пільговою ставкою вам нарахують 0,40 копійок добових – 4,0 гривні за весь період.

На оф. сторінці СС Лоан є програма «Приведи друга», що дозволяє отримувати винагороди в сумі 300 гривень за кожного приведеного клієнта.

Як погашати борг Ccloan

Щоб не потрапити в ЧС і не зіпсувати кредитну історію, важливо вчасно погасити кредит. Якщо такої можливості немає, необхідно вчитися домовлятися з МФО або використовувати інші законні способи для його продовження.

Які є способи погашення кредиту в СС Лоун?

Існує кілька способів погашення позики:

 • на сайті фінустанови з будь-якої карти;
 • термінали самообслуговування;
 • каси банків (потрібні реквізити кредитора).

Прострочення по кредиту

Підписуючи договір, дотримуйтесь його. В іншому випадку в компанії «СсЛоун» штрафів за прострочення не минути. Штрафи досить високі.

Як продовжити позику в Сслоан?

Пролонгація – послуга, скористатися якою можна в складній ситуації. При ній діють стандартні умови, прописані в договорі. Вартість послуги – відсотки за користування. У Сслоан пролонгація можлива в тому випадку, якщо прострочення становить менше 30 днів.

Контакти

Гаряча лінія – 0 800 75 0027

Для листів – help@ccloan.com.ua

Юридична адреса: МК Сслоан – Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6.

Відгуки про Ccloan

Проаналізувавши відгуки про Ccloan можна зробити деякі висновки. Лояльні клієнти в цілому задоволені послугами, які надає компанія. Їх влаштовує процентна ставка і якість роботи технічної служби.

Боржники скаржаться на високі штрафи і докучливі дзвінки від співробітників компанії в разі прострочень.

Як одна, так і інша сторони хочуть більше способів погашення і отримання кредиту.

Інші МФО

2
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
2 Комментария к “Ccloan: відгуки клієнтів та огляд компанії”
 1. Аватар Катя :

  Мені спочатку відмовили в МФО ССЛоан, але виявилося, що це я неправильно заповнила заявку. Після повторної відправки заявки мені її схвалили. Хотіла вибрати суму більшу, але виявилося, що новий користувач, не може відразу вказувати максимальне значення. Заявку подавала вранці, і вже ближче до обіду гроші прийшли на карту. Через деякий час вирішила знову скористатися послугами МФО ССЛоан, і вже вдруге я змогла вказати суму більшу. Я думаю це правильно, що при першому зверненні є ліміт, адже це свого роду страховка і перевірка, чи зможе людина вчасно повернути гроші повністю і головне вчасно. Порадував ще невисокий відсоток, а скоріше здивував. Я толком не читала під скільки відсотків і переживала, що там вийде пристойна сума. Але коли повертала позику, виявилося, що відсотки дуже вигідні.

 2. Аватар Єгор :

  Перший раз дають Ccloan невелику суму, але це як у всіх, потім можна брати більше, якщо вчасно повертаєш попередню, природньо) Загалом, претензій немає, всі відсотки прописані, і коли береш позику, тобі відразу вказується, скільки доведеться повернути, щоб для тебе це не було сюрпризом. У мене кредитна історія нормальна, тож мені дали взагалі швидко. Щодо того, чи дають з поганою КІ, не можу сказати. Гроші переказують на картку, також з тієї ж картки назад гасив заборгованість. Робив це частинами, у міру надходження грошей. Використовував як варіант взяти в борг на пару днів три рази, проблем не виникало

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *