Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 20000 грн
Термін: от 1 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 60 лет

Сервіси онлайн кредитування дуже популярні серед громадян України. Є безліч об’єктивних причин такої ситуації. Справа в іншому: люди продовжують брати гроші в борг, а тому повинні вміти вибирати вигідні кредитні пропозиції. Одним з варіантів, які варто розглянути, – це МФО «Кредит Каса».

Позика в Кредит Каса

Компанія на ринку України працює не перший рік. При первинному зверненні можна оформити до 10000 гривень, потім доступний ліміт постійно збільшуватиметься. Сервіс працює в он-лайн режимі, отже, працює дистанційна форма співпраці між кредитором і позичальником.

Процентні ставки

У МФО є два варіанти процентних ставок – це 0,01% і 3%. Всі відсотки нараховуються за кожен день користування послугою. Варіант з 0,01% в день доступний тільки для нових клієнтів. 3% в день – це стандартна фіксована ставка, яка діє для всіх позичальників.

На неї не впливає ні сума позики, ні термін кредитування. Компанія заявляє про те, що це універсальний відсоток для всіх.

Хто може оформити кредит в СreditKasa

Оформити онлайн кредит в МФО «Кредит Каса» може будь-який громадянин України. Вимоги мінімальні і навіть не потрібно офіційне працевлаштування. Критерії, на які перевіряють позичальника:

 • громадянство України;
 • вік – від 18 до 60 років.

Позичальники з неофіційним працевлаштуванням або низькою заробітною платою, поганою кредитною історією і з непогашеними позиками можуть подати заявку і отримати гроші. Кошти видаються на будь-які цілі.

Щодо документів, то від суб’єкта запитується паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Довідка про офіційний дохід не буде потрібно, як і інші папери.

Важливо врахувати, що для подачі онлайн заявки потрібні також:

 • мобільний телефон;
 • електронна пошта;
 • інтернет;
 • банківська картка.

Але ось до карти висуваються додаткові критерії. Позику онлайн «Кредит Каса» надає тільки на іменні картки, які випущені будь-якими українськими банками. Не приймаються чужі кредитки або картки іменного зразка. Це важливо, оскільки інших варіантів отримання кредиту немає. І перед подачею заявки позичальник повинен врахувати дані критерії.

Переваги та особливості КредітКасса

Особливість сервісу в тому, що він працює не цілодобово. Вірніше, пройти реєстрацію і подати заявку клієнт може завжди. Сайт працює 24 години на добу. Але в МФО діє індивідуальна система перевірки: співробітники організації проводять обдзвін та ідентифікацію клієнтів. Їх графік роботи – з 8.00 до 21.00. Тому взяти онлайн кредит за кілька хвилин можна тільки в зазначений час.

З одного боку, така система перевірки обмежує громадян. З іншого боку, запобігає можливість оформлення кредитної послуги на чуже ім’я.

В інших питаннях компанія повністю відповідає критеріям вигідного кредитора, який надає такі переваги своїм клієнтам:

 • мінімальні вимоги до позичальників;
 • оперативне оформлення кредиту;
 • високий відсоток схвалення по онлайн заявками;
 • вигідні акційні пропозиції для нових клієнтів;
 • можливість пролонгувати погашення на зручний термін.

Середня тривалість обробки заявки складає 8 хвилин. За цей термін співробітники організації встигають перевірити анкету, уточнити дані і перерахувати гроші на банківську карту.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Діяльність МФО абсолютно легальна і відповідає законодавству України. Є ліцензія, видана Нацкомфінпослуг, що повністю підтверджує роботу фірми згідно з міжнародними фінансовими стандартами. Є свідчення про реєстрацію та установчі документи, що підтверджують надійність організації.

Як взяти кредит в Кредит Каса

Якщо умови кредитування від МФО підходять для людини, то він може переходити до наступного кроку – оформлення. Можна це зробити через сайт фірми, а можна скачати мобільний додаток і подати заявку там. Процес від цього не змінюється.

Детальний керівництво: як отримати позику через інтернет

Для оформлення послуги потрібно здійснити кілька простих дій:

 1. Вибрати умови кредитування, вказавши термін і суму;
 2. Заповнити анкету, вказавши контактні і паспортні дані;
 3. Отримати доступ в особистий кабінет позичальника, придумавши пароль входу;
 4. Провести бесіду в телефонному режимі з працівниками МФО;
 5. Отримати гроші на карту.

Організація рекомендує всім, хто подав анкету, залишатися на зв’язку 15 хвилин після відправлення анкети. У цей час може проводитися уточнення даних в телефонному режимі. Статус же заявки буде змінений в кабінеті. Також інформація про рішення надійде на мобільний телефон в якості смс-повідомлення.

Чому можуть відмовити в отриманні позики СreditKasa

Незважаючи на лояльну кредитну політику, за заявкою може бути і відмова. Причини можуть бути пов’язані як з роботою самого сервісу, наприклад, перевантаженість, велика кількість виданих за сьогодні позик. Але більша частина відмов пов’язана з бажанням клієнтів обдурити кредитора: вказуються неправдиві відомості, допускаються неточності в анкеті і т.д. Запорука успіху – це вказати в заявці точні, актуальні, правдиві дані.

Промокоди і акції

На сайті є постійно діюча акція – це 0,01% для нових клієнтів. Для постійних клієнтів таких акцій немає.

Як погашати борг

Після того, як отримано позику на карту від «Кредит Каса», позичальник повинен дотримуватися графіка платежів. Це дозволить вчасно погасити борг. При бажанні громадянин України завжди може достроково сплатити заборгованість, сплачуючи тільки відсотки за фактичне користування.

Сплатити борг за допомогою таких дій:

 • через особистий кабінет «Кредит Каса» на сайті;
 • через онлайн банкінг будь-якого банку;
 • за допомогою різних терміналів;
 • в касі банку.

Який спосіб вибере клієнт – це його вибір. Найбільш швидкий – це онлайн оплата через особистий кабінет CreditKassa.

Прострочення по кредиту

Штрафні санкції – це нормально, якщо клієнт прострочив платіж і не захотів оформляти продовження. За порушення платіжної дисципліни організація має право нарахувати пеню та штраф. Їх розмір прописується в договорі.

Пролонгація терміну кредитування

Якщо немає повної суми для погашення, то можна оформити послугу пролонгації. Плюс в тому, що він не обмежений у кількості оформлення опції. Головне – це вчасно оплатити нараховані відсотки. Тіло ж позики можна продовжити. Ніяких комісій за опцію МФО не стягує. Діє звичайна процентна ставка – 2% в день.

Контакти

Оскільки «Кредит Каса» – це онлайн сервіс кредитування, то він не має широкої мережі офісів по всій Україні. Є головний офіс, розташований за адресою – м Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407. При виникненні питань, які потребують офіційного звернення, листи можна надсилати за вказаною адресою.

На сайті представлені чотири контактних телефону, які клієнт може використовувати для зв’язку:

 • +38 044 333 52 22
 • +38 067 373 37 57
 • +38 099 373 37 57
 • +38 063 373 37 57

При необхідності можна звертатися по електронній пошті – info@creditkasa.com.ua. Також на сайті діє доступна форма зворотного зв’язку, де позичальник може задати його питання.

Відгуки про CreditKasa

Відгуки про дану організацію в більшості своїй позитивні. Клієнти відзначають компетентність операторів, можливість завжди отримати відповіді на питання, що цікавлять. Також наголошується можливість завжди швидко взяти гроші, не дивлячись на погану кредитну історію або відмова інших фінансових установ.

Є і негативні відгуки. Якщо уважно з ними ознайомитися, то вийти наступне: боржники не задоволені нагадуваннями, смс-повідомленнями, дзвінками, нарахованими штрафами і т.д. Але це цілком нормально. І так працює будь-яка кредитна організація в світі. Її мета – це повернути видані ресурси. Якщо не порушувати, то можна цілком вигідно взяти гроші в борг.

Інші МФО:

2
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...
2 Комментария к “СreditKasa: відгуки клієнтів і умови кредитування”
 1. Аватар Олена :

  Потрібно було мені взяти 8000 гривень у борг. Друзі не дали, у них таких грошей немає, у банку теж відмова. Тоді звернулася в Кредит Касу. Вони швидко розглянули мою заявку і видали гроші на іменну мою карту за 15 хвилин. Про доходи нічого не питають. Борг потім оплатила прямо на сайті, хоча можна й іншими способами. Намагалася швидше закрити борги, але не вийшло. Нарахували штраф, бо треба було мені пролонгувати термін, але якось загальмувала. Але не страшно, все одно допомогли сильно, але мені ніяких дзвінків не надходило, що плати швидше. Все вирішують цивілізованим шляхом, що приємно.

 2. Аватар Абилай :

  Послугами creditkassa періодично користуюся кілька років. З плюсів відзначу той факт, що компанія лояльна навіть при видачі великих сум, при повторному зверненні відповідь надходить за хвилину-дві і зазвичай вона позитивна. Під час реєстрації вашим знайомим і близьким дзвонити не будуть. Мінуса, на мій погляд, тут усього два. По-перше, це відсутність промокодів, знижок на процентну ставку і мала кількість акцій. По-друге, дивна політика компанії, коли вам через два дні після оформлення позики дзвонять і просять погасити кредит достроково (щоправда, все в доброзичливій формі). Ставлю чотири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *