Ставка: 0% в день*
Maкс. сума: 23000 грн
Термін: от 7 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 75 лет

Дінеро – мікрофінансова компанія, яка вже давно набула популярності в Україні. Даний сервіс надає онлайн кредити – найпростіший і швидкий спосіб зайняти гроші. Більше не потрібно звертатися до сусідів, родичів, колег або проходити тривалу процедуру традиційного банківського кредитування, тепер все можна оформити через інтернет.

В Україні компанія веде свою діяльність з жовтня 2017 року, займається видачею короткострокових мікропозик. Головна мета – швидка фінансова підтримка українців. На ринку нашої країни Дінеро кредити онлайн продемонстрували швидке зростання, в 2019 році даний сервіс став лідером з продажу в інтернеті за версією порталу Finance.ua.

Детальна інформація про кредити онлайн в Дінеро

Умови кредитування досить прості і зрозумілі кожному користувачеві. Позики видаються на короткий термін без застави та поручителів. Відсутні приховані платежі за обслуговування, оформлення, страховку або юридичну допомогу. Клієнти платять в кінці терміну тільки те, що бачать в електронному калькуляторі.

Які відсоткові ставки у Dinero?

Нові клієнти можуть отримати перший займ на суму до 15 000 гривень без відсотків.

Зверніть увагу! Кредит на банківську карту через інтернет зазвичай видають на термін до 21/30 днів, але Дінеро проводить акцію до кінця січня 2020 року – термін дії позики 45 днів!

Півтора місяці можна користуватися грошима компанії і не платити за це відсотки, в інших компаніях таких умов немає.

Для постійних клієнтів максимальний термін позики 30 днів і сума до 23 000 гривен.

Хто може стати клієнтом?

Взяти кредит в компанії Дінеро може будь-який громадянин України віком від 18 років. Максимальний вік позичальника не вказується. З вимог до клієнтів тільки наявність паспорта, ІПН, телефону і банківської карти.

Для отримання позики зовсім неважливо, де ви зареєстровані: в Києві чи в невеликому селі. Клієнту не потрібно мати довідку про заробітну плату або копія трудової книжки, завірену роботодавцем.

Переваги та недоліки кредиту на dinero ua

 1. Особисті дані не потраплять до шахраїв і не будуть передані стороннім особам, тому що онлайн-позики видаються виключно відповідно до законодавства нашої країни.
 2. Дистанційне обслуговування залучає велику кількість клієнтів. Для того щоб взяти кредит на картку більше не потрібно йти до відділення банку, стояти в черзі. Тепер можна оформити позику в будь-який час в будь-якому зручному для вас місці, для цього достатньо мати інтернет.
 3. Величезна перевага такого кредитування – немає необхідності збирати велику кількість довідок з різних інстанцій.
 4. У Дінеро кредит на банківську карту можна отримати в будь-який час доби! Компанія видає позики в режимі 24/7/365. Не потрібно турбуватися, що зараз ніч, вихідний або свято, Дінеро надасть фінансову підтримку завжди.
 5. Не потрібні поручителі або заставне майно. У вас не вимагатимуть цільове використання позикових коштів.
 6. Дінеро допоможе відновити погану кредитну історію. Берете займ, повертаєте вчасно і поступово покращуєте свій кредитний рейтинг і підвищуєте ймовірність оформлення кредитів на більші суми в інших установах.
 7. Взяти кредит можна миттєво, просто виконати вхід в особистий кабінет Dinero і взяти кредит. При першому зверненні це займає приблизно 15-20 хвилин. Надалі 2-3 хвилини!

Відсоткова ставка в цій компанії середня в Мікрофінансовому секторі нашій країні. Є компанії, у яких % за використання набагато вище 1,4%, у деяких цей показник може бути і нижче, але це найчастіше для постійних клієнтів, які вже оформляли багато кредитів на величезні суми.

З недоліків можна назвати лише те, що при достроковій оплаті відсоток відразу не перераховується. Наприклад, ви підписали договір на 20 днів, закриваєте договір на 10-й день – відсотки потрібно буде сплатити за всі двадцять днів. В інших компаніях відсоток перераховується відразу, автоматично. У Дінер, щоб повернути відсотки за невикористане час необхідно відправити письмову заяву на юридичну адресу компанії. Шаблон заяви можна попросити на гарячій лінії або в онлайн-чаті на сайті компанії. Врахуйте, що термін написання заяви – місяць. Рекомендуємо відправляти його рекомендованим листом з повідомленням.

Ліцензії

Dinero – зареєстрована торгова марка, компанія веде свою діяльність виключно відповідно до законодавства нашої країни і має всі необхідні дозволи.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг і безпосередньо надання коштів в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг від 10.10.2017, №4021.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Дінеро

 • Для початку заходимо на головну сторінку сайту, в електронному калькуляторі вибираємо суму і термін і натискаємо на кнопку «Подати заявку».
 • Потім відкриється сторінка створення акуанта.

Для тих, хто пройде ідентифікацію через bankID шанси видачі кредиту збільшуються.

 • Також на цій сторінці необхідно вказати особисті дані: ПІБ, дату народження, ІПН, номер телефону, електронну пошту та паспортні дані. Тут погоджуємося з обробкою персональних даних.
 • Потім вказуємо інформацію про вашу зайнятості: статус, дохід, дату отримання зарплати, ім’я вашого роботодавця і робочий номер телефону. Також буде потрібно вказати дані контактних осіб.
 • Вкажіть адресу реєстрації, якщо ви проживаєте в іншому місці, то вкажіть дві адреси.

 • Потім необхідно вказати дані вашої карти, на яку будете отримувати позикові кошти. Не забудьте перевірити, чи відповідає ваш пластик всіма параметрами, вказаними у вимогах кредитора.
 • Завантажте електронні версії документів: паспорта та ІПН.

Тепер можна подавати заявку і чекати рішення компанії. Уточнити статус можна зробивши вхід в Dinero особистий кабінет. Якщо рішення буде позитивне – вам прийде повідомлення із спеціальним кодом, його необхідно ввести для підтвердження договору (перед цим обов’язково ознайомтеся з усіма умовами).

Які причини відмови в кредиті?

Вам відмовили, але необхідність в грошах залишилася? Що робити, щоб отримати мікрокредит? Для початку виконайте вхід в особистий кабінет Дінеро і перевірте всю інформацію, яку залишили про себе, виправте всі помилки.

Залишайтеся на зв’язку під час проведення перевірки, також попросіть про це ваших контактних осіб. Якщо до когось з вас не додзвонилися – швидше за все, отримаєте відмову.

Зверніться в УБКІ, можливо ви недавно закрили кредит, але інформація про це ще не оновилася і вас сприйняли за злісного неплатника.

Також рекомендуємо при першому обігу не запитувати максимальну суму.

Як погасити позику?

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші Дінер, виберіть один з цих методів:

 • оплатіть займ зі своєї карти після входу в особистий кабінет;
 • оплатіть в касі будь-якого банку при наявності реквізитів компанії і номеру кредитного договору;
 • внесіть оплату в терміналах самообслуговування.

Зверніть увагу. Тільки оплата через особистий кабінет Дінеро гарантує моментальне зарахування коштів на рахунок кредитора.

Прострочення та пролонгація

При несвоєчасному виконанні зобов’язань позичальник виходить на прострочення в Dinero. До нього будуть застосовуватися штрафні санкції – пеня в розмірі 1,5% від суми боргу. Дані про прострочення будуть відображатися в кредитній історії, що ускладнить оформлення кредитів в майбутньому. Кредитор може звернутися до суду для стягнення заборгованості.

Щоб уникнути негативних наслідків прострочення в Дінеро можна скористатися послугою пролонгації. Якщо ви не встигаєте погасити позику вчасно можна перенести дату повної оплати на 7, 14, 30 днів сплативши тільки відсотки! Це дозволить уникнути негативних наслідків прострочення і користуватися позиковими коштами більш тривалий термін.

Контакти Дінеро

Телефон support: (067) (073) (050) 326 33 33

Електронна пошта: info@dinero.ua

Юридична адреса: Київ, вулиця Сурикова 3А, 03035.

Служба підтримки працює з 8.00 до 22.00. Зв’язатися з фахівцями підтримки можна в онлайн-чаті, а також на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук.

Інші МФО:

”FAQ

Як увійти в особистий кабінет дінеро?

Для входу в особистий кабінет Dinero вам необхідно виконати кілька кроків. Спочатку перейдіть на офіційний сайт Dinero за адресою dinero.ua. Потім у правому верхньому кутку сторінки знайдіть кнопку "Особистий кабінет" і натисніть на неї. Відкриється сторінка входу, на якій вам потрібно буде ввести свій логін і пароль, який було вказано під час реєстрації в системі. Якщо ви забули пароль, на цій же сторінці можна відновити його, дотримуючись інструкцій на екрані. В особистому кабінеті Dinero ви зможете керувати своєю позикою, переглядати інформацію про платежі, ставити запитання службі підтримки та багато іншого.

Де прочитати чесні відгуки про дінеро?

Щоб знайти чесні відгуки про Dinero, можна скористатися пошуком в інтернеті. Насамперед, варто звернутися до відгуків на офіційному сайті компанії, а також на сторінках компанії в соціальних мережах, таких як Facebook або Instagram. Там ви зможете знайти думки клієнтів про роботу Dinero, а також поставити свої запитання й отримати відповіді від представників компанії.

Крім того, можна пошукати відгуки про Dinero на незалежних сайтах, присвячених кредитам і позикам. Такі сайти, як bankchart.ua або finotzivi.ru, публікують відгуки від справжніх клієнтів, які діляться своїм досвідом взаємодії з компанією. Важливо зазначити, що під час пошуку відгуків варто звернути увагу на дату їхньої публікації, оскільки думки можуть змінюватися з часом. Також варто враховувати, що у відгуках можуть бути присутніми як позитивні, так і негативні думки, і важливо звернути увагу на загальну тенденцію.

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *