Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 15000 грн
Термін: от 5 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 20 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 65 лет

Мікрофінансових організація, що спеціалізується на видачі позик онлайн. В E-Cash обробка заявок проходить в автоматичному режимі. Але умови відрізняються від конкурентних організацій. Вікові обмеження діють не з 18 років є можливість оформити позику, а з 20 років. Також залишаються два обов’язкових документа, карта банку та телефон з електронною поштою.

На сайті E-Cash зазначено розгляд заявок протягом 10 хвилин. Насправді від реєстрації до виведення кредиту на картку піде до 20-25 хвилин. Ставка стандартна, як і термін виплат. Присутні штрафні санкції за прострочення кредиту.

Умови, ставки кредиту онлайн в E-Cash

Умови отримання кредиту в Е Кеш різні для первинного позики і для постійних клієнтів.

Які умови кредитування?

 1. Перший кредит. До 8 000 гривень, ставка 0,01% в день.
 2. Другий кредит. До 15 000 гривень, ставка 1,5% в день.

В обох випадках доступна пролонгація позики. Процентна ставка по штрафу становить до 2% щодня на залишок по боргу. Ознайомитися з умовами, оформити кредит можна через вхід в особистий кабінет Ecash. Процедура стандартна, відсоток відмови значно нижче, ніж у конкурентів.

Хто може оформити кредит в E-Cash?

Взяти кредит в компанії еКеш здатний будь-який громадянин України, який досяг двадцятирічного віку З 18 років оформити кредит можна в Манівео.

Буде потрібно:

 • діючий номер мобільного телефону;
 • діюча електронна пошта;
 • паспортні дані;
 • ІПН;
 • карта банку для виведення коштів.

Термін кредитування не перевищує тридцяти днів. Будь-який користувач може відстрочити дату погашення, якщо виплатить фактичні відсотки. Обробка заявок автоматизована, система E-Cash може відмовити у видачі грошових коштів.

Переваги та особливості організації E-Cash

Про E-Cash відгуки позитивні, за короткий термін організація сформувала хорошу репутацію. Серед конкурентів виділяється наступними перевагами:

 • зручний онлайн-калькулятор;
 • відразу видно підсумкова сума до виплати;
 • цілодобова обробка заявок;
 • консультування по гарячій лінії 24/7.

Компанія E Cash забезпечує конфіденційність, немає потреби звітувати куди витрачаються кошти. Розгляд заявки з моменту реєстрації займе не більше 25 хвилин. При мінімальній завантаженості сервісу кредит на картку будуть зараховані за лічені хвилини.

Ліцензії

ТОВ “Є-Кеш” отримало реєстрацію Національною комісією, яка виконує державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 02.11.2017 року. Серія і номер свідоцтва ФК №953.

Сервіс онлайн кредитування функціонує в рамках законодавства України. Присутній діюча ліцензія. На офіційному сайті eCash можна ознайомитися з наступними документами та сертифікатами:

 • правилами надання коштів у позику;
 • прикладом типового договору надання послуг;
 • договором про надання фінансових послуг;
 • умовами програми лояльності;
 • фінансовою звітністю за 2017, 2018 роки.

Можна завантажити архів правил і примірних договорів. Надано відсканований сертифікат відповідності.

Як взяти кредит в E-Cash

В E-Cash кредит видається на гнучких умовах. Надаються нецільові кредити, не вимагають документи з роботи, не потрібні поручителі або заставу. Компанія відповідає за збереження даних, забезпечує безпеку роботи сервісу. Більше 90% заявок схвалюються. Процес схвалення займає до 25 хвилин.

Покрокова інструкція оформлення кредиту онлайн в E-Cash

На офіційному сайті «е Кеш» є інструкція. Вона включає п’ять простих кроків:

 1. Реєстрація. Просте заповнення заявки, введення особистих даних. Буде доступний вхід в особистий кабінет E-Cash.
 2. Умови. Вибір суми, дати погашення. Відразу видно підсумкова сума, окремо розписані відсотки для наочності.
 3. Подача заявки. Якщо все поля при реєстрації і оформленні були заповнені коректно, то заявка на видачу позики буде схвалена.
 4. Верифікація. На банківській картці блокується 1 гривня, шляхом підтвердження через смс-повідомлення.
 5. Зарахування. Після схвалення заявки кредит на картку зараховується протягом 2-3 хвилин.

Якщо виникають проблеми на будь-якому етапі, клієнт має право звернутися до консультанта по телефону гарячої лінії.

Відмова – причини та альтернативні рішення

Якщо всі умови дотримані, поля анкети заповнені коректно, то це практично 100% гарантія схвалення. Відмова може послідувати через помилки в зазначених даних, недієздатності.

Чи не нададуть кошти особам, які не досягли 20 років, а також тим, хто не є громадянином України. Уточнити причину відмови можна за номером телефону: +38 (063) 611 41 31.

Промокод E-Cash

Отримати в E-Cash промокод непросто. Роздача відбувається через електронну пошту тих, хто вже кредитувався в організації. Дізнатися про акції можна через розсилку по електронній пошті, або в соціальних мережах.

Як погашати борг Е-Кеш?

Своєчасна виплата позики – запорука успішної співпраці з компанією Е Кеш. Довгострокове фінансове партнерство можливо тільки при своєчасному погашенні, відсутності прострочень.

Погасити кредит можна трьома способами:

 • через вхід в особистий кабінет E-Cash;
 • банк;
 • термінал.

Способи погашення кредиту

Позика надається на конкретний термін, по закінченню якого повна сума з відсотками повинна бути повернута. Погасити кредит в E-Cash можна:

 1. Через особистий кабінет. Поповнення з будь-якої карти з будь-якої точки світу. Зарахування коштів відбувається за пару хвилин.
 2. Через платіжний термінал. Знаходять через список МФО eCash, вводять реквізити, потім готівку. Зарахування відбувається від однієї хвилини до трьох діб.
 3. За допомогою банківського переказу. У касі банку називають реквізити організації, передають оплату. Зарахування протягом трьох робочих днів.

Щоб уникнути прострочення, рекомендується вносити суму за 2-3 дні до закінчення терміну. Затримки в банківській системі можуть призвести до нарахування штрафних відсотків.

Прострочення по кредиту

Для зручності клієнтів E-Cash розробила зручну систему пролонгації. В іншому випадку ухилення від сплати карається штрафними відсотками від 1,5% до 2% в день на залишок по позиці. У разі несплати, ігнорування умов компанія має право передати інформація в УБКІ.

Пролонгація терміну кредитування

Функція пролонгування платежу доступна як при первинному кредитуванні, так і при повторному. Клієнт може відстрочити дату виплати через вхід в особистий кабінет Е-Кеш. Можна також оплатити фактичні відсотки для автоматичного продовження. Якщо вчасно не зрушити термін повернення, то компанія може нараховувати штрафні відсотки до поточних.

Контакти

На офіційному сайті «е Кеш» в розділі «Контакти» вказана наступна інформація:

 • юридична адреса: Україна, 01021, г. Киев, ул. Кловський узвіз, 7А;
 • номер телефону: +38 (044) 337 88 33;
 • адреса електронної пошти: info@e-cash.com.ua.

Вказані додаткові номери телефонів зі зміною коду міста. Розписаний графік робочого дня. Постійні клієнти обслуговуються 24 години на добу, нові – згідно з графіком.

Відгуки про E-Cash

За порівняно невеликий термін, організація сформувала позитивну репутацію. Добрі відгуки про еКеш підкреслюють вигідні умови кредитування, невисоку процентну ставку. Серед мінусів виділяють штрафні відсотки, не цілодобову підтримку нових клієнтів. Відрізняється МФО високим відсотком схвалення, гнучкою програмою лояльності і можливістю пролонгації.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *