Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 10000 грн
Термін: от 1 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 65 лет

Один з новітніх сервісів онлайн кредитування фізичних осіб – платформа Gofingo. Вона створена в Україні не так давно, хоча в Європі працює вже не перший рік. Представництва мікрофінансової організації є в таких країнах як Чехія, Литва, Данія. Принципи роботи – клієнт відправляє онлайн заявку через інтернет і отримує гроші на банківську карту.

Відсоткова ставка GoFinGo

Процентна ставка встановлюється в договорі, який підписується між позичальником і МФО «Гофінго». Знайти інформацію на офіційному сайті складно. Вона не представлена ​​в безпосередньому вигляді. Але при цьому на першій же сторінці є калькулятор, який дозволяє визначити переплату і відсоток. Процентна ставка по кредиту – 0,01% в день для нових позичальників і 2,6% для постійних. У порівнянні з іншими пропозиціями ринку, це досить вигідний варіант, оскільки середня величина процентної ставки на ринку мікропозик України – 2% в день, а у вас є можливість взяти позику під 0%. Економія очевидна.

Які умови кредитування в GoFinGo?

 • максимальний ліміт – до 10 000 гривень;
 • відсоток від 0,01% до 2,6% в день;
 • термін – до 30 днів.

Хто може оформити кредит в GoFinGo?

Взяти онлайн кредит ГоуФінГоу можуть тільки громадяни України. Особам без громадянства та іноземцям такі послуги не доступні.

Вимоги до позичальників мінімальні:

 • вік – від 18 років. Граничний вік залежить від того, хто позичальник: чоловік або жінка. Для представниць прекрасної статі віковий поріг – 65 років, для чоловіків – до 60 років;
 • громадянство України;
 • наявність банківської карти системи VISA або MasterCard.

Ніяких інших вимог до позичальників немає. Саме тому багато клієнтів користуються послугами Гофінго. Ніхто не питає про рівень офіційної заробітної плати, про наявність власності, кредитної історії.

Але не варто спокушатися тим, хто взагалі не має постійного заробітку і дуже погану КІ. Система має власну скоринговую модель оцінки. Потенційний клієнт перевіряється через різні бази даних. І при низькій платоспроможності в перший раз може бути схвалена мінімальна сума позики – до 500 гривень. Повторно ліміт буде збільшений.

Для того, щоб подати заявку і отримати гроші, потрібно виконання одного базового умови – наявності іменний банківської карти. Отримати кошти на чужу карту або карту не іменного типу неможливо. Карта обов’язково проходить верифікацію, що, в першу чергу, захищає самого клієнта.

Подача заявки здійснюється через інтернет. Тому для того, щоб була можливість заповнити форму, потрібен:

 • мобільний телефон;
 • інтернет;
 • електронна пошта.

Переваги та особливості організації

Однією з головних переваг GoFinGo є її процентна ставка і відсутність додаткових комісій. Позичальник відкрито інформується про те, на яких умовах він бере позикові кошти. Підписує договір кредитування. Всі інші принципи роботи МФО схожі з подібними сервісами кредитування.

Ліцензії

МФО може працювати на ринку України тільки з дозволу компетентних органів. Саме тому сервіс має свідоцтво про реєстрацію, видане Нацкомфінпослуг (саме ця установа контролює діяльність МФО в Україні, а не НБУ, як думає більшість). Свідоцтво видано 07 червня 2018 роки (№ 1042).

Оскільки сервіс працює на ринку не так давно, то якихось нагород і сертифікатів якості він ще не має.

[сsbtn]

Як взяти кредит в GoFinGo?

Швидкість оформлення позики не займе більше 30 хвилин. Первинний розгляд заявки займає до 15 хвилин. Для постійних клієнтів, які звертаються повторно, можливо оформлення за 5-10 хвилин. Вся процедура проходить через особистий кабінет Gofingo. Так само швидко проходить оформлення і в E-Cash.

GoFinGo: оформлення після реєстрації

Для того, щоб отримати гроші новому клієнтові, потрібно зробити кілька простих дій:

 1. На сайті установи вибрати ті умови, які йому підходять. Якщо клієнт вперше звернувся за позикою, то він може вибрати суму, що не перевищує 4 000 гривень.
 2. Після вибору на калькуляторі параметрів кредиту слід натиснути кнопку «Отримати кредит». Система автоматично перенаправить на реєстраційну форму для нового позичальника.
 3. Заповнити анкету нового клієнта. Для цього потрібно вказати номер телефону, електронну пошту і придумати пароль. Після цього підтвердити вказаний номер за допомогою коду, відправленого в смс-повідомленні.
 4. Здійснити вхід в особистий кабінет Gofingo. Зареєструвати карту, на яку потрібно буде отримати кошти. Для цього на карті повинно бути пару гривень.
 5. Отримати рішення по раніше поданій заявці. Статус заявки можна переглянути в особистому кабінеті.
 6. Отримати грошові кошти на банківську карту.

Чому відмовили в кредиті?

Імовірність отримання позитивного рішення по кредиту в ГоуФінГоу висока. Але при відмові можуть бути наступні причини:

 • неправильно заповнена анкета;
 • недійсний номер мобільного телефону контактних осіб;
 • анкета представлена ​​не в повній формі.

У будь-якому випадку, альтернативний варіант – повторно заповнити анкету і дуже уважно перевірити її на помилки, помилки, точність і повноту подання інформації. Якщо і повторно відмовлять, то тоді справа в поганій КІ.

Промокод GoFinGo

При оформленні чергової позики клієнт може отримати промокод Гофінго. Він може бути обмежений в дії. При наступному зверненні код надасть знижку на оформлення – процентна ставка буде зменшена.

Щодо акцій, то поки МФО не проводить ніяких акцій, наприклад, як інші компанії (залучають нових клієнтів на кредити під 0%).

Як погасити борг

Незважаючи на доступність і комфортність сервісу, головна умова МФО – платити вчасно. Якщо таке правило порушити, то підуть штрафні санкції.

Сплатити заборгованість можна декількома способами:

 • через особистий кабінет, використовуючи платіжну карту. При цьому можна оплачувати будь-якою картою, навіть тієї, яка не була зареєстрована. Досить оперативний спосіб.
 • через касу банку або термінали самообслуговування за реквізитами, прописаним в договорі;
 • за допомогою банківського переказу через інтернет банк будь-якого фінансової установи.

Прострочення по кредиту

Якщо позичальник заплатити в строк термін оплати і не оформить пролонгацію, то МФО нарахує одноразовий штраф і додатково за кожен день прострочення буде нараховано пеню. Точний розмір штрафу не відомий, але у всіх МФО він досить великий і призводить до наростання боргу швидкими темпами.

Пролонгація терміну кредитування

Для того, щоб не допускати прострочення і нарахування штрафних санкцій, кращий спосіб – використовувати пролонгацію. Пролонгувати позику – це значить продовжити термін погашення боргу. І плюс в тому, що компанія надає можливість абсолютно всім позичальникам використовувати таку можливість. Немає ніяких обмежень. Наприклад, є МФО, де обмежена кількість пролонгацій, десь обмежений термін продовження. Тут позичальник може оформляти пролонгацію необмежену кількість разів.

Умови продовження аналогічні умовам дії кредиту. Клієнт просто продовжує платити процентну ставку. Правда, варто пам’ятати: продовжити термін оплати можливо тільки в тому випадку:

 • якщо в термін погасити нараховані відсотки;
 • звернутися за пролонгацією не пізніше ніж в останній день граничного терміну оплати.

Контакти

МФО має офіційний сайт – gofingo.com.ua. З усіх питань можна звертатися на гарячу лінію за телефоном +38 (044) 333 73 05. Також на сайті працює форма зворотного зв’язку і онлайн консультант, який відповідає на питання цілодобово.

При наявності питань можна написати на пошту info@gofingo.ua

Головний офіс компанії знаходиться в Києві по вул. Хорива, 1А.

Відгуки GoFinGo

Відгуки про Гофінгоу різноманітні. Але їх не багато, оскільки сервіс працює не так давно. Серед позитивних моментів виділяють адекватні і реальні умови, тобто все, що прописано в договорі, то і нараховують. Немає ніяких прихованих платежів і додаткових комісій. Не зовсім задоволені позичальники штрафними санкціями, відзначаючи, що вони зависокі. Але тут кожен випадок треба розглядати індивідуально.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *