Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 15000 грн
Термін: от 1 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 69 лет

Мілоан – мікрофінансових компанія України, займається видачею грошей в борг. Кредит онлайн – це хороший метод вирішення будь-яких фінансових труднощів. У сучасної людини життя завжди проходить на високих швидкостях, тому брак коштів теж необхідно вирішувати досить швидко. В онлайн позиках немає довгих черг і великих папок з різними довідками.

Детальна інформація про кредити в Мілоан

Мілоан кредит онлайн – це мобільність, зручність і можливість отримати гроші в будь-якій точці нашої країни, де є інтернет, не докладаючи до цього великих зусиль.

Які відсоткові ставки в Miloan?

Перша позика до 12 тисяч гривень можна отримати під 0,01%, що берете то і повертаєте через тридцять днів!

Для того щоб переконатися, що мікропозики – це дійсно зручно і вигідно не потрібно боятися великих відсотків. Подивіться приклад розрахунку:

 • Тіло кредиту – 500 грн.
 • Термін дії договору – 7 днів.
 • Відсотки – 1,5% в день.

На сьомий день потрібно буде сплатити 500 грн тіла кредиту плюс 52,5 гривень відсотків. Зараз вам жоден банк не видасть кредит на таку невелику суму під стандартні відсотки. А в МФО це можна зробити всього за кілька хвилин і при цьому не буде потрібно витрачати особистий час на поїздку в банк або тривале очікування в черзі. На сайті Мілоан кредит можна оформити дуже швидко і при цьому заплатити не високу комісію.

Хто може оформити кредит на банківську карту в Miloan?

Стати клієнтом цієї мікрофінансової компанії може кожен громадянин України, який досяг вісімнадцятирічного віку і не старше 65 років на дату погашення кредиту. Наприклад в Moneyveo допускається вік до 75 років.

Інших вимог до позичальників для отримання в Miloan кредиту онлайн немає. Клієнту потрібна банківська карта, мобільний телефон, доступ до інтернету з будь-якого пристрою.

Важливо! Пластик можна оформляти в будь-якому банку країни. Але карта повинна бути активною, з достатнім терміном дії, випущена на ім’я передбачуваного позичальника. Не можна оформляти заявку на карту іншої людини!

Оформити кредит на банківську карту в Мілоан можуть громадяни з різним типом працевлаштування і соціального статусу! Це можуть бути студенти, пенсіонери, домогосподарки, неофіційно працевлаштовані або державні службовці. Чи не видаються мікропозики тільки громадянам, які проживають в зоні АТО і іноземцям.

Переваги та недоліки miloan ua

Важлива перевага Мілоана, як і інших мікрофінансових компаній – дистанційне обслуговування. Щоб зайняти гроші більше не потрібно нікуди ходити. Всі етапи оформлення в Miloan кредиту на банківську карту проходять дистанційно, від початку реєстрації на сайті Мілоана до отримання грошей на ваш пластик.

Для багатьох людей важливо, що не потрібно нікуди їхати і витрачати на це особистий час. Оформлення кредиту на картку займає приблизно 15-30 хвилин при першому зверненні, надалі – всього 2-3 хвилини. Також це зручно для тих людей, які не дуже комунікабельні і не люблять особисто спілкуватися з кредитними менеджерами. Перебуваючи вдома, в спокійній обстановці ви проходите реєстрацію на Miloan і заповнюєте анкету в зручному для вас ритмі.

Для оформлення не потрібно велика папка документів – все, що потрібно це паспорт і код платника податків! Величезна перевага кредитування в цій компанії – це відсутність вимоги довідки про доходи! Також немає прив’язки до місця реєстрації.

Мілоан працює цілодобово без вихідних і святкових днів! Тепер можна отримати гроші тоді, коли вони вам потрібні і не чекати, коли відкриється найближчим банківське відділення! Взяти кредит в цій компанії можна навіть вранці 1-го січня або серед ночі!

Тут немає обов’язкового цільового використання позикових коштів! Гроші можна витратити на будь-які цілі і потреби клієнта – покупки або оплату послуг! У Мілоане не потрібні поручителі або заставне майно!

Ліцензії, сертифікати

Мікрофінансових компанія Мілоан веде свою діяльність в Україні з 2016 року виключно в рамках законодавства нашої країни і має всі необхідні дозволи. Ліцензія Нацкомфінпослуг видана 11.11.2016, потім переоформлена 26.01.2017 року, видана безстроково.

З указом Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 року № 163 про переоформлення деяким фінустановам діючих ліцензій у зв’язку зі скороченням виду господарської діяльності.

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови ТОВ Мілоан від 14.07.16 № 16103409 від 05.11.2019 року.

 

Як взяти кредит в особистому кабінеті Miloan

Для оформлення позики необхідно на головній сторінці в електронному калькуляторі вказати необхідні суму і термін позики і натиснути на кнопку «Отріматі гроші».

 • Після цього ви потрапите на сторінку реєстрації в Мілоан.

Тут потрібно вказати свої ПІБ, телефон, ІПН, електронну адресу, придумати пароль для входу в особистий кабінет і погодиться з обробкою персональних даних та отриманням реклами.

 • На наступній сторінці потрібно вказати місце реєстрації та місце проживання. Потім зазначити де ви працюєте, ПІБ вашого начальника, робочий номер телефону.
 • У фінансовому блоці необхідно відзначити розмір ваших доходів, витрати за місяць, наявність активних кредитів в інших компаніях і розмір плати за них. При наявності додаткового джерела доходів обов’язково вказуйте його, це збільшить ваші шанси на отримання позики. Також буде потрібно відзначити номери телефонів контактних осіб та вказати, ким вони вам припадають.
 • Далі буде потрібно завантажити копії документів – всі сторінки паспорта, ІПН і пройти верифікацію карти, на яку хочете взяти кредит. Ця операція необхідна для того, щоб підтвердити, що пластик дійсно знаходиться в руках людини, який подає заявку на позику. Для цього на карті повинен бути невеликий позитивний баланс, компанія блокує суму до 1 грн, ви уточнюєте в своєму банку і вводите на сайті Мілоана. Потім ваші особисті кошти розблокують, і вони знову будуть доступні.

Після цього можна подавати заявку. Статус її розгляду можна дізнатися в особистому кабінеті Мілоан. Також вам прийде смс з рішенням, якщо воно позитивне потрібно виконати вхід в особистий кабінет Miloan і підписати електронний договір.

Важливо! Перед підписанням договору обов’язково вивчіть всі умови. Якщо вам щось не зрозуміло, можна зателефонувати на гарячу лінію і уточнити деталі. Не поспішайте підписувати поки не вивчите договір, якщо вам не підходить якийсь пункт – відмовтеся і не укладайте договір.

Як погасити позику Miloan?

Є кілька варіантів повернути гроші Мілоан:

 • через особистий кабінет зі своєї карти, на яку оформляли позику;
 • через Приват24;
 • через термінали ПриватБанку;
 • через термінали EasyPay;
 • на сайті компанії без входу в особистий кабінет;
 • в касі будь-якого українського банку.

Зверніть увагу. При оплаті через касу банку гроші на рахунок кредитора можуть потрапити протягом трьох банківських днів. Якщо вибираєте цей метод, тоді робіть платіж заздалегідь, щоб поки банк буде проводити платіж ви не ввійшли в прострочення. Найчастіше в касах банків достатньо висока комісія за операцію, якщо є вибір краще проводити оплату через особистий кабінет (без комісії) або через Приват24 (комісія 1 грн). Про наявність комісії при оплаті через термінали немає інформації на сайті компанії.

Контакти Miloan

Телефон: 044 337 36 37

Електронна адреса: info@miloan.ua

Юридична адреса: Київ, вулиця Богговутовская, 17-21, 04107.

Support працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00. Також звернутися до фахівців компанії можна через форму зворотного зв’язку, і залишити скаргу, побажання, повідомити про проблему або задати питання.

Відгуки про компанію Miloan

Перед оформленням кредиту, обов’язково вивчіть відгуки про компанію Мілоан. Якщо ви вже брали кредит – поділіться своїми враженнями про співпрацю з організацією і допоможіть іншим користувачам зробити вірний вибір.

2
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
2 Комментария к “MILOAN: відгуки клієнтів та умови кредитування”
 1. Аватар Петров Олексій :

  У мене трапився форс мажор. Зламався телефон, причому дорогий і ремонт був потрібен відповідно дорогий, так як у мене робота в основному ведеться тільки через нього. А грошей до зарплати ще чекати вісім днів, ось довго шукав компанію, де можна було б оформити швидко позику з вигідними умовами. У компанії Міолан оформив досить швидко через особистий кабінет, в якому всі умови оформлення позики зрозумілі. Гроші прийшли досить швидко, на карту в потрібному обсязі. Телефон відремонтував, а через вісім днів, віддав потрібну суму, з маленькою переплатою, також швидко через свою карту. Тепер умови позики стали вигіднішими для мене, тобто відсоток став меншим.

 2. Аватар Айгуль :

  У МФО Мілоан отримала дуже вигідний кредит за пільговою ціною, коли терміново купила синові квартиру і не вистачило коштів на оплату послуг нотаріуса. Мене дуже вразила компанія, мою заявку одразу розглянули і через 10 хвилин після подачі заявки прийшло повідомлення, що вона схвалена, в результаті я заплатила половину відсотків. Я рада що довірилася цій компанії. Без цього договір на купівлю квартири не був би укладений без грошей. У плані повернення коштів дуже зручно. Можна гасити борг будь-якими сумами через особистий кабінет. Я маю додатковий дохід від підробітків і змогла загасити позику невеликими сумами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *