Ставка: 0.01% в день*
Maкс. сума: 15000 грн
Термін: от 3 до 60 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 75 лет

Манівео – це один з лідерів мікрофінансового сектора в Україні. Відома, перевірена і надійна МФО з високим рейтингом і відмінною репутацією. Це сервіс, завдяки якому українці можуть отримати швидку фінансову підтримку в ситуаціях, коли гроші потрібні тут і зараз і немає можливості звертатися в банк.

Основна діяльність компанії – надати швидкі кредити через інтернет без особистих візитів в офіс і тривалих очікувань в чергах. Манівео першими в Україні почали видавати онлайн позики і мають величезний досвід в цій сфері. Завдяки постійному впровадженню нових технологічних розробок і уважному ставленню до клієнтів Moneyveo утримує позиції лідера мікрофінансового сектора вже більше шести років.

Умови видачі кредиту онлайн в Манівео

Згідно з даними дослідження Ukrainian E-Commerce Expert дана МФО є лідером небанківського онлайн кредитування. Регулярно користується послугами компанії близько 640 тисяч українців. За останні чотири роки було видано три мільярди кредитів, загальний портфель яких перевищив дев’ять мільярдів гривень.

Відсоткова ставка і сума

При першому зверненні процентна ставка складе 0,01% від суми кредиту. Для другого кредиту ставка буде 1,75%.

Якщо клієнт і далі буде оформляти Moneyveo кредити онлайн, буде вчасно виконувати свої зобов’язання, то він стане учасником програми лояльності і процентна ставка буде поступово знижуватися. Постійні клієнти можуть брати кредит в компанії зі знижкою 50%.

Новачки можуть взяти до 10 тисяч гривень на термін до 30 днів. Потім сума поступово збільшується, а ставка знижується. Постійним позичальникам доступний позику до 30 тисяч гривень, на тривалий термін до 18 тижнів! При оформленні кредиту на банківську карту в Moneyveo на термін до 30 днів оплату можна провести одним платежем в кінці терміну, при оформленні кредиту на тривалий термін оплату потрібно буде вносити раз в два тижні рівними платежами. Якщо оплачувати достроково, то відсоток за використання позикових коштів перераховується, і графік оплати може змінитися.

Кому Манівео надає гроші в кредит

Стати позичальником може будь-який громадянин нашої країни, якому виповнилося 18 років. Багато компаній обмежують вік позичальника до 60 років, але в Манівео оформити кредит на картку можуть люди у віці до 90 років! Мікропозики іноземним громадянам не надаються.

Немає прив’язки до місця реєстрації, ви можете бути прописані в Києві, фактично знаходиться в Чернігові, зареєструватися в Moneyveo особистий кабінет і без проблем взяти мікропозику.

В середньому заявка обробляється 8 хвилин. Для того щоб її оформити необхідні тільки електронні копії паспорта, індивідуального податкового номера, доступ в інтернет і мобільний телефон. Манівео надає інноваційні фінансові послуги тим людям, які цього потребують і абсолютно не важливо, де вони знаходяться в момент оформлення угоди.

Переваги і недоліки

Мета компанії – надати українцям інноваційні послуги дистанційних кредитів на банківську карту. При необхідності зайняти гроші ви відразу отримуєте їх на свій пластик, без черг, традиційної банківської тяганини. Весь процес оформлення позики відбувається віддалено, через інтернет. Тепер, щоб взяти кредит не потрібно нікуди йти.

Отримати гроші можна практично миттєво. Клієнт проходить реєстрацію в Moneyveo, заповнює заявку, потім необхідно кілька хвилин, щоб система обробила дані позичальника і все, гроші надходять на банківську карту за лічені секунди.

Заявки приймаються 24 години на добу 7 днів на тиждень. Численні відгуки про Манівео свідчать, що тут видають мікропозики без свят і вихідних, цілодобово. Оформити кредит в цій МФО можна навіть вранці після зустрічі Нового Року і в будь-який інший час, коли традиційні банки не працюють.

Компанія довіряє клієнтам і зберігає конфіденційність, ніколи не передає особисту інформацію стороннім особам. Всі фінансові операції надійно захищені відповідно до міжнародних сертифікатів безпеки PCI DSS і Comodo SSL.

Для оформлення позики не потрібно багато документів, тільки паспорт, індивідуальний податковий номер, без довідки доходи або податкової декларації. Ця перевага і привертає велику кількість клієнтів, відгуки людей про Moneyveo кажуть, що багато хто вдається до кредитування в цій компанії завдяки відсутності вимоги довідки про доходи.

Гроші завжди на відстані кліка. Компанія працює по всій Україні і абсолютно не важливо, де ви знаходитеся, в Києві або в селі під Харковом. Необхідний доступ в інтернет, банківська карта, паспорт і ІПН.

Важлива перевага – це автоматизована система по прийняттю рішення. Обробка даних виконується за унікальними технологіями, які виключають вплив людського фактора, що значно підвищує шанси позичальника на схвалення і на отримання об’єктивної оцінки.

Манівео завжди веде чесне і прозоре співробітництво. У договорі завжди чітко вказані умови кредитування, без прихованих комісій та додаткових платежів.

Компанія працює виключно в рамках законодавства і має всі необхідні ліцензії державного регулятора – Нацкофінуслуг.

У компанії не вимагають надавати заставу або поручительство сторонніх осіб. Тут немає обов’язкового цільового використання позикових коштів. В анкеті є пункт. В якому необхідно вказати, на що ви збираєтеся витратити гроші, але це просто збір статистичних даних і ніхто не контролює витрати позичальників.

Ліцензії, нагороди

Moneyveo ua веде чесну і прозору діяльність, згідно законодавства нашої країни.

Серія і номер свідоцтва – ІК № 105 від 21.03.2013 року.

Ліцензія на діяльність з видачі фінансових кредитів за рахунок залучених коштів безстрокова, переоформлена, згідно з наказом Нацкомфінуслуг №163 від 26.02.2017 року.

На сайті у вільному доступі можна подивитися сертифікат безпеки банківських карт і згоду на обробку персональних даних, а так само приклад кредитного договору.

Манівео відома мікрофінансових компанія, яка вже давно заслужила репутацію надійного і відповідального кредитора, є призером численних конкурсів в своєму секторі – «Українська народна премія», «Бренд року», «Зірка якості» та інші.

Алгоритм оформлення позики в Манівео особистий кабінет

Для початку необхідно зайти на сайт компанії в інтернеті і на головній станиці в електронному калькуляторі вказати потрібну вам суму і термін, далі натиснути на кнопку «Оформити кредит».

Далі ви потрапляєте на сторінку реєстрації. Спочатку потрібно буде вказати особисті дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, електронна адреса, секретне питання і відповідь на нього, придумати і підтвердити пароль, погодитися з обробкою персональних даних, а також схвалити або відмовитися від розсилки реклами від партнерів компанії. Можна пройти ідентифікацію через Фейсбук, що підвищить ймовірність схвалення, але краще це зробити через сервіси BankID НБУ або BankID, що спростить обробку заявки і прискорить процес прийняття рішення.

Далі вказуємо соціальну інформацію.

 

Тут потрібно відзначити сімейний стан, кількість осіб на утриманні, освіту і паспортні дані.

Далі потрібно зазначити адресу проживання та реєстрації. Також зазначаємо тип проживання, номер

Домашнього телефону при наявності і дату, з якої ви проживаєте за даною адресою.

Наступний пункт про вашому працевлаштуванні.

Тут ви вказуєте зайнятість, щомісячний дохід / витрата, частоту виплат, індустрію в якій ви працюєте, посаду, назву вашої компанії і дату початку вашої роботи. Тут же необхідно вказати додаткові контакти.

Далі вказуємо реквізити карти, на яку ви хотіли б отримати позикові кошти. Тут потрібно пройти ідентифікацію пластика, щоб в компанії перевірили, що заявку подає власник карти, а не шахраї. Для цього буде потрібно мати позитивний баланс на карті. У вас заблокують невелику суму, ви зв’язуєтеся зі своїм банком, уточнюєте цю цифру і вказуєте її на сайті МФО. Потім ваші особисті кошти знову будуть доступні. За відгуками про Moneyveo зазвичай блокують не більше однієї або двох гривень.

Далі відправляєте заявку, у вас на екрані висвітиться повідомлення, що буде потрібно завантажити скан паспорта, всі сторінки, Селфі з цим документом і написом «Підтверджую займ в Манівео», а також скан ІПН.

Після цього ваша заявка буде на розгляді – уточнити статус можна буде після входу в особистий кабінет Moneyveo. Рекомендуємо перед підписанням електронного договору уважно прочитати всі умови і тільки після цього вже підтверджувати оформлення позики. Якщо виникають будь-які питання – уточніть деталі, зателефонувавши на support.

Що робити, якщо вам відмовили

Реєстрація в Манівео не принесла вам потрібну суму, і ви отримали відмову? Що робити і як все-таки оформити позику через особистий кабінет Манівео?

Для початку необхідно перевірити на наявність помилок всю інформацію в анкеті. Неточності при написанні ІПН і паспортних даних гарантовано приведуть до відмови. Потрібно виправити всі помилки і повторно подати заявку.

Якщо ви недавно закрили кредити в інших компаніях – зверніться до УБКІ та уточніть, чи оновилася там інформація? Можливо, попередній кредитор ще не передав відомості в бюро кредитних історій і вас сприйняли як злісного неплатника.

Також при першому зверненні не потрібно запитувати максимально доступну суму позики. Радимо бути на зв’язку під час розгляду заявки. Вам можуть зателефонувати для уточнення деталей.

Що таке промокод Moneyveo

Це спеціальний код, за допомогою якого можна активувати знижку на процентну ставку. Застосувавши промокод Манівео, ви зможете оформити позику набагато дешевше. Нейти його можна в смс повідомленні або на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Фейсбук. Досить часто Манівео роздає промокоди перед святами або під час проведення різноманітних акцій. Слідкуйте за актуальною інформацією після входу в особистий кабінет Манівео.

Як погасити позику

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші Moneyveo, розгляньте один з варіантів:

  • оплата в особистому кабінеті, можна використовувати будь-яку карту українського банку, гроші приходять миттєво і ваш кредит буде закритий;
  • в терміналах самообслуговування, повний список яких можна дізнатися на гарячій лінії або в чаті на сайті МФО, але це не найшвидший спосіб, якщо компанія не співпрацює з банком або мережею, що володіє пристроями самообслуговування, то оплата може йти протягом трьох днів і за це час вам будуть нараховуватися відсотки;
  • в касі будь-якого банку при наявності паспортних даних, реквізитів кредитора і номера вашого договору, гроші на рахунок МФО також можуть надійти протягом 3-х днів;
  • через приват-24 або ПУМБ онлайн (оплата проходить моментально за спрощеною процедурою) або будь-який інший інтернет-банкінг (час надходження коштів уточнюйте на гарячій лінії);
  • через більшість сервісів онлайн платежів: iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub;
    за допомогою мобільних грошей Київстар або з рахунку lifecell.

Прострочення в Манівео, що робити і як бути, якщо не виходить заплатити в строк

Компанія дає три пільгових дня після закінчення терміну дії кредитного договору. В цей час до позичальника, вчасно не виконав свої зобов’язання не застосовуються штрафні санкції, і нараховується стандартна процентна ставка. Після закінчення трьох днів, нараховується пеня в розмірі 1,3% від тіла кредиту і відсоткова ставка перерахується за весь період за стандартним тарифом 1,7% – все акції, знижки та промокодом анулюються. 3% в день можуть нараховуватися до повної оплати, але не більше 80 днів з дня виходу на прострочення Moneyveo.

Пролонгація

Це послуга продовження терміну дії кредиту. Вона дозволяє уникнути негативних наслідків прострочення і на законних підставах користуватися позиковими коштами більш тривалий термін. Для цього необхідно сплатити відсотки за користування позиковими засобами на поточну дату.

Контакти

Вся контактна інформація є у вільному доступі на сайті. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово. На сайті компанії в розділі контакти є форма, яку можна заповнити, якщо ви стали жертвою шахраїв. Співробітники нашої редакції більше ніде не зустрічали подібної турботи про безпеку клієнтів.

Гаряча лінія: 0 800 21 93 93 – безкоштовно з будь-яких телефонів України.

Електронна пошта: support@moneyveo.ua.

Юридична адреса: Київ, вул. Лейпцизька 15-Б, 1-й поверх.

Відгуки людей про Манівео

Це лідер на Мікрофінансовому ринку нашої країни, має хорошу репутацію і, звичайно ж, велика кількість відгуків. Всі їх ми розмістити не зможемо, опишемо тільки загальну тенденцію.

Багато коментарів можна подивитися на офіційній сторінці компанії в соцмережі Фейсбук. Хочеться відзначити, що там є не тільки позитивні, але і нейтральні і негативні відгуки. Їх найчастіше пишуть злісні неплатники, які беруть позики і не виконують свої зобов’язання. Більшість клієнтів задоволені кредитуванням в цій компанії, їм подобається зручність і швидкість обслуговування. Всі умови в договорах виконуються, немає ніяких прихованих платежів і комісій. Користувачам подобається, що часто проводяться акції і пропонуються різні промокодом, які допомагають добре заощадити.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *