Ставка: 0.1% в день*
Maкс. сума: 15000 грн
Термін: от 5 до 30 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 65 лет

Компанія MyWallet, відома на фінансовому ринку України з 2017 року, основний вид діяльності – мікрокредитування. Терміновий кредит май валет оформляється онлайн. Його можна оформити в будь-який час дня і ночі. Компанія користується популярністю серед населення, тому що схвалення кредиту проходить швидко, відрізняється високою надійністю, сайт компанії дуже зручний і зрозумілий.

Кредит MyWallet онлайн

На MyWallet взяти кредит може будь-яка людина, причому умови досить привабливі. Терміни всіх виплат і розмір комісійних прописуються в договорах. На MyWallet кредит оформляється миттєво.

Відсоткові ставки

На Май Валет кредит онлайн будь-який новий клієнт може отримати на вигідних умовах. Якщо розмір кредиту не перевищує 4000 грн., То процентна ставка по ньому кожному знову звернувся позичальнику складе 0,1% на добу.

Якщо розмір кредиту не перевищує 3000 грн., То переплата не перевищить розмір кредиту.

Клієнти звернулися повторно, і створили собі хорошу історію кредитуються за пільговими ставками. Вони складають 1,9% в день. Мінімальним позикою є сума в 400 грн.

15 000 грн. – це максимальний розмір кредиту на Май Валет. Термін погашення від 5 до 30 днів.

Головна сторінка офіційного сайту компанії має калькулятор, який дозволяє потенційним позичальникам проводити розрахунки. Тут можна розрахувати вартість виплат з урахуванням терміну видачі та величини позики.

Що потрібно для отримання кредиту в МyWallet

 1. Мати документ, що засвідчує громадянство України,
 2. Мати офіційну реєстрацію в Україні,
 3. Являтися дієздатним громадянином,
 4. Вік потенційного клієнта становить від 18 до 65 років,
 5. Мати активний контактний номер мобільного зв’язку,
 6. Мати активну банківську карту, що діє в Україні.

Оформити позику можуть і пенсіонери, і люди, які не мають офіційного місця роботи. Щоб пройти оформлення і отримати гроші, потрібно пред’явити ІПН і цивільний паспорт.

Переваги отримання позики

Оформлення кредиту в компанії МайВалет дозволяє розраховувати:

 • на збереження персональних даних,
 • можливість отримати гроші навіть за відсутності офіційного працевлаштування,
 • на отримання кредиту навіть у похилому віці,
 • можливість отримати від служби підтримки консультацію в будь-який час доби,
 • оформлення кредиту навіть у разі поганої кредитної історії,
 • інтуїтивно зрозумілий сайт,
 • компанія пропонує брати участь в акціях і розіграшах, які допомагають залучати нових клієнтів,
  величезну кількість інструментів, що дозволяють полегшувати виплати відсотків і погашати заборгованість,
 • можливість оформити кредит дистанційно, що дозволяє не відвідувати офіс мікрофінансової організації і взагалі не виходити з дому,
 • в разі непередбачених обставин, будь-який клієнт може розраховувати на продовження терміну кредитування,
 • процентна ставка по будь-яким кредитом нижче, щодо середніх показників ринку мікрокредитування в Україні.

Незважаючи на ряд позитивних моментів, клієнти виділяють і ряд негативних, а саме:

 • розгляд заявки хоч і проходить досить швидко, але тільки в робочий час,
 • обмеження суми кредиту для нових позичальників,
 • обмеження терміну повернення кредиту тридцятьма днями.

Мікрофінансових організація MyWallet пропонує взяти кредит онлайн має ліцензії, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті в розділі «Правова інформація». Відгуки клієнтів компанії говорять, що вона є однією з найбільш надійних, так як її діяльність ліцензована відповідно до законодавства України.

Правила оформлення позики

 1. Спочатку потрібно зареєструватися на сайті і створити особистий кабінет. Щоб полегшити і спростити рішення про розмір кредиту, можна скористатися спеціальним калькулятором. З його допомогою можна побачити, які будуть щоденні виплати, яким буде розмір переплати, коли потрібно буде повністю погасити не тільки тіло кредиту, але й відсотки.
 2. Після цього можна внести персональну інформацію в форму реєстрації. Буде потрібно внести номер телефону, дату народження, ІПН та адресу електронної пошти. Кожен потенційний клієнт повинен буде придумати для себе надійний і легко запам’ятовується пароль. Форма почне працювати тільки після постановки галочки про згоду з правилами надання кредиту.
 3. Після того, як форма буде заповнена, клієнт отримує на телефон індивідуальний код для внесення, і натиснути – «Підтвердити».
 4. Після цього можна приступати до оформлення позики. У форму потрібно внести адресу, дані про сімейний стан, контакти людей, які можуть підтвердити особу клієнта (вони будуть перевірені), адреса фактичного місця проживання, дані про джерело доходу.
 5. Для оформлення позики потрібно надати читаються копії документів. І нарешті, потрібно надати дані банківської картки із зазначенням терміну закінчення дії. Карта для верифікації не повинна бути без грошей, тому що буде знята зазначена сума. Після верифікації гроші будуть повернуті клієнту.
 6. Для укладення контракту позичальник повинен натиснути кнопку “Згоден”. Після цього йому зателефонує співробітник банку і підтвердить надання коштів.

Швидкість схвалення кредитів на Май Валет становить 15 хвилин. Ще через 10 хвилин на рахунок позичальника надійдуть гроші. Мікрофінансова організація використовує такий інструмент, як цифровий підпис, що є послідовністю букв і цифр. Він замінює собою особистий підпис позичальника.

Промокод MyWallet

Мікрофінасовая організація Май Валет надає своїм позичальникам промокоди, які дають переваги при отриманні і погашенні кредитів. Отримати їх можна через соціальні мережі, електронну пошту. Інформація надається на спеціалізованих сайтах.

Повернення кредиту

Погасити кредит можна наступними способами:

 • здійснити банківський переказ через будь-яке відділення банку в Україні,
 • внести готівку через термінал самообслуговування,
 • за допомогою онлайн-банкінгу,
 • через особистий кабінет Май Валет.

Клієнт повинен знати, що при використанні всіх засобів банками може стягуватися комісія в розмірі трьох відсотків від суми переказу. Термін затримки надходження коштів може становити три дні. Отримані коштів витрачаються банком наступним чином:

 • гасяться відсотки позики,
 • платиться тіло кредиту,
 • погашаються пені прострочення.

Пролонгація договору

При оформленні пролонгації договору (максимум на 30 днів), позичальник отримує можливість уникнути штрафних санкцій і погіршення кредитної історії. Пролонгація здійснюється через особистий кабінет.

Прострочення в Май Валет

У разі прострочення нараховується 1,6% до основної процентної ставки. Нарахування відбувається з першого дня затримки. Інформація про прострочення надходить в кредитну історію. На п’ятий день прострочення нараховується штраф у розмірі 50% від тіла кредиту, наданого в MyWallet.

Контакти та відгуки про MyWallet

Відгуки про роботу мікрофінасовой організації можна знайти на офіційному сайті компанії mywallet ua, а також прочитати на ресурсі Фінансовіч. Тут представлені реальні, об’єктивні відгуки клієнтів о Май Валет.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *