Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 20000 грн
Термін: от 3 до 14 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 70 лет

Мікрофінансова компанія Швидко Гроші відома на ринку кредитування в Україні з 2012 року. У цей період компанія динамічно розвивалася, що дозволило їй надати послуги кредитування більше 50 тисячам осіб. Це стало можливо завдяки передовій політиці кредитування – низькими відсотковими ставками, лояльності при виникненні прострочень. Швидко Гроші дозволяє оформити позику онлайн на sgroshi com ua. Заявки схвалюються в будні і вихідні, а розгляд проводиться цілодобово.

Швидко Гроші: умови, переваги та недоліки

ШвідкоГроші дозволяє клієнтам оформити позику на суму від 600 до 10 тис.грн. Терміни надання позик становлять від 3 до 14 днів під 0,01%.

Серед основних незаперечних переваг виділяється миттєве розгляд заявки. Для того, щоб взяти кредит в Швидко Гроші необхідно:

 • на сайті вибрати суму кредитування,
 • термін погашення,
 • заповнити анкету
 • і через 20 хвилин отримати схвалення.

Отримання грошей здійснюється на банківську картку. Для цього не вимагається надання документів, що підтверджують заробітки. Для оформлення кредиту необхідно мати паспорт громадянина України та ІПН.

Чи можна взяти кредит, якщо не працюєш? Так, розраховувати на отримання мікропозик в Швидко Гроші можуть: мами в декреті, пенсіонери, студенти та всі жила. Незаперечною перевагою є наявність у компанії державних ліцензій. Договір кредитування оформляється відповідно до законодавчої бази. Це гарантує замовникам захист їх прав та інтересів, відсутність прихованих відсотків та комісій.

Клієнти отримують можливість спостерігати за станом свого кредиту в Швидко Гроші через особистий кабінет. Така можливість допомагає позичальникові провести перерахунок відсотків за умов дострокового погашення і їх повернення.

Компанія пропонує послугу пролонгації договору в разі, якщо клієнт не встигає вчасно погасити кредит, що збереже кредитну історію.

Мікрофінансових організація гарантує клієнтам збереження їх персональних даних.

Повторне звернення за засобами не зажадає від позичальника оформлення документів. Достатньо подати заявку на кредит через особистий кабінет.

Вимоги до клієнтів

 • вік від 18 років,
 • громадянство України,
 • наявність ІПН,
 • наявність телефону,
 • наявність особистої банківської карти.

При дотриманні цих умов організація гарантує отримання коштів. Щодня організацією схвалюється більше 90% заявок. При оформленні заявки не потрібно мати фіксованого щомісячного доходу. Саме це робить ШвідкоГроші популярної мікрофінансової організацією в нашій країні.

Правила реєстрації

Для отримання перерахування грошей на карту необхідно зайти на офіційний сайт і скористатися калькулятором, що знаходяться праворуч на головній сторінці. У калькулятор вводиться:

 • сума бажаного позики,
 • терміни на який плануєте брати кредит.

Потім потрібно натиснути клавішу «Отримати кредит» і поставити позначку, якщо кредит оформляється повторно.

Після потрібно заповнити поля анкети, які будуть перевірятися. Якщо дані будуть неактуальними або неточними, клієнт отримає відмову.

Після того, як співробітники Швидко Гроші перевірять надані дані, клієнту надсилається смс з кодом, який потрібно ввести в спеціальне віконечко. Форма вимагає вказівки:

 • ПІБ,
 • паспортних даних (серія, номер, дата видачі),
 • ІПН,
 • контактних даних.

Після цього заповнюються дані про зайнятість і поля з інформацією:

 • про номер чинної банківської картки,
 • адресу реєстрації (постійної прописки або тимчасової реєстрації),
 • місце фактичного проживання.

Після відправлення заявки, система буде аналізувати отриману інформацію 5-10 хвилин, після чого на телефон або електронну поштову скриньку клієнта надійде позитивне рішення. Співробітник компанії може передзвонити за вказаним номером і узгодити деякі дані. Іноді проводиться перевірка зазначених контактних номерів довірених осіб.

Якщо клієнт хоче отримати готівку – для цього потрібно під’їхати в офіс організації і отримати потрібну суму на руки після підписання договору.

Що робити із заборгованістю Швидко Гроші

При виникненні прострочення платежу, є кілька варіантів вирішення:

 • особисто з’явитися в офіс компанії, для вирішення питання,
 • можна заплатити через особистий кабінет Швидко Гроші,
 • можна вносити платежі через термінали. Отриманий чек необхідно зберегти. Це дозволить оскаржити
 • пеню, якщо платіж надійде на рахунки компанії невчасно.
 • можна заплатити через відділення будь-якого банку, вказавши реквізити мікрофінансової організації.

Важливо гасити відсотки і тіло кредиту вчасно. Банки можуть стягувати три відсотки комісійних при внесенні платежу. Крім того, банк може затримати платіж на три доби. За цей період мікрофінансових організація може нарахувати пені. Для скасування їх нарахування необхідно зберігати чеки.

Відмова в оформленні, причини

Головною причиною відмови в оформленні позики є не вірно внесені дані при заповненні анкети. Компанія перевіряє дані на достовірність і в разі не збіги відхиляє заявку. Якщо клієнт брав кредит раніше, але не отримав схвалення, значить він помилився при внесенні інформації для оформлення кредиту.

Відмова може послідувати якщо у клієнта є неприйнятним погана кредитна історія. Таку інформацію мікрофінасовая організація запитує в Бюро кредитних історій.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не може своєчасно вносить платежі, то йому варто зробити пролонгацію договору. Це призведе до продовження терміну договору, але позбавить клієнта від нарахування пені та внесення негативної інформації в кредитну історію. Провести пролонгацію договору можна через особистий кабінет Швидко Гроші. Пролонгація призводить до автоматичного перерахунку відсотків. Договором не обмежується кількість пролонгацій.

Повторне оформлення кредиту займе не більше п’яти хвилин, так як необхідно буде тільки підписати договір, але заповнення анкет не буде потрібно.

Контакти та відгуки Швидко Гроші

Офіційний сайт компанії: sgroshi.com.ua

Адреса головного офісу: Україна, 01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 133-А

Телефон гарячої лінії: 8- (044) 498 10 20

E-mail .: info@sgroshi.com

Знайомтеся з реальними відгуками людей про Швидко Гроші на сайті Фінансовіч, це допоможе сформувати власну думку про компанії і прийняти вірне рішення.

Інші МФО::

2
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Завантаження...
2 Комментария к “Швидко Гроші: відгуки клієнтів”
 1. Аватар Яна :

  Сервісом Швидко Гроші користувалася кілька місяців тому і залишилася задоволена. Справа в тому що терміново знадобилася велика сума грошей, а йти в банк і збирати купу документів бажання не було. Відділень цього МФО у нас в місті багато, тож звернулася до найближчого, хоча можна це зробити і в онлайн формі. Позику взяла в розмірі 5 000 гривень на кілька місяців. Документи потрібні були найпростіші: паспорт і код, банківська карта. Відсоток трохи вищий, ніж у звичайному банку, проте назвати їх великими складно. Головне вчасно погасити заборгованість і все буде добре. Швидко Гроші виручили мене в складний період життя, за що я їм вдячна.

 2. Аватар Анастасія :

  Не вперше звертаюся до ШвидкоГроші. Зазвичай намагаюся брати не більше 10000 гривень, тому що ставка починає здаватися некомфортною, тим більше коли починаєш прострочувати. Але зате схвалення отримуєш стовідсоткове. Ніяких довідок про доходи не потрібно надавати, що зручно. Прихованих комісій і платежів немає, платиш тільки за кредитом, всі умови прозорі та зрозумілі. Виручають у складних важких ситуаціях, коли потрібно швидше отримати гроші, а в банку поки розглянуть, пройде багато часу. Добре, що є такі організації, виручають постійно мене і моїх друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *