Ставка: 0,01% в день*
Maкс. сума: 12000 грн
Термін: от 1 до 16 дней
Мінімальний вік видачі кредиту: 18 лет
Максимальний вік видачі кредиту: 70 лет

Ваша Готівочка – це популярна мікрофінансових компанія, яка веде свою діяльність з 2012 року. Почалося все з одного відділення в Миколаєві. Поступово, компанія розширила свою мережу по всій країні і вийшла на онлайн ринок. Основна мета кредитування – позики, зручні для кожного клієнта!

Кредит онлайн в Ваша Готівочка

Тут пропонують прості та зрозумілі умови кредитування. Мікропозику можна отримати як у відділенні, так і через інтернет – зручний спосіб вирішення фінансових проблем. Компанія дбає про своїх клієнтів, тому зробила список необхідних документів максимально простим – тільки паспорт і код.

Процентні ставки

Перша позика на 16 днів і сумою до 7 000 гривен можна отримати за ставкою 0,01%. Що берете, то і повертаєте. Наприклад, якщо берете 3000 гривень на десять днів, то переплата складе всього три гривні.

При подальшому використанні сервісу процентна ставка складе 2% в день від тіла кредиту.

У рік це буде досить велика сума, але якщо потрібно терміново і на короткий термін, то це кращий варіант. Швидко, зручно!

Вартість позики вказана без додаткових платежів або прихованих комісій за страхування / юридичний супровід кредиту, як це часто буває у конкурентів. Ви платите тільки те, що бачите в договорі!

Кому надає гроші в кредит Ваша Готівочка

Взяти гроші в кредит в цій компанії можуть ті люди, яким потрібна додаткова фінансова підтримка на будь-які потреби і немає часу на документальну тяганину і тривалий рішення на видачу позики.

Отримати кредит на картку у Вашій Готівочке можуть всі дієздатні громадяни старше 18 років. Це можуть бути клієнти, яким потрібні гроші на відпочинок, лікування, щоденні покупки або просто побутові потреби. За відгуками людей про VashaGotivochka тут допоможуть реалізувати бажання студентів, тимчасово безробітних, домогосподарок, матусь в декреті і навіть пенсіонерів.

Для того, щоб оформити в Ваша Готівочка кредит на банківську карту необхідно мати:

  • мобільний телефон,
  • банківський пластик,
  • електронну пошту
  • вихід в інтернет з будь-якого пристрою.

Переваги та недоліки кредиту на карту в Ваша Готівочка

Величезна перевага це онлайн видача позикових коштів. Тепер всі етапи оформлення кредиту відбуваються в інтернеті і вам більше не потрібно бігати по відділеннях. Все можна виконати, не виходячи з квартири і не встаючи з дивана, починаючи реєстрації в VashaGotivochka і закінчуючи зарахуванням коштів на вашу карту.

Але є альтернативний варіант отримання коштів – у відділенні готівкою цей варіант оформлення позики зручний для тих, хто з якихось причин не може виконати вхід в особистий кабінет.

Інтерфейс сайту дуже простий і зручний, що дозволяє отримати гроші легко і комфортно! Взяти кредит онлайн в компанії Ваша Готівочка можна дуже швидко, оформлення займає буквально 10 хвилин – при першому зверненні, а в подальшому лише кілька хвилин і гроші вже будуть на карті!

Для великої кількості позичальників перевагою є мінімальна кількість документів – тільки паспорт і ІПН!

В Україні багато людей працює неофіційно і не можуть надати довідку про розмір заробітної плати або копію трудової завірену роботодавцем. Тому вони і оформляють в Ваша Готівочка кредит на банківську карту без зайвих документів і довідок.

Тут не вимагають заставне майно і поручительство третіх осіб. Також в цій компанії не будуть питати, на що ви хочете витратити гроші, тут немає обов’язкового цільового використання позикових коштів.

Відгуки людей про Вашу Готівочке свідчать, що це сервіс може стати єдиним способом отримати гроші в борг для тих громадян, у кого зіпсована кредитна історія. Як відомо, банки ретельно перевіряють потенційних позичальників і якщо один раз у вас були проблеми з виплатами, то про це відразу стане відомо і наступний кредит отримати буде проблемно або взагалі неможливо. Ця компанія готова надати другий шанс всім громадянам, які потребують кредитних коштів.

Необхідно уточнити, що компанія VashaGotivochka лояльно ставиться до всіх клієнтів. Всі, хто став позичальниками і відмінно себе зарекомендував, показав свою фінансову дисципліну, можуть розраховувати на більш вигідні умови кредитування, зниження процентної ставки і підвищення максимально доступної суми.

Ваша Готівочка не вимагає скан-копії паспорта, не цікавиться акаунтами клієнтів в соцмережах. Фінансові труднощі клієнтів залишаться в таємниці, і не будуть розголошуватися стороннім особам. Компанія гарантує збереження ваших особистих даних!

З недоліків можна назвати лише зависоку процентну ставку, але якщо потрібно швидко і на короткий термін, то переплата буде не дуже велика. Також можна скористатися позикою в період проведення акцій і трохи заощадить на відсотках.

Ліцензії

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано Нацкомфінпослуг 01.06.2017 року, серія ФК № 907.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, в тому числі і видачу грошових кредитів, видана на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг №3132 від 07.05. 2019.

Особистий кабінет Ваша Готівочка – оформлення позики

Для початку необхідно зайти на головну сторінку сайту, в електронному калькуляторі вказати необхідні вам суму і термін дії позики. Далі натиснути на кнопку «Отримати позику».

Потім потрапляємо на сторінку реєстрації в компанії Ваша Готівочка.

Тут потрібно вказати ПІБ, вказати дату народження, відзначити ІПН, номер телефону, електронна адреса. Також необхідно погодитися з умовами надання позики і обробкою персональних даних – відповідно до законодавства, це обов’язкова опція. Також можна підписатися на рекламу від партнерів компанії. Номер телефону необхідно підтвердити, вказавши пароль з смс-собщения.

Після необхідно вибрати спосіб отримання кредиту: готівкою або на картку, вибираємо на банківський пластик. Оскільки ми вибрали спосіб отримання на карту, нам пропонують відразу її верифікувати.

Ця процедура необхідна для підтвердження того, що займ оформляє власник карти, а не шахрай, а також, для перевірки активності вашого пластика. На карті тимчасово блокують суму до однієї гривні, ви підтверджуєте цю операцію. Потім особисті кошти знову будуть доступними.

Далі необхідно заповнити блок з персональною інформацією. Так само потрібно вказати дані контактної особи, його ПІБ і номер телефону.

На сторінці з паспортними даними відзначаємо адреса реєстрації та адресу проживання. Відзначаємо інформацію про роботу: вид діяльності, посаду, назву підприємства та його адреса, дохід. Тут вас попросять повторно вказати дані карти, хоча раніше вже верифікувати її.

На останньому етапі вказуємо додаткові особисті дані.

Після цього натискаємо на кнопку “Подати заявку” і чекаємо рішення. Статус розгляду заявки можна дізнатися після входу в особистий кабінет Ваша Готівочка. Також вам надійде смс повідомлення. Якщо рішення позитивне, ще раз входимо в особистий кабінет і підписуємо електронний договір. Він має юридичну силу на рівні з паперовим аналогом документа з мокрою печаткою.

Якщо вам відмовили, що робити

Ви будете підключені до особистого кабінету Ваша Готівочка і все ж побачили там негативне рішення? Що робити і як отримати гроші?

Відмовити можуть з таких причин:

  • ви не є громадянином України;
  • ви не відповідаєте віковій категорії від 18 до 70 років;
  • у вас дуже велика кредитне навантаження;
  • наявність активних прострочень в інших компаніях;
  • помилки при заповненні заявки.

Вам необхідно повторно зайти в особистий кабінет VashaGotivochka і перевірити всі дані про себе, дані паспорта та адреси проживання / реєстрації. Виправити всі неточності і подайте повторну заявку на наступний день.

Також слід звернутися в УБКІ. Можливо, ви недавно закрили займ в іншій компанії, але інформація ще не встигла оновитися і система порахувала, що у вас велика кредитне навантаження.

Як повернути гроші “Ваша Готівочка”

Компанія передбачила кілька способів оплати. Але основний і найшвидший зі своєї карти після входу в особистий кабінет Ваша Готівочка. Гроші на рахунок кредитора надходять моментально і ваш позику відразу буде закритий. Якщо ви не знаєте, як повернути гроші VashaGotivochka – зайдіть в одне з відділень компанії і погасіть борг готівкою.

Зробить оплату можна в касі будь-якого банку нашої країни. Уточнити реквізити можна зателефонувавши на гарячу лінію або подивитися на сайті компанії. Але враховуйте, що гроші на рахунок компанії можуть надійти протягом трьох банківських днів, а за цей час вам будуть нараховуватися відсотки і ви можете вийти на прострочення Ваша Готівочка.

Що буде, якщо не платити за договором

Якщо позичальник вчасно не виконує зобов’язання за договором, до нього застосовуються штрафні санкції та нараховуватиметься пеня 2,5% від суми простроченого боргу з дня виходу на прострочення VashaGotivochka і до моменту повного погашення. Відсотки і пеня одночасно не нараховуються.

Пролонгація позики

Це послуга, яка дозволить уникнути неприємних наслідків прострочення. Якщо у позичальника немає необхідної суми для повного погашення – можна продовжити термін дії договору. Для цього необхідно сплатити тільки відсотки за використаний період. Ви продовжуєте термін дії договору на стандартних умовах, вам не нараховується пеня, і прострочення не відображається в кредитній історії.

Контакти

Підтримка: 0 800 202 404 – безкоштовно по всій Україні;

Тел .: 044 237 24 04 – вартість дзвінка відповідно до тарифів оператора.

Електронна пошта: zayavka@limefin.com.

Юридична адреса: Миколаївська область, Вітовський район, село Мішково-Погорілове, вулиця Миру 29, кімната 7, індекс 57214.

Відгуки про Ваша Готівочка

Наші фахівці вивчили те, що говорять користувачі про цю компанію в мережі. Більшість коментарів позитивні або нейтральні. Умови в договорах виконуються, немає прихованих платежів, оформлення досить швидке. У тих, хто вчасно виконує зобов’язання немає ніяких проблем з кредитором.

Деякі користувачі скаржилися на те, що при заповненні анкети потрібно два рази заповнювати одну і ту ж інформацію. Також багато клієнтів говорять, що процентна ставка зависока, у конкурентів є більш вигідні умови – але кожен клієнт сам вибирає собі кредитора. Якщо у вас є свій відгук про Вашу Готівочке – напишіть нам, сподіваємося, ваш досвід буде корисним для інших користувачів нашого ресурсу.

Інші МФО:

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *