Гроші в борг

на карту України
До зарплати. Терміново. Без поручителів.
long-arrow
man-1
Сума кредиту (грн)
Термін кредиту (к-ть днів)
До виплати:
0 грн
Тіло кредиту:
0 грн
Термін:
0 днів
Комісія:
0,01 %
Заповніть цю форму

  +38

  Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Гроші в борг на карту онлайн
  переваги:
  Мінімальний вплив
  кредитної історії
  Цілодобове
  і швидке рішення
  Отримання грошей
  на карту
  Без відвідування банку
  Без телефонних
  дзвінків
  Без фото і зайвих
  питань
  Наші банки-партнери
  logo-2439
  logo-2438
  logo-2437
  logo-2436

  Гроші в борг терміново

  Що робити, якщо гроші до зарплати потрібні терміново і немає часу чекати оформлення стандартного кредиту? Отримайте гроші в борг за допомогою Фінансовича!

  Існує безліч способів отримати кошти в терміновому порядку, але не всі вони є безпечними і надійними. Найбільшою популярністю користуються мікрокредити, оскільки вони дозволяють отримати кошти протягом доби, в будь-який час дня і без зайвих довідок.

  Переваги грошей в борг від Фінансовича:

  • з усіх можливих варіантів саме гроші до зарплати онлайн від МФО є оптимальним рішенням. Мікрокредітной організації надають кошти анонімно, не розголошуючи приватну інформацію клієнта;
  • доступний відсоток, а також досить великі терміни погашення позики;
  • заявка оформляється онлайн і гроші можна отримати в день звернення;
  • це повністю безпечне рішення, яке при дотриманні умов кредитування не несе за собою жодних фінансових втрат;
  • навіть при простроченні відсотки нараховуються в фіксованому розмірі.

  Позики допоможуть в самих різних ситуаціях: якщо потрібні кошти на ліки, подарунок або ж на погашення іншої, більшої кредитної позики. Перевагою мікрокредитування є те, що кошти можна отримати відразу ж, а, значить, будь-яка термінова проблема може бути вирішена за лічені хвилини.

  Можливо вас також зацікавлять пропозиції по кредитах:

  Швидкий кредит Без дзвінків Мікропозика Без відсотків Без фото

  Відгуки
  наших клиентів
  Моїй родині потрібні були гроші на 15-20 днів. Звичайно, можна було б почекати зарплату або попросити допомогти родичів. Але ситуація вимагала швидкого ухвалення рішення, тому я почав шукати, як взяти гроші в борг на карту терміново від приватної особи. Річ у тім, що моя кредитна історія не дуже хороша, тому залишати заявку в банку я не став. Як здорово, що я знайшов сервіс Фінансович і зміг отримати кошти буквально за кілька хвилин. До речі, у них ви зможете оформити позику терміном до 60 днів.
  Нестор Львівський
  Нестор Львівський
  Мені майже неможливо оформити банківську позику через погану кредитну історію. Але я не винна, що вирішила допомогти родичу з грошима, а той просто перестав платити за рахунками. Зараз, щоб отримати позику, я користуюся сервісом Фінансович. Тут ви зможете взяти гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії, що дуже зручно. Вам не потрібно відвідувати офіс компанії, надсилати фото документів або відповідати на дзвінки. Одна заявка, і через кілька хвилин гроші у вас у кишені.
  Світлана Цвіточкина
  Світлана Цвіточкина
  Я знаю, що у світі існує безліч способів знайти гроші в терміновому порядку, але далеко не всі методи будуть легальними. Коли мені потрібні були кошти на оплату освітніх послуг для дитини, я вирішив продати комп'ютер. Добре, що один приятель підказав, що гроші в борг на картку в Україні можна отримати через сервіс Фінансович. Мені не довелося розлучатися з улюбленим ноутбуком. Я оформив позику за кілька хвилин, навіть фотографії документів не потрібно відправляти. Мені схвалили необхідну суму за кілька хвилин і перерахували на банківську карту.
  Михайло Дорофєєв
  Михайло Дорофєєв
  Мені потрібні були гроші в борг на 2 місяці, не могла знайти організацію, яка б видавала на такий термін. На Фінансовіче, все зручно дивитися в порівнянні з умовами та термінами. Дуже зручний сервіс, істотний плюс, і відміна від інших компаній - це не тільки пропозиція варіантів, але й відгуки. Швидка робота сервісу, тобто за витратами часу це, знову ж таки, вагомий фактор для вибору саме його. Буду звертатися ще, адже коли зарплати ще немає, а купити щось потрібно терміново доводиться шукати варіанти. Буду користуватися послугами цього сайту і далі.
  Вікторія Вишневська
  Вікторія Вишневська
  На тиждень терміново потрібна була невелика сума для вирішення питань. Звернувся через Фінансовіча до МФО і через 5 хвилин отримав гроші в борг на карту. Відмінна робота сервісу, ну і звичайно ж самої організації, що видала позику. Тепер завжди стежу за змінами в умовах або появою нових організацій через даний ресурс. А що? Зручно коли всі компанії зібрані в одному місці з докладним описом! Обов'язково буду радити всім знайомим))) Дякую.
  Анатолій Сафронов
  Анатолій Сафронов
  Адекватно продуманий і лояльний до клієнта сервіс! У ситуації, коли - інакше ніяк ... Краще звернутися сюди, коли гроші потрібні в борг, ніж де-небудь - перевірено! Все відкрито і чесно описано! В оглядах МФО є пропозиції, промокоди, які можна використовувати для зменшення відсотків. Також детально розписані умови пролонгації, в разі проблеми своєчасного погашення. Дуже зручно! Читайте уважно умови кредиторів, своєчасно проплачує і не стане проблем!
  Марк Максимовський
  Марк Максимовський
  Так вийшло, що терміново знадобилися фінанси. Необхідної суми не було. І я почала шукати, де терміново можна взяти гроші в борг. Знайшла "Фінансовича". Вже неодноразово брала кредит тут в різних компаніях, і дуже виручало це. Особливо вигідно брати під 0%! Радує те, що без відмов всяких, дзвінків та інших проблем. Вже дійшла до 20% знижки 😁в одній з організацій. Дуже добре коли можна брати кредит зі знижкою по промокоду. Загалом впевнена 5ка👌👍
  Наталя Арбузова
  Наталя Арбузова
  man-2
  Про нас пишуть
  Як отримати кредит?
  icon-clock
  Виберіть суму
  і термін кредиту
  icon-form
  Заповніть
  форму
  icon-variant
  Виберіть
  відповідний
  варіант
  icon-card
  Отримайте
  підтвердження
  і гроші
  Сума кредиту (грн)
  Термін кредиту (к-ть днів)
  До виплати:
  0 грн
  Тіло кредиту:
  0 грн
  Термін:
  0 днів
  Комісія:
  0,01 %
  Заповніть цю форму

   +38

   Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   man-3
   Поширені запитання

   Гроші до зарплати видаються на короткий термін – до 30 днів. Одні організації дозволяють повертати кошти вже на наступний день, інші ставлять мінімальний ліміт в 5-7 днів. Ставки також різняться в залежності від організації.

   Мінімальна ставка – 0,01% (або 0% при наявності акцій), наприклад у AlexCredit, Credit 7, CreditPlus. Максимальна – 2%. Якщо брати суму на недовгий термін, то можна повернути її практично без фінансових втрат через нарахування відсотків.

   Велика частина мікрокредітних підприємств видає суми до 30 000 гривень, але не при першому зверненні.

   Якщо терміново потрібна велика сума, можна скористатися невеликою хитрістю, яка не заборонена ні законом, ні умовами МФО, і відправити заявку відразу в кілька організацій. Кожна видасть по 3-5 тисяч гривень, і в підсумку вдасться отримати істотну суму.

   Щоб терміново взяти гроші в борг на карту, не потрібно збирати великий пакет документів. МФО висувають однакові вимоги до всіх позичальників, причому ці вимоги мінімальні:

   • вік від 18 років;
   • паспортні дані;
   • правильно заповнена анкета з реальними ПІБ;
   • ІПН фізичної особи.

   Довідки з місця роботи не потрібні, як і виписки про доходи. Гроші в борг можуть взяти навіть студенти, пенсіонери і навіть громадяни не мають офіційного підтвердження працевлаштування.

   Взяти гроші до зарплати можна, не залишаючи дому. Анкета заповнюється онлайн на сайті МФО. Сайт Фінансович надає прямі посилання на сервіси мікрофінансових організацій.

   Протягом 5-20 хвилин після відправки даних, на телефон клієнта надходить дзвінок, в ході якого з’ясовуються деякі додаткові моменти. Або ж верифікація клієнта і підтвердження кредиту може пройти автоматично, тоді вам прийде смс або email повідомлення.

   Відсоток відмови у МФО мінімальний. Найчастіше організація схвалює заявку, після чого гроші переводяться на зазначену в анкеті платіжну або кредитну карту. Це повинен бути платіжний інструмент одного з українських банків.

   Але якщо вам все ж прийшла відмова, то:

   • перевірте правильність введення даних;
   • достовірність інформації;
   • прострочення за іншими кредитами;
   • збій системи.

   Чим більше заявок ви подасте в різні МФО тим більше шансів отримати гроші в борг без банків та поручителів.

   Позика до зарплати може погашатися частинами або однією транзакцією. Спосіб повернення коштів залежить від того, в якому вигляді вони були взяті. Якщо МФО видала готівку, то і повертати їх в більшості випадків потрібно буде готівкою. Однак найчастіше процес переказу максимально простий: позичальник відправляє кошти на вказаний в МФО банківський рахунок. Зробити це можна будь-яким зручним способом:

   • через спеціальні платіжні додатки і особистий кабінет;
   • в терміналі банку;
   • в касі банківської організації.

   Кредитні організації не накладають обмеження на частини, якими будуть повертатися борг. Позичальник може щодня переводити невелику кількість грошей, нараховувати третину суми раз в 10 днів або користуватися іншою зручною йому схемою. Головне – погасити борг до зазначеного терміну.

   Якщо заборгованість не буде погашена, організація повинна надати пролонгований на строк до 30 днів договір. Протягом всього додаткового періоду прострочення відсотки будуть нараховуватися відповідно до первісної ставкою або за підвищеної. Точні умови слід уточнювати в конкретному підприємстві.

   Діяльність мікрофінансових організацій в Україні контролюється НБУ і регулюється законами:

   • “Про банки і банківську діяльність”;
   • Про споживче кредитування“;
   • «Про електронну комерцію»;
   • “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”.

   Дані про МФО можна знайти в єдиному державному реєстрі.

   Також вам можуть бути корисні посилання: