Кредит без відсотків

онлайн на карту України
Без поручителів і переплат.
Під 0% новим клієнтам. Швидке рішення!
long-arrow
man-1
Сума кредиту (грн)
Термін кредиту (к-ть днів)
До виплати:
0 грн
Тіло кредиту:
0 грн
Термін:
0 днів
Комісія:
0,01 %
Заповніть цю форму

  +38

  Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Кредит під 0%
  вигоди і особливості:
  Мінімальний вплив
  кредитної історії
  Цілодобове
  і швидке рішення
  Отримання грошей
  на карту
  Без відвідування банку
  Без телефонних
  дзвінків
  Без фото і зайвих
  питань
  Наші банки-партнери
  logo-2439
  logo-2438
  logo-2437
  logo-2436

  Кредит під 0% на карту в Україні

  Шукайте де можна оформити кредит онлайн під 0 в Україні? Реєструйтеся на Фінансовичу і вибирайте найбільш оптимальні умови позики! Кредит під 0% доступний вже зараз!

  Особливості кредитування під 0 відсотків:

  • Позику можуть оформити позичальники, які звертаються в МФО вперше;
  • Сума видачі від 100 до 10000-50000 грн .;
  • Термін кредитування 1-30 днів.

  Переваги безвідсоткового кредиту:

  • Клієнт отримує можливість користуватися позиковими коштами і не переплачувати за угодою.
  • Оформлення заявки, видача і погашення позики виробляються онлайн, не буде потрібно нікуди ходити.
  • Можна користуватися кредитом онлайн без відсотків неодноразово, якщо звертатися в різні МФО.
  • Сервіси видачі працюють цілодобово, отримати кредит можна в будь-який час, перебуваючи в будь-якому місці.
  • Для отримання грошей не потрібні довідки про доходи.
  • Заявки розглядаються в автоматичному режимі за кілька хвилин.
  • Немає додаткових комісій, при розгляді заявки не провадиться прозвон клієнтів.
  • Гроші зараховуються на карту будь-якого банку.

  При оформленні кредиту під 0,01% величина відсотків буде мінімальною, наприклад, при отриманні 10 тис. грн. сума переплати складе 1 грн. в день.

  Швидкий кредит Без дзвінків Мікропозика Без відсотків Без фото

  Відгуки
  наших клієнтів
  Як то кажуть, у житті всяке трапляється, мені терміново знадобилися гроші. У мене вже був досвід звернення до банків і нічим добрим це не скінчилося, хоча по в рекламі вони пропонували кредит під 0 відсотків. Саме тому для отримання позик я використовую сервіс Фінансович. Це повністю безпечно і не несе в собі жодних ризиків за умови, що ви будете дотримуватися умов кредитування. Все строго конфіденційно і твої дані не передаються третім особам. Дякую, що виручили. Буду звертатися до вас ще.
  Миколай Парфенов
  Миколай Парфенов
  Все современные банки ценят в клиентах платежеспособность, поэтому с неохотой выдают кредиты. Однако многие думают, что смогут взять деньги в кредит без процентов на 6 месяцев, хотя подобные предложения скрывают в себе невыгодные для клиента нюансы. Чтобы не остаться с пустым кошельком на законных основаниях, я пользуюсь услугами компании Финансович. Кстати, кредитная история никак не влияет на одобрение. Оформление полностью онлайн. Потратьте буквально несколько минут и получите деньги без дополнительных проверок.
  Ольга Пігуль
  Ольга Пігуль
  Як то кажуть "Куй залізо поки гаряче". Не став упускати шанс і взяв гроші під 0%. Шкода, що така опція працює тільки при першому зверненні, потім ставка вже 1,7%. Але якщо гроші потрібні терміново, то інших варіантів немає. Я перевіряв.
  Іван Задорожний
  Іван Задорожний
  Хочу поділитися своїм досвідом. Мені 19 років. Я вчуся в університеті на денному відділенні. Звичайно, я не працюю. Маю стипендію, але грошей не вистачає. Вирішила спробувати взяти кредит без відсотків, адже все користуються. Отримала невелику суму. В універі був складний період і я не встигла повернути гроші вчасно. Відсотки збільшилися. Тому, якщо вирішите скористатися таким кредитом, уважно читайте на термін діє ставка 0% і повертайте борг вчасно. Щодо сайту Finansovich - дуже зручно і економить час то, що зібрано багато організацій в одному місті.
  Уляна Шевченко
  Уляна Шевченко
  Сподобався цей сервіс. Процентну ставку і МФО можна вибрати ту, яка підходить, при цьому не шукаючи інформацію по всьому інтернету. Є свої плюси: заявка розглядається миттєво, відмов у мене ніколи не було, сайт ні разу не тупив, гроші приходять як по годиннику. Сервіс працює щодня, 24 години на добу. Дуже зручно.
  Микита Наумов
  Микита Наумов
  Намагався обходити кредитні організації стороною, особливо ті, які кричать, що дають гроші без відсотків. Але один раз довелося взяти гроші онлайн, потрібні були терміново і часу не було. Заповнив заявку, вказав свої дані, прикріпив номер карти. Все робив за інструкцією, проблем не виникло. Як було і написано, гроші прийшли через 20 хвилин. Повернув через тиждень, хоча спочатку брав на півмісяця. В принципі, все нормально, але недовіра залишилося. Все-таки я залишив усі свої дані. Сподіваюся, що це був перший і останній раз.
  Матвій Котов
  Матвій Котов
  Прийшов на пошту повідомлення, що знижка на авіаквитки триває пару годин, тому дуже терміново потрібні гроші, до того ж, щоб вони на карті. Довелося взяти кредит в мікрофінансовій організації. Брала в перший раз, тому кредит без відсотків оформили, по акції для новачків. Гроші прийшли всі швидко. Реєстрація та очікування підтвердження затягнулося до 20 хвилин. Повернула через тиждень. І чому б не звертатися ось в таких ситуаціях, це вигідно.
  Вікторія Попудренко
  Вікторія Попудренко
  Не вірила, що можна взяти кредит під 0% у МФО. Але склалася така ситуація, що гроші потрібні були терміново, а афішувати близьким не хотілося. Задоволена як слон. Віддала гроші вчасно не будь переплат. Все швидко, ще й вигідно вийшло. Мінімум заморочки при оформленні, гроші прийшли швидко. Паличка-виручалочка. Все зручно і класно, без проблем Рекомендую !!!!
  Діана Логінова
  Діана Логінова
  Особисто я вперше взяв кредит онлайн під 0. Про МФО дізнався тільки у вересні цього року. Перед тим як взяти кредит, довго вирішувалося. Вивчав відгуки. Реально дивувався, чому люди взяли позику і не повернули його вчасно обурюються. Вам адже в борг дали, а не благодійну допомогу надали. У всіх стан і у всіх свої нюанси. Але потрібно ж бути відповідальніше. Особисто я про себе так сказати можу. Грошей у них я взяв трохи всього 2500 на три тижні. Дуже вже хотілось мамі в СМТ інтернет протягнути. А там кабель і все таке. Мені схвалили кредит навіть при тому, що я не працюю офіційно. Але дохід є. Рішення прийняли буквально за півгодини. Мінімум папірців і тяганини. Все гранично зрозуміло на сайті. Можна в калькуляторі відразу бачити скільки грошей до повернення. Відмінно придумано. Коротше гроші взяв і все задумане зробив. Дякую. Борг повернув вчасно і відстежив статус в особистому кабінеті. До речі, платив онлайн з банківської карти в особистому кабінеті. Все чьотенько вийшло. Тепер я на хорошому рахунку у МФО.
  Артур Мясников
  Артур Мясников
  Як це буває, терміново знадобилися гроші. Не вистачало оплатити навчання. Батькам говорити не хотілося. Тому за порадою подруги довелося звернутися в мікрофінансову організацію за кредитом. Слава богу я працюю паралельно і тому розумів, що можу оплатити кредит. Гроші в розмірі 3000 грн отримав швидко. Відразу після реєстрації на сайті та заповнення анкети приблизно через хвилин 30. Тому швидкістю сервісу, який вибрав, я точно задоволений. Ще з приємних моментів безвідсотковий кредит для новачків. Тобто повертаєш майже ту суму, яку я взяв. Ну на 10 грн більше. Потім правда кажуть відсоток вже значний буде якщо брати чергові кредити. Але я постараюся не доводити до таких станів своє навчання. У загальному і цілому все приємно вразило. Швидкість обслуговування, відсутність необхідності надавати купу паперів, зрозумілий інтерфейс сервісу, можливість взяти кредит навіть неофіцільно працюючому студенту.
  Гліб Мацигора
  Гліб Мацигора
  man-2
  Про нас пишут
  Як отримати кредит?
  icon-clock
  Виберіть суму
  і термін кредиту
  icon-form
  Заповніть
  форму
  icon-variant
  Виберіть
  відповідний
  варіант
  icon-card
  Отримайте
  підтвердження
  і гроші
  Сума кредиту (грн)
  Термін кредиту (к-ть днів)
  До виплати:
  0 грн
  Тіло кредиту:
  0 грн
  Термін:
  0 днів
  Комісія:
  0,01 %
  Заповніть цю форму

   +38

   Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   man-3
   Поширені запитання

   Позика без відсотків – це альтернативна форма кредитування, що надає можливість користуватися позиковими коштами безкоштовно. Мікропозика надається під 0% або під 0,01% в невеликій сумі на короткий термін.

   Процес видачі безвідсоткових позик в МФО відрізняється від отримання кредиту в банку. Від позичальника не зажадають надання довідок, забезпечення або поручительства. Процедура видачі повністю автоматизована і проводиться онлайн. На відміну від кредитної організації можна отримати гроші вже через кілька хвилин після подачі заявки. Це особливо зручно, коли терміново потрібна невелика сума.

   Для оформлення безвідсоткового кредиту, необхідно спочатку вивчити умови кредиторів, вибрати відповідні параметри позики, потім подавати заявку.

   Порядок отримання позики на карту без відсотків:

   1. Відкрити сервіс підбору позик і кредитів, ввести необхідну суму і термін;
   2. Заповнити форму, ввівши особисті дані, номер телефону та адресу електронної пошти;
   3. Сервіс автоматично надасть актуальні програми кредиторів. Позичальник зможе вибрати найбільш привабливі умови отримання позики на карту без відсотків;
   4. Уважно вивчити умови видачі, перевірити наявність безкоштовних способів погашення заборгованості, чи є додаткові комісії та умови;
   5. Заповнити та надіслати заявку на позику в обрану компанію. Від якості заповнення анкети залежить рішення кредитора, тому необхідно вводити всі необхідні відомості, без помилок і неточностей;
   6. Рішення надсилається на телефон клієнта. При схваленні заявки доводяться можливі сума і термін позики;
   7. Дати згоду на отримання грошей, що прирівнюється до підписання кредитного договору;
   8. Верифікувати банківську карту для підтвердження її власника і працездатності. Для цього на балансі рахунку буде заблокована невелика сума грошових коштів, яку клієнт вводить в смс. Після проходження процедури, гроші повертаються на рахунок клієнта;
   9. Кошти перераховуються на картрахунок.

   Щоб збільшити ймовірність схвалення, можна подавати заявки одночасно в кілька МФО. Якщо кілька кредиторів винесуть рішення про надання позики, позичальник зможе вибрати кращі умови кредитування за сумою і терміном.

   Щоб взяти безвідсотковий кредит, позичальник повинен мати:

   • діючий паспорт громадянина України,
   • мобільний телефон,
   • банківську карту,
   • як додатковий документ можна уявити ІПН.

   Кредит онлайн під 0% надається через сайти МФО, тому додатково буде потрібно наявність інтернету і ПК або мобільного пристрою, з якого буде подана заявка.

   Компанії пред’являють до позичальників мінімальні вимоги:

   • Наявність Українського громадянства;
   • Вік 18-60 років, в окремих компаніях максимальний вік позичальника збільшений до 75 років.

   Імовірність схвалення заявки на позику на карту без відсотків вище у користувачів, які не мають діючих прострочених кредитів в банках і інших МФО.

   Умови отримання безвідсоткового кредиту поширюються на всі категорії позичальників. Це можуть бути громадяни, які отримують дохід нерегулярно (фрілансери, сезонні робітники), пенсіонери, студенти, жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною і т. Д.

   Отримати позику можна навіть, якщо у позичальника не все в порядку з кредитною історією, і раніше він допускав прострочення по кредитах.

   Розрахунок терміну кредитування здійснюється відповідно до чинної програми безвідсоткового кредитування і залежить від даних позичальника, представлених в анкеті і умов обраного МФО.

   Мінімально можна отримати позику під 0% на 1 день, максимально на 10-30 днів.

   Відповідальність позичальників залежить від умов, що діють у кредитора. При виході заборгованості на рахунок прострочених позичок, компанія може здійснити такі заходи:

   • Позику перестане бути безвідсотковою. З першого дня користування позиковими засобами будуть нараховані відсотки за середньою ставкою, збільшеною на кілька пунктів;
   • Клієнту починають надходити дзвінки від кредитора з вимогою оплати заборгованості, поступово кількість дзвінків збільшується;
   • Нараховується штраф у розмірі до 50% від тіла позики;
   • Нарахування пені в розмірі 1,5-2,7% від суми прострочення за кожний день до повного погашення;
   • Передача даних про неповернення заборгованості в Бюро Кредитних Історій. Це призведе до виникнення проблем до отримання кредитів в подальшому;
   • Передача права вимоги боргу третім особам;
   • Звернення до суду з покладанням на позичальника судових витрат.

   Щоб уникнути штрафних санкцій і не псувати свою кредитну історію, позичальник може підключити послугу пролонгації. Принцип пролонгації кредиту без відсотків ідентичний класичному варіанту послуги. Це робиться на сайті кредитора в особистому кабінеті. Продовження терміну можливо максимально на 30 днів, кількість пролонгацій не обмежена.

   Умови продовження терміну можуть бути наступними:

   • Відсотки за користування позиковими коштами будуть перераховані за ставкою, що діє для всіх клієнтів. Для оформлення пролонгації потрібно сплатити комісію і відсотки за користування позиковими засобами за весь термін.
   • Якщо позичальник брав кредит під 0,01%, він повинен сплатити нараховані відсотки. З дня пролонгації ставка буде збільшена до діючої в МФО.

   Деякі кредитори пропонують послугу реструктуризації заборгованості. Вона передбачає поділ суми боргу на частини, щоб позичальнику було простіше погашати борг.

   Діяльність мікрофінансових організацій в Україні контролюється НБУ і регулюється законами:

   • “Про банки і банківську діяльність”;
   • Про споживче кредитування“;
   • «Про електронну комерцію»;
   • “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”.

   Дані про МФО можна знайти в єдиному державному реєстрі.

   Також вам можуть бути корисні посилання: