Кредит онлайн на картку

Цілодобово. Швидко. Без застави.
Тільки паспорт і ІПН.
І гроші у вас вже через 8 хвилин!
long-arrow
man-1
Сума кредиту (грн)
Термін кредиту (к-ть днів)
До виплати:
0 грн
Тіло кредиту:
0 грн
Термін:
0 днів
Комісія:
0,01 %
Заповніть цю форму

  +38

  Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Позики онлайн:
  переваги в порівнянні з іншими видами кредитів
  Мінімальний вплив
  кредитної історії
  Цілодобове
  і швидке рішення
  Отримання грошей
  на карту
  Без відвідування банку
  Без телефонних
  дзвінків
  Без фото і зайвих
  питань
  Наші банки-партнери
  logo-2439
  logo-2438
  logo-2437
  logo-2436

  Онлайн-кредити в Україні

  Терміново потрібні гроші? Візьміть кредит на карту онлайн за допомогою Фінансовича! Проста форма заявки, швидке рішення по кредиту, гроші на будь-які цілі!

  Переваги позики на карту від Фінансовича:

  • цілодобова робота сервісу, навіть в свята і вихідні,
  • онлайн заявка, віддалена оцінка, надходження грошей на карту – всі дії відбуваються онлайн, без походів в відділення, без черг;
  • цікаві і, найчастіше, пільгові пропозиції для повторного позики,
  • паспорт і індетіфікаціонний код – ось і всі документи, які потрібні для оцінки позичальника;
  • без довідки про доходи;
  • швидке прийняття рішення (до 5-ти хвилин) і швидке отримання грошей! Всього 8 хвилин – і гроші у вас на карті
  • ремонт авто, похід до стоматолога, оплата штрафа – ми не питаємо, навіщо вам потрібна позика.

  Рекомендуємо також подивитися пропозиції від перевірених фін компаній:

  Ccloan, SOS Credit, Євро Гроші.

  ”FAQ

  Які є нові мфо України?

  На сьогоднішній день на українському ринку фінансових послуг присутні більше десятка нових МФО. Серед них можна виділити такі:

  “Вішневий квіт” – ця МФО пропонує мікропозики від 500 до 10 000 гривень на строк від 5 до 30 днів.

  “Moneyveo” – компанія, яка пропонує швидкі онлайн-позики від 1000 до 15000 гривень на термін до 30 днів.

  “Credit Plus” – МФО, що надає мікропозики від 1000 до 5000 гривень на строк від 10 до 30 днів.

  “Dinero” – ця МФО дозволяє отримати позику від 1000 до 15000 гривень на термін від 5 до 30 днів.

  “KredytOK” – компанія, що надає позики від 1000 до 10000 гривень на строк до 30 днів.

  “Monetka” – ця МФО дозволяє отримати мікропозику від 1000 до 8000 гривень на термін до 30 днів.

  “CCLoan” – МФО, що надає позики від 1000 до 8000 гривень на строк від 5 до 30 днів.

  “Vasha Hrosha” – компанія, яка пропонує мікропозики від 1000 до 10000 гривень на термін від 5 до 30 днів.

  “MoneyBoom” – МФО, що надає позики від 1000 до 15000 гривень на строк до 30 днів.

  “Lime-Zaim” – ця МФО дозволяє отримати позику від 1000 до 10000 гривень на термін від 5 до 30 днів.

  Зазначені МФО відрізняються умовами надання позик та можливістю отримання грошей в режимі онлайн. Однак перед тим, як звернутися за фінансовою допомогою до будь-якої МФО, слід ретельно ознайомитися з умовами позики, враховуючи всі додаткові комісії та відсотки за користування кредитними коштами.

  Важливо також звернути увагу на легітимність МФО, яку обираєте. Для цього варто перевірити, чи має вона ліцензію на проведення фінансових операцій та з’ясувати думку інших користувачів про роботу даної МФО.

  Крім того, слід пам’ятати, що надмірна залежність від мікропозик може стати причиною фінансових проблем у майбутньому, тому краще користуватися ними з обережністю та лише в разі реальної необхідності.

  Де можна взяти кредит на довгий термін?

  Отримати кредит на довгий термін можна в різних банках та фінансових установах. Більшість банків мають в своєму асортименті продукти, які передбачають видачу кредиту на кілька років. Такі кредити часто мають більш низький рівень відсотків, ніж короткострокові кредити.

  Зазвичай, довгострокові кредити надаються на більші суми, ніж короткострокові. Тому перед оформленням кредиту на довгий термін слід ретельно розрахувати свої фінансові можливості, оскільки у разі невиконання зобов’язань перед кредитором можуть виникнути серйозні фінансові проблеми.

  Крім того, варто звернути увагу на рівень відсотків та комісій, які передбачені умовами кредиту на довгий термін. Важливо також звернути увагу на термін кредиту та умови договору. Якщо необхідно взяти кредит на довгий термін, але банківські установи не надають відповідні продукти, можна звернутися до інших фінансових установ, наприклад, ломбардів або інвестиційних компаній. Варто пам’ятати, що перед оформленням кредиту на довгий термін слід ретельно вивчити умови та обрати оптимальний варіант, який не порушить фінансової стабільності.

  Які є популярні кредити онлайн?

  Український ринок кредитів онлайн пропонує багато різноманітних кредитних продуктів. Серед них популярні кредити на картку, кредити без застави та поручителів, інсталментні кредити та кредити на автомобіль.

  Кредит на картку є одним з найбільш популярних видів кредитів онлайн. Це короткостроковий кредит, який надається на декілька тижнів або місяців. Його можна отримати без відвідування банку та оформити онлайн, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

  Кредит без застави та поручителів дозволяє отримати кредитні кошти без необхідності мати заставу або поручителів. Такий вид кредиту дозволяє отримати гроші швидко та без додаткових ускладнень.

  Інсталментний кредит дає можливість погасити кредитну заборгованість у встановлені терміни, сплачуючи рівні щомісячні платежі. Це дозволяє позбутися від навантаження на бюджет та контролювати свої фінанси.

  Кредит на автомобіль дозволяє отримати необхідну суму коштів для покупки автомобіля. Його можна отримати онлайн, оформивши заявку на сайті банку чи фінансової установи.

  Незважаючи на широку різноманітність кредитів онлайн, важливо пам’ятати про свої фінансові можливості та здатність погасити кредитну заборгованість вчасно. Перед підписанням договору слід ознайомитися з умовами кредиту та врахувати всі додаткові комісії та відсотки за користування кредитними коштами.

  Відгуки
  наших клієнтів
  Ніколи не любила звертатися в банки, оскільки за оформлення кредиту вони вимагають занадто багато довідок, а також перевіряють твою роботу, телефонують родичам і колегам. Нещодавно мені потрібна була невелика грошова сума, але я не знала, де взяти онлайн кредит онлайн на довгий термін без надання довідок з роботи і номерів людей з найближчого оточення. На допомогу прийшов сервіс Фінансович. Тут без додаткових перевірок можна оформити позику терміном до 60 днів з мінімальними відсотками. Якщо вам терміново знадобилися гроші, то Фінансович - найоптимальніший варіант.
  Вероніка Золочева
  Вероніка Золочева
  Фінансовіч - зручний і дуже корисний сервіс. Він виручає, якщо терміново потрібні гроші. Мені потрібна була невелика сума, яку я отримала відразу після реєстрації. За першу позику відсотки мінімальні, просто копійки. Зате користуватися ними можна цілий місяць. Мені сподобалося, що все проходить швидко, можна оформити і сплатити за допомогою телефону.
  Віддавайте гроші вчасно, і у вас не буде проблем. В крайньому випадку, можна оформити продовження позики.
  Анна Чалдомір
  Анна Чалдомір
  З усіх існуючих в Україні сервісів по підбору кредитів - Фінансовіч найзручніший, швидкий і зрозумілий і ЧЕСНИЙ! Якщо ви вже тут заповнили анкету то сенсу звертатися до інших сервісів немає. Умови практично такі ж всюди, але мороки багато. Зручно якщо ти знаєш і впевнений що віддаси ці гроші в строк. я брала 2 рази. До речі в службі підтримки адекватні люди, готові піти на зустріч якщо ви реально не юліте і все по факту.
  Окрема подяка що ні берете гроші за свою допомогу по підбору кредиторів і не списуєте гроші з карти.
  Марія Клюєва
  Марія Клюєва
  Мабуть, кращий сервіс в сфері онлайн-кредитування. Спочатку, коли реєструвався, злегка збентежив і спантеличив один пункт, але в цілому - відмінний сервіс. Адекватні сайт і додаток, оформлення заявки порівняно просте, швидке і зручне, оперативне прийняття компанією рішення і завжди миттєве перерахування коштів. Лояльне ставлення до клієнта і, можна сказати, професійне обслуговування. На мій погляд, роботу компанії можна ставити в приклад в області надання послуг і сфери обслуговування в цілому. Хочу побажати не оступатися, і, тим більше, не сходити з цього вірного шляху! Дякую за якісний сервіс!
  Максим Трушин
  Максим Трушин
  Здравствуйте, меня зовут Майя і я хотіла б поділитися своїми враженнями про Фінансовіч. Залишилася дуже задоволена співпрацею. Вигідна процентна ставка, приємний і ненав'язливий сервіс. Є багато бонусів для постійних клієнтів. Мені допомогли знайти компанію, яка видала кредит дуже швидко.
  Лояльність до клієнта поза конкуренцією. Відмінні знижки клієнтам. Дякую вам за роботу. Рекомендую.
  Майя Світлична
  Майя Світлична
  Дуже корисний сервіс, особливо виручав мене влітку, коли гроші літали направо-наліво, а зарплату затримували на кілька днів. Тоді ж і почув за вигідні акції на цьому сервісі, шкода, що спочатку не звертав на них уваги - міг би ще й заробити додатково. Мабуть, за кількістю та якістю послуг, що надаються - №1 в Україні, приємно все-таки користуватися сервісом без будь-якої нав'язливості. Роботизація сайту - особлива родзинка. Раджу від себе.

  Відмінна система позики. Фінансовіч допоміг знайти кредитора і отримати 15000 грн. Дуже швидко, комфортно і просто в оформленні. Гроші прийшли на протязі 8 хвилин. Мінусів не знайшов. Сайт зручний в роботі. Невелика процентна ставка, яка дає можливість до повного погашення кредиту. Дякую за вашу допомогу!
  Аркадій Іванов
  Аркадій Іванов
  Відмінна компанія кредитування. Документи в порядку. Ніяких прихованих нарахувань відсотків. Купа промокодів, знижок, акцій і допомоги в скрутну хвилину. Зручно платіть- хочеш приват або онлайн карткою. Приємних дизайн сайту, не тупить, user stories відпрацьовують на повну при цьому продумуючи UI / UX сайту. Аж цікаво як працює команда) Молодці.
  Також радує програма лояльності та знижки для постійних клієнтів, які надають стимул в закритті кредиту і тим самим збільшення різного роду знижок.
  Бажаю вам вдалих угод, побільше сумлінних клієнтів і подальшого розвитку. Дякую Вам за таку можливість.

  Юлія Алфьорова
  Юлія Алфьорова
  Користуюся цим сервісом 2 ий рік без найменших порушень і прострочень. Ось тільки з аккаунта близької мені людини, так як на своєму весь цей час не можу навіть 1000 взяти через погану історії в УБКІ, яку, каюсь, дійсно заслужила по своїй дурості дитячої.
  Благаю дозвольте і мені стати вашим клієнтом! Я клянусь не підведемо вас і обіцяю чесно дотримуватися умов договору сторін.

  Вірний приятель! Надійний як автомат "Калашников" простий і зрозумілий у використанні . Кліентоореентірований абсолютно під кожного споживача даного сигмента кредитування! Знаменитий самими низьким % і по домашньому лояльним ставленням до клієнтів!
  Віталіна Мірленко
  Віталіна Мірленко
  Оперативно, чітко, прозоро: швидке оформлення, всі умови прописані, непоганий вибір програм накопичення бонусів, нові клієнти практично без жодних відсотків користуються виданими коштами протягом максимум 30 днів (0,01%). Само собою, промокоди, інші акції, що стимулюють скористатися послугами компанії повторно.
  Можна рекомендувати Фінансовіча в якості термінової фінансової допомоги.
  А від себе спасибі, що свого часу допомогли!
  Кирило Лифар
  Кирило Лифар
  Будь-якому, хто хоче взяти онлайн кредит на карту в Україні, необхідно визначитися, яка сума йому потрібна, за який термін він має намір розплатитися, а головне тверезо оцінити свої фінансові можливості. Як то кажуть, у позику ми беремо чужі гроші на час, а віддаємо свої і назавжди. Щоб потім, як говорив відомий письменник, не було нестерпно боляче. У онлайн кредитів багато переваг. По-перше, економія часу. Не потрібно ходити в банк і чекати черги у кредитних фахівців. По-друге, не потрібно надавати купи документів. По-третє, це отримання безготівкових грошей прямо на карту онлайн. Але є і недоліки у позик і кредитів онлайн. Це те, що зазвичай ставка кредитування вище, ніж у позик, коли клієнт приходить особисто в банк. Велику суму, наприклад, на покупку автомобіля, таким способом, не отримати. Незважаючи на деякі недоліки, кредит онлайн на карту в Україні цілодобово є найбільш затребуваним кредитним продуктом на мій погляд. І особисто я, часто вдаюся до даної послуги.
  Олександр Нікіфоров
  Олександр Нікіфоров
  man-2
  Про нас пишуть
  Як отримати кредит?
  icon-clock
  Виберіть суму
  і термін кредиту
  icon-form
  Заповніть
  форму
  icon-variant
  Виберіть
  відповідний
  варіант
  icon-card
  Отримайте
  підтвердження
  і гроші
  Сума кредиту (грн)
  Термін кредиту (к-ть днів)
  До виплати:
  0 грн
  Тіло кредиту:
  0 грн
  Термін:
  0 днів
  Комісія:
  0,01 %
  Заповніть цю форму

   +38

   Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   man-3
   Поширені запитання

   Ви оціните ці пропозиції від Фінансовича, якщо ви цінуєте свій час, хочете зберегти конфіденційність і не переплачувати за використання позикових коштів.

   Подати заявку на отримання кредиту може будь-яка людина, яка:

   • досягла 18 років, але не старше 90;
   • є громадянином України;
   • має паспорт, ІПН і моб телефон (для авторизації на сайті);
   • має стабільний дохід (нехай навіть не підтверджений документами);
   • фінансово відповідальний.

   При цьому, найбільш активно користуються нашими пропозиціями щодо вирішення фінансових труднощів:

   • студенти,
   • фрілансери,
   • люди, що працюють без офіційного оформлення,
   • люди з “зіпсованою” кредитною історією.

   Для реєстрації у Фінансовіча – потрібен тільки номер мобільного телефону і бажання.
   Після ознайомлення з кредитними пропозиції і при виборі кредитора – потрібні паспорт та ІПН.
   Можливо, буде потрібно зробити фото з паспортом, щоб переконатися, що оформити позику хоче не шахрай, а власник документів.

   Довідку про доходи, склад сім’ї з ЖЕКу, опис витрат та інша макулатура не не потрібна 🙂

   Також варто пам’ятати, що одна з основних вимог у будь-якого кредитора до позичальника – фінансова дисципліна і фінансова відповідальність.
   Кожна компанія оцінює її по своєму, але якщо ви вирішили взяти позику онлайн – завжди пам’ятайте, що його потрібно буде повернути.

   У кожної фінансової компанії свої варіанти повернення грошей. Найбільш поширеними є такі варіанти:

   1. Оплата боргу в особистому кабінеті. При цьому необхідна сума повинна бути у вас на карті. За фактом, ви переводите гроші з карти на р/с фінансової компанії.
   2. Отримання рахунку в особистому кабінеті і оплата його в одному з українських банків.
   3. Погашення кредиту в одному з платіжних терміналів (Ibox, EasyPay і інші)
   4. Оплата через Приват24 або будь-який інший онлайн банкінг українських банків (по суті, це та ж оплата квитанції, але не у відділенні банку, а через інтернет)

   ВАЖЛИВО! Фінансовіч нагадує, що з моменту оплати до надходження грошей на рахунок МФО може пройти кілька робочих днів. Враховуйте це, щоб не допустити технічної прострочення.

   Якщо ви розумієте, що не можете вчасно погасити оформлений раніше займ – оформите відстрочку платежу або пролонгацію / кредиту. Це краще, ніж ховатися, спілкуватися з колекторами і псувати свою кредитну історію.

   Пролонгація кредиту – це коли ви погашаєте нараховані відсотки, без погашення тіла кредиту, і таким чином збільшуєте термін виплати кредиту. Для пролонгації кредиту, вам необхідно залогінитися на сайті МФО, подивитися розділ “Відстрочка платежу” або “Пролонгація” і виконати запропоновані там кроки. Як правило, визначається якийсь період (тиждень або 10 днів) після закінчення якого, клієнт оплачує нараховані%, а термін оплати тіла кредиту переноситься на потім.

   Фінансовіч працює на всій території України, за цим оформити кредит на карту через інтернет може житель як мегаполісу, так і районного центру чи сільський житель.
   Кредити не видаються тільки жителям Криму і тимчасово окупованих територій.
   При цьому, найбільш популярні позики від Фінансовича в наступних містах:

   Олександрія Кам’янське Маріуполь Суми
   Біла Церква Київ Мелітополь Тернопіль
   Бердянськ Костянтинівка Миколаїв Ужгород
   Бровари Краматорськ Нікополь Харків
   Вінниця Кременчуг Одеса Херсон
   Дніпро  Кривий Ріг Павлоград Хмельницький
   Житомир Кропивницький Полтава Черкаси
   Запоріжжя Лисичанськ Рівне Чернігів
   Івано-Франківськ Луцьк Сєвєродонецьк Чернівці
   Кам’янець-Подільський Львів Слов’янськ

    

   Діяльність мікрофінансових організацій в Україні контролюється НБУ і регулюється законами:

   • “Про банки і банківську діяльність”;
   • Про споживче кредитування“;
   • «Про електронну комерцію»;
   • “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”.

   Дані про МФО можна знайти в єдиному державному реєстрі.

   Також вам можуть бути корисні посилання: