Кожен українець, якому терміново потрібні гроші, починає шукати найбільш оптимальний варіант вирішення питання. Звичайно, можна звернутися до родичів та знайомих, однак у них не завжди знайдеться відповідна сума, а пояснювати всі нюанси та життєві обставини може бути складно. Тому увага звертається на найновіші МФО, які пропонують вигідні умови співпраці та низькі відсотки.

При цьому важливо оцінити всі особливості майбутнього кредиту. Чи вдасться погасити заборгованість точно у строк? Якою буде відсоткова ставка? Як швидко можна зарахувати гроші? Які є підводні камінці? До того ж, на фінансовому ринку все частіше стали з’являтися нові маловідомі МФО України, які не рекламуються по телевізору та не мають фізичних офісів, оскільки працюють лише онлайн. Чи можна їм довіряти? На це та інші питання ми відповімо у нашій статті. А зараз пропонуємо ознайомитись зі списком нових МФО без відмови, які готові допомогти кожному клієнту у складних ситуаціях.

Список нових МФО

Чому варто оформлювати кредит на картку у нових МФО?

Вибираючи компанію для оформлення позики, кожен клієнт керується власними цінностями. Комусь важлива репутація організації, комусь на перший план виходить відсоткова ставка. Інші шукають альтернативний спосіб кредитування, оскільки отримують регулярні відмови від банків і практично зневірилися в успіху. Мікрофінансові компанії відповідають таким запитам та гарантують:

 • швидке оформлення заявки;
 • майже стовідсоткову видачу коштів;
 • мінімум паперової тяганини (у більшості компаній необхідно заповнювати лише електронну форму договору);
 • прозорі умови співпраці;
 • оплату відсотків лише за фактичні дні користування грошима;
 • можливість скористатися послугою пролонгації та збільшити термін дії договору з власної ініціативи;
 • можливість здійснити всі операції онлайн та навіть на ходу, користуючись при цьому мобільним телефоном або іншим персональним гаджетом.

При цьому швидке кредитування також не позбавлене переваг. Серед них можна виділити відсутність необхідності брати довідку з місця роботи, яка б підтверджувала платоспроможність, незалежність від минулої кредитної історії, можливість самостійно обирати терміни для виплати та суму майбутньої позики. Кожен користувач самостійно вибудовує умови, адаптуючи їх під себе та свої потреби. Водночас, не доведеться оформлювати додаткові банківські продукти – платіжні картки, страховку, а потім їхати до відділення, щоб закрити всі рахунки та оформити виписку. Всі операції проходять швидко, просто та з максимальною вигодою для клієнта.

Переваги та недоліки зовсім нових МФО?

Коли йдеться про щось нове, то людям властиво побоюватися і з обережністю розпочинати співпрацю. Такий стан справ абсолютно нормальний, адже відомо багато випадків, коли компанії обманювали своїх користувачів. Все це означає, що перед тим, як оформити кредит, потрібно уважно вивчити МФО, відгуки про нього, а також умови, які воно пропонує своїм клієнтам.

У переліку всіх організацій є компанії, які вже багато років працюють на фінансовому ринку України. Їхніми послугами встиг скористатися, мабуть, кожен третій українець. Це одночасно і плюс, і мінус, адже такі МФО і так мають постійних користувачів, отже вони можуть підвищувати відсоткову ставку, роками не змінювати умов і не проводити акцій. А новачкам необхідно звернути на себе увагу. Зробити це найкраще завжди шляхом вигідних пропозицій.

Чому варто звернути увагу на нові МФО

 • вигідна відсоткова ставка – найчастіше це 0,01%;
 • участь у програмі лояльності – шанс на отримання додаткових бонусів;
 • робота онлайн – не доведеться виходити з дому для оформлення кредиту;
 • мінімум необхідних документів;
 • робота на репутацію – жодних обманів чи підводних каменів;
 • гарантія отримання грошей – компанії потрібні клієнти;
 • абсолютно нові умови роботи – щоб виділятися серед конкурентів, МФО пропонують свої “фішки”, часто відмінні від аналогічних компаній.

Незважаючи на таку кількість плюсів, існують і мінуси, про які також варто пам’ятати. Наприклад, мінімум відгуків про компанію. Клієнти ще не встигають поділитися своєю думкою, а значить, підтвердження інформації знайти складно.

Як взяти та погасити мікропозику у нових МФО?

Процедура отримання кредиту нових МФО часто аналогічна топовим компаніям. Все відбувається в особистому кабінеті після реєстрації на ресурсі. Кожен користувачів вводить дані зі свого паспорта та ІПН, заповнює анкету, вказуючи рід діяльності, приблизний рівень доходу, дані про проживання, сімейний стан. Обов’язково прописуються контакти – номер мобільного телефону, електронна адреса. Фінальний етап – верифікація банківської картки, куди і буде перераховано суму позики. В середньому перший візит до компанії може зайняти близько 15 хвилин, оскільки всі реєстраційні процедури проводяться на самому початку. Надалі для отримання кредиту достатньо буде кількох кліків – вибору бажаних термінів та суми.

Після того як кредит отримано, благополучно витрачено, настав час погашати заборгованість. Нові МФО пропонують такі способи повернення грошей:

 • платіж з банківської картки, на яку і було отримано позику;
 • грошовий переказ з будь-якої іншої картки чи рахунку;
 • поповнення через касу;
 • робота із терміналом самообслуговування.

Деякі компанії мають партнерство з поштовими відділеннями, де також можна переказати гроші на рахунок МФО. Але така послуга доступна не скрізь і потрібно вивчити інформацію на веб-сайті мікрофінансової організації.

Які вимоги та хто може отримати позику?

Головний плюс МФО – мінімум вимог до позичальника. Тут не запитують, чи клієнт працює офіційно і звідки він бере гроші, не вимагають приносити жодні довідки, не дзвонять родичам і колегам для підтвердження платоспроможності. Головне, щоб клієнт:

 • досяг повноліття;
 • мав документи, що підтверджують особу;
 • додав контактну інформацію про себе – номер телефону, що діє, e-mail;
 • підв’язав активну банківську картку із позитивним лімітом на рахунку (від однієї гривні).

Таким чином, розраховувати на оперативне отримання позики може не лише офіційно працевлаштована людина, а й матуся у декреті, пенсіонер, студент, приватний підприємець, тимчасово безробітний або офіційно не оформлений українець.

Нові МФО з найнижчими процентними ставками

Найбільш вигідний варіант – знайти МФО з мінімальною процентною ставкою. Але з цим проблем не виникає, оскільки більшість компаній пропонує акційні умови для нових клієнтів. Зазвичай це 0,01% на отримання першого кредиту. Отже, вибираючи компанію, необхідно брати до уваги переплати.

Які існують ризики?

Отримання кредиту в МФО не пов’язане з ризиками, оскільки це проста та зрозуміла процедура. До того ж, всі компанії працюють на законних підставах і розміщують правила кредитування на своєму сайті (вони знаходяться у вільному доступі). І якщо знати всі умови, механізм отримання грошей та виплати відсотків, способи погашення кредиту, то жодних проблем не виникне. Але у разі виникнення непередбачених ситуацій, краще відразу звертатися до служби підтримки, де професіонали порадять найоптимальніший спосіб виходу із ситуації, що склалася. Наприклад, як продовжити термін дії договору чи реструктуризувати заборгованість.

Де можна знайти нові мікропозики в Україні?

Якщо ви знаходитеся в пошуку МФО з найвигіднішими умовами, то Фінансович допоможе зробити правильний вибір. На сайті можна знайти не тільки повний список компаній, але й докладну інформацію про кожну з них. Можна порівняти відсоткову ставку, термін видачі грошей, додаткові послуги, щоб потім вибрати найбільш вдалий варіант для отримання кредиту.

man-2