Термін кредиту: 7-61 день
Ставка в день: 1.9%
Телефон: 0-800-505-55-44
Офіційний сайт: blago.ua
Режим роботи: 9:00 до 19:00

Ломбард Благо – це не просто компанія, куди можна віднести майно під заставу. Це повноцінний бренд, який об’єднав у собі послуги заставного та беззаставного кредитування. Історія, яка налічує понад 20-років успішної роботи, неодноразові перемоги в номінаціях і завоювання нагород, членство у всеукраїнській асоціації – далеко не повний перелік того, чим пишається Благо ломбард.

Ломбард “Благо” в цифрах

 • 395 – відкрито офісів по всій Україні;
 • 119 міст, де працює філія ломбарду;
 • більше 1223200 – клієнти компанії;
 • 20+ років – історія компанії.

Своєю місією компанія бачить задоволення всіх побажань і потреб своїх клієнтів. А це значить, співробітники ломбарду Благо в Україні роблять все для того, щоб допомогти у вирішенні фінансових проблем. Для цього в філіях встановлюються високі оціночні ставки, доступні і лояльні тарифи.

Діяльність компанії, включаючи ломбард Благо магазин, грунтується на:

 • інноваційності – сталий розвиток продуктів, появі нових сервісів, в тому числі і дистанційних, зручних способах оплати;
 • відкритості – всі умови повністю прозорі, доступні до попереднього вивчення, а співробітники і керівники компанії готові до діалогу з клієнтами;
 • доступності – ломбард Благо відділення має в усіх куточках країни, всі вони мають зручний графік роботи. До того ж, оформлення позики займе лічені хвилини, а пакет документів, що надаються буде мінімальний.

Послуги ломбарду

Компанія працює в кількох напрямках:

 1. Ломбард, де оцінюються ювелірні вироби з золота і срібла, а також всіляка техніка.
 2. Кредитування – заставне і без внесення обов’язкової застави.
 3. Магазин, де кожен бажаючий може зробити вигідну покупку.

Ломбард Благо оцінка виробів з золота та срібла

Якщо клієнт має предмети із зазначеного переліку, то він може передати їх в ломбард для оцінки і виручити за них солідну суму відповідно до встановлених тарифів.

Що приймають:

 • монети;
 • ювелірні вироби – кільця, сережки, браслети, ланцюжки, кольє, брошки, запонки, затискачі, шпильки;
 • годинник;
 • релігійну атрибутику;
 • предмети інтер’єру;
 • зубне золото;
 • лом;
 • сувенірну продукцію;
 • столові прилади.

Для того, щоб в ломбарді Благо продаж золота або срібла принесла бажану вигоду, можна скористатися попередньою оцінкою. Зробити це можна на сайті компанії. В ломбард Благо онлайн оцінка має на увазі видачу приблизної вартості виробу. Для цього необхідно ввести дані про товар – вага, пробу, наявність / відсутність каменів, стан штучки.

У ломбарді Благо монети приймаються трьох видів: інвестиційні, пам’ятні, ювілейні, виконані з дорогоцінних металів.

Варто відзначити, що в ломбарді Благо ціна за грам золота або срібла не є фіксованою. Вона безпосередньо залежить від стану вироби і його категорії. Також важливо розуміти, що в ломбарді Благо онлайн оцінка є попередньою, підсумкову суму застави буде озвучувати співробітник компанії під час особистого візиту до відділення.

Ломбард Благо оцінка техніки

Категорії товарів, які потрапляють в даний розділ:

 1. Товари для спорту і туризму – тренажери, рибальське спорядження, велосипеди, ковзани, генератори. Основні вимоги: чистий зовнішній вигляд, цілісність, відсутність волосіні (для котушок).
 2. Побутова техніка – мікрохвильові печі, кухонні девайси, праски, пилососи, холодильники, пральні машини, кухонні плити. Вимоги ломбарду Благо для техніки: товарний зовнішній вигляд, чистота, відсутність пошкоджень і корозії, повна комплектація.
 3. Телефони та портативні гаджети – планшети, ноутбуки, електронні книги, розумні годинник, монітори, системні блоки ПК, принтери, жорсткі диски. Вимоги: працездатність, товарний вигляд.
 4. Товари для ремонту і будівельних робіт – дрилі, перфоратори, шліфувальні машини, шуруповерти, зварювальні апарати. Вироби приймаються в разі їх працездатності, повної комплектації, чистоти і зарядженого акумулятора (якщо такий є).
 5. ТВ і монітори товарного вигляду, без пошкоджень в повній комплектації.
 6. Інші товари – годинники, коляски, хутра, куртки, валізи, посуд, музичні інструменти, садовий інвентар, товари з індустрії краси та здоров’я. Важлива чистота, відсутність слідів попереднього користування.

Щоб ломбард Благо онлайн міг оцінити приблизну вартість товару, необхідно ввести в спеціальне поле на сайті:

 • тип техніки;
 • модель;
 • найменування бренду;
 • стан;
 • наявність / відсутність повної комплектації.

Кредитування

Доступні такі варіанти отримання кредиту:

 1. “Тест-драйв” для нових клієнтів. Компанія пропонує спеціальні умови, щоб користувач міг краще ознайомитися з усіма вигодами. Подробиці: виплата готівкою або на картку, термін позики – 15 днів, процентна ставка – 0,001% в день, сума – залежить від оціночної вартості виробу / техніки.
 2. Кредит під заставу золота / срібла. Можливість отримати готівкою або на картку банку коштів, виручених за ювелірні вироби. Оцінка займе всього 5 хвилин. Термін кредиту не обмежений, при цьому буде стягуватися комісія від 0,79% до 1,1% в день в залежності від суми оцінки і кількості днів позики.
 3. Кредит під заставу техніки. Кошти будуть виплачені на карту банку або видані готівкою. Оформлення договору займе до 20 хвилин часу. Процентна ставка буде розраховуватися в залежності від терміну кредиту і суми оцінки. Приблизно вона становить від 0,69% до 1,69% в день.
 4. Ломбард Благо кредит без застави. Можливість в короткі терміни отримати суму до 20 000 гривень в будь-якому з філій. Для цього буде потрібно паспорт, ІПН і особистий візит до відділення. Умови: фіксована процентна ставка, 15 днів на погашення боргу, можливість дострокового погашення кредиту.
 5. Кредит на 1 день. Рішення для тих, хто хоче замінити застарілу або непотрібну річ. Це реальна можливість в короткі терміни отримати до 85% від ринкової вартості товару без права викупу.

Ломбард Благо продаж техніки

Кожен клієнт отримує можливість не тільки здавати свої майно і отримувати за це гроші, а й в ломбарді Благо техніку купити в особисте користування. Для цього компанія відкрила спеціалізовані магазини (в тому числі і ломбард благо інтернет-магазин) де виставлена ​​електроніка, ювелірні прикраси, аксесуари для дому, гаджети і широкий асортимент інших предметів.

У ломбарді Благо каталог товарів містить вироби за доступними цінами, які порадують нового користувача і при цьому збережуть баланс споживання в світі. Важливо, що під “покупкою” мається на увазі повна передача прав на володіння товаром третій особі (покупцеві).

Клієнт можна в ломбарді Благо купити техніку, золото, телефон, ігрові консолі, ТВ і апаратуру, товари для дому, відпочинку, дозвілля, спортивну атрибутику. Більше 10 000 найменувань доступні в 22 магазинах на території України.

Додаткові послуги в комісійному магазині

 1. Розстрочка “Благо” на 8000 гривень, що дозволяє купити товар вже сьогодні.
 2. “Оплата частинами” від ПриватБанку. Максимальна сума 100 000 гривень на термін до 24 місяців.
 3. Миттєва розстрочка від ПриватБанку на 24 місяці (максимальна сума 100 000 гривень).

Умови кредитування

Для того, щоб отримати кредит, досить пройти 3 прості кроки:

 1. Принести у відділення річ, яка представляє цінність.
 2. Надати консультанту паспорт і ІПН.
 3. Отримати кошти, згідно з договором.

Детальний опис умов:

 • термін кредитування – до 61 дня;
 • процентна ставка від 0.89% до 1,9% в день;
 • в разі несвоєчасного погашення кредиту стягується пеня – 1,5% в день від суми заборгованості.

Ломбард Благо оплата кредиту

Існує три способи оплатити кредит:

 1. Звернутися до відділення і зробити платіж готівкою. Додатково можна достроково викупити виріб, змінити умови раніше підписаного договору.
 2. Скористатися терміналами, які встановлений як у відділеннях банків, так і в магазинах, ТРЦ.
 3. Провести для ломбарду оплату через інтернет за допомогою банківської карти (в тому числі і через спеціальні банківські програми.

Важливо! У ломбарді Благо оплата онлайн прирівнюється до оплати готівкою у відділенні.

Програма лояльності

Для постійних клієнтів ломбарду працює спеціальна програма – “Десерт”. Для того, щоб стати її учасником, необхідно попередня реєстрація на сайті компанії.

Переваги участі в програмі лояльності:

 • отримання бонусів за покупку товарів або погашення кредиту;
 • поліпшення умов майбутнього кредитного договору;
 • отримання додаткових “булочок” під час проведення акцій;
 • можливість витрачати бонуси для погашення кредиту або часткової оплати товарів.

Юридична інформація

ПО “Донкредит” (ТМ “Ломбард Благо”).

Юридична адреса: 01135, м.Київ, вул Жилянська, 101.

Контакти і філії

Відділення компанії представлені практично у всіх регіонах країни. На офіційному сайті ломбарду Благо працює інтерактивна карта, де можна подивитися не тільки розташування точок в кожному місті, а й уточнити графік і час роботи кожної з них.

 • Ломбард Благо телефон: 0 (800) 505-55-44
 • Офіційний сайт: https://blago.ua
Місто Адреса ломбардів Благо
Київ майдан Майдан Незалежності, квартал 3014
Харків просп. Московский, 5
Черкаси вул. Смелянска, 40
Маріуполь вул. Казанцева, 17
Вінниця вул. Соборна, 53-А
Одеса вул. Пантелеймонівска, 95
Житомир майдан Згоди, 3/75
Кривий Ріг просп. Південний, 29
Полтава вул. Шевченко, 54
Дніпро вул. Ширшова, 12
Суми вул. Кооперативна, 1
Миколаїв просп. Центральний, 29/3
Херсон вул. Ушакова, 91
Кременчуг вул. Воровського, 27-А
Запоріжжя вул. Поштова/Запорізька, 155/12
Чернігів просп. Миру, 53
Хмельницький вул. Камянецка, 82/1
Умань вул. Небесної Сотні, 5
Бориспіль вул. Київський шлях, 10
Рівно вул. Соборна (вул. Ленінська), 57

Ломбард Благо відгуки

За час своєї роботи, послугами ломбарду скористалися багато жителів України. Тому Благо ломбард відгуки має як позитивні, від задоволених клієнтів, так і негативні, від тих, кому довелося зіткнутися з нерозумінням або штрафами. Серед переваг відзначаються широкі можливості для кредитування, великий перелік товарів і техніки, за які можна виручити гроші, а також різноманітність форм оплати боргу. Серед мінусів – незгоди з оцінкою ювелірних виробів, нарахування пені за прострочення кредитів.

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *