Термін кредиту: 7-30 днів
Ставка в день: 1%
Телефон: 0-800-500-555
E-mail: info@skarb.com.ua
Офіційний сайт: skarb.com.ua
Режим роботи: 08.00 до 22.00

Однією з найпопулярніших і затребуваних фінансових мікроорганізацій в Україні є ломбард Скарбниця. За більш ніж 25 років на ринку він завоював довіру клієнтів і розширив список своїх послуг і можливостей. На сьогоднішній день філії ломбарду Скарбниця в Києві складають п’яту частину всіх відкритих організацій. Однак на цьому власники не обмежилися і відкрили ломбарди в більшій частині великих міст країни. Понад 400 відділень – далеко не межа. До того ж, якщо зайти на сайт ломбарду Скарбниця можна побачити точне розташування всіх відділень.

Своєю місією установа бачить надання фінансових послуг на високому рівні, а також внесення свого посильного вкладу в економічний розвиток країни. Допомагають в цьому більше 2500 співробітників, які займаються прийомом, оцінкою, продажем дорогоцінних металів, техніки та інших товарів.

Ліцензії

Фінансова організація діє на підставі законів України, передбачених ліцензією № 163 від 26.01.2017, яку було видано Нацкомфінпослуг.

Послуги ломбарду Скарбниця

Всі послуги, які надає компанія, грунтуються на дотриманні принципів роботи:

 • актуальності;
 • мобільності;
 • комфорту;
 • комплексності.

Жоден клієнт, який звернувся в ломбард Скарбниця магазин або регулярно користується мобільним додатком, не повинен бути дезінформування або володіти неправильним розумінням процесу укладення договору. Саме тому, крім наповнення послуг, співробітники надають консультативну допомогу.

Перелік основних послуг:

 1. Кредитування під заставу золота – приймає ломбард Скарбниця золото, платину і скорочує час на ухвалення рішення про виплату за лічені хвилини.
 2. Кредитування під заставу срібла.
 3. Видача кредитів під заставу діамантів по прайсу ломбард Скарбниця.
 4. Кредитування під заставу техніки.
 5. Кредити під заставу предметів мистецтва, антикваріату, годинників.
 6. Кредитування для власників криптовалюта.
 7. Видача кредитів під заставу промислових предметів, техніки, запчастин, верстатів, інструментів.
 8. Мобільний ломбард.
 9. Продаж комісійної техніки в спеціальному магазині ломбарду.

Кредити під заставу цінних металів і діамантів

Для того, щоб отримати виручені кошти з продажу металів або каменів, кожному клієнту необхідно мати при собі сам виріб, а також документи, що підтверджують особу (паспорт, водійські права). Ціна золота ломбард Скарбниця, а також платини або срібла формується відповідно до встановленого прайсу. Однак, підсумкова сума буде формуватися після очної оцінки, де кваліфікований співробітник проведе необхідні проби, спиляти. Варто відзначити, що в ломбард Скарбниця ціна за грам золота може варіюватися. Вона залежить від:

 • проби;
 • категорії товару (показників цілісності, деформації, наявність клейм);
 • наявності у клієнта бонусів;
 • присутності у виробі каменів чи інших вставок.

Саме тому в ломбарді Скарбниця онлайн оцінка буде приблизною, підсумкову суму озвучить співробітник за вказаною адресою філії.

Однак з сріблом процедура дещо спрощена. Ломбард, ціну за грам срібла формує лише виходячи з номера проби і ваги виробу.

Для діамантів в онлайн-зверненні потрібно додатково вказати ще й форму ограновування, вага і діаметр каменю, колір і чистоту. Тому у деяких клієнтів можуть виникати складнощі з описом товару і їм краще звертатися безпосередньо в Скарбниця ломбард Києва або іншого зручного міста.

Додатковою можливістю для клієнтів є те, що можуть не тільки продати, але і купити золото в ломбарді Скарбниця.

Кредит на техніку

Експертам досить буде декількох хвилин, щоб оголосити власнику заставну вартість офісної і побутової техніки. До цієї групи входять мобільні телефони, аудіо та відеоапаратура. Для отримання грошей обов’язково потрібно паспорт. У ломбарді Скарбниця телефон, телевізор або комп’ютер можна попередньо оцінити онлайн, якщо заповнити на сайті супутню форму, де зазначається фірма-виробник, модель, прикріплюються фото. На ціну товару впливає рік випуску, працездатності, зовнішній стан.

Додатково, є в ломбарді Скарбниця каталог товарів, де відображуються вироби на продаж, які можна купити за вигідною ціною. Варто відзначити, що всі пропозиції з продажу техніки реальні і повністю безпечні для покупця. Але для того, щоб, наприклад, в ломбард Скарбниця купити телефон, необхідно буде особисто відвідати точку.

Кредити для годинників та антикваріату

До предметів антикваріату, які можна залишити в заставу, відносяться картини, фарфор, гравюри, деякі ювелірні вироби, нагороди (до 1917 року), монети. Чи не за яких умов не приймаються предмети зброї, а також вироби, на яких вказані інвентаризаційні номери або позначки музеїв, галерей, виставкових залів. Дані категорії товарів ломбард Скарбниця онлайн не оцінює. Щоб дізнатися реальну вартість застави необхідно приносити вироби експерту-оцінювачу.

Ломбард годинників в Київі Скарбниця або будь-якому іншому місті, для видачі кредиту буде враховувати марку вироби, рік і модель випуску, наявність гарантійних документів, заводської упаковки, а також ступеня зносу / безпеки (для б / у механізмів). Видача коштів проводиться після очної оцінки фахівцем. Дізнатися ломбарду Скарбниця адреси в Києві, Харкові, Миколаєві або іншому місті України можна на офіційному сайті або за номером телефону гарячої лінії.

Кредитування промломбарда

Це особлива послуга, яка дозволяє отримувати додаткові кошти із застави промислових об’єктів.

Що можна здати в ломбард Скарбниця:

 • будівельну техніку і матеріали;
 • торгове та господарське обладнання;
 • автозапчастини;
 • предмети електрики та освітлення;
 • сантехніку;
 • товари для дозвілля та відпочинку;
 • негабаритні транспортні засоби;
 • цілі партії товарів (наприклад, нереалізованого).

Ви можете отримати безкоштовні консультації, дізнатися попередню суму оцінки онлайн, незалежно від місця розташування ломбард Скарбниця або графіка роботи.

Мобільний ломбард

Унікальна послуга, яка дозволяє отримати гроші не виходячи з дому. Вона відрізняється від Е ломбард Скарбниця тим, що клієнтові не доведеться нічого робити самостійно, крім як викликати експерта додому. Співробітник приїде за вказаною адресою, оцінить виріб, оформить договір, видасть виручені кошти, а після особисто здійснює доставку товару до найближчого відділення ломбарду Скарбниця за адресою, зафіксованою в договорі.

 

Комісійна техніка

Продажем техніки займається магазин-партнер “ТЕХНОСКАРБ”, який має свої філії по всій Україні. Ломбард Скарбниця купити техніку рекомендує саме там, адже там виставлені товари різних категорій: телефони, побутова техніка, годинники, аудіо та відео, автотовари.

Ломбард Скарбниця товари на продаж відправляє саме туди. Варто відзначити, що клієнти можуть як особисто відвідувати магазини і своїми очима розглядати товари, так і онлайн вивчати ломбард Скарбниця інтернет-магазин, виставляючи фільтри і сортуючи лоти.

Додаткові послуги

 1. Погашення кредитів в віддаленому форматі. для оплати позики не обов’язкові особисті візити в відділення. Адже можна зробити в ломбарді Скарбниця оплату онлайн завдяки платіжними картками або терміналам самообслуговування.
 2. Добір кредиту за телефонним дзвінком.
 3. Отримання кредиту на банківську карту.
 4. Зберігання цінностей під заставою. Вигідна послуга, що дозволяє залишити предмети під наглядом співробітників ломбарду Скарбниця в Харкові або іншому місті, а через час забрати їх, сплативши менше, ніж вимагали б банки за осередки.
 5. Кредит з доставкою. Послуга доступна з умовами застави техніки або золотих виробів.

Умови кредитування в ломбарді Скарбниця

Для того, щоб отримати кредит, потенційному позичальникові потрібно:

 1. Предмет застави.
 2. Документ, що встановлює особу клієнта + його ІПН.

В якості документів підходять: український, закордонний або дипломатичний паспорт, водійські права, військовий квиток.

Щоб отримати кредит на банківську карту необхідно мати при собі карту будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

Існує кілька варіантів оплати кредиту:

 • особистий візит до відділення;
 • за допомогою особистого кабінету;
 • через портал e-lombard.com;
 • оплата на офіційному сайті skarb.com.ua;
 • завдяки терміналам самообслуговування.

Особистий онлайн-кабінет ломбарду Скарбниця

Ломбард спростив можливості для отримання і оплати кредиту, тому перевів популярні операції в онлайн-формат. Після проходження реєстрації, клієнт отримує логін і пароль від персонального кабінету.

Чому це зручно:

 1. Можливість отримання кредиту і добору засобів на банківську карту.
 2. Швидкий спосіб погасити кредит не виходячи з дому.
 3. Можна отримувати бонуси у вигляді кешбек відразу на банківську картку.
 4. Отримання SKARB ID, яке дає можливість брати кредит без подальшого надання документів.
 5. Можливість робити індивідуальні налаштування.
 6. Отримання страхування за накопичені бонуси.

Програма лояльності

Для клієнтів компанії була розроблена бонусна система, що дозволяє їм накопичувати бали і обмінювати їх на реальні гроші – 1 бонус = 1 гривні. Як отримати бонуси:

 • платити по кредиту;
 • купувати товари в ТЕХНОСКАРБ;
 • взаємодіяти з сайтом;
 • брати участь в акціях;
 • верифікувати свій номер телефону.

Юридична інформація

Повне Товариство “Заставне ТОВАРИСТВО” СКАРБНИЦЯ “.

Юридична адреса: 01042, м.Київ, б-р Дружби Народів, 25.

Контакти і філії

У деяких містах України працює одне представницький компанії. Однак, в столиці і обласних центрах відкрито кілька філій. Таким чином ломбард Скарбниця в Харкові має адреси в різних районах міста, а в Києві навіть кілька точок на одній станції метро.

 • Телефон гарячої лінії: 0-800-500-555
 • E-mail компанії: info@skarb.com.ua
 • Офіційний сайт: https://www.skarb.com.ua

Графік роботи Ломбарда “Скарбниця” і адреси всіх відділень можна подивитися на офіційному сайті. Тут представлені центральні відділення в деяких містах України.

Місто Адреса центрального відділення
Київ вул. Велика Васильківська, 74
Харків пр-т. Московський, 220
Житомир вул. Вітрука, 33
Миколаїв пр-т Богоявленський, 20/9
Одеса вул. Преображенська, 85
Полтава вул. Європейська, 38
Чернігів пр-т Миру, 194
Черкаси вул. Сумгаїтська, 14
Кіровоград вул. Соборна (50 лет Жовтня), 30
Ужгород вул. Грушевського, 67
Хмельницький пр-т Миру, 76
Кривий Ріг пр-т Південний, 30
Херсон пр-т 200 років Херсону, 15
Суми вул. Іллінська, 7
Вінниця вул. Київска, 47
Рівно вул. Грушевського, 1
Бориспіль вул. Київський шлях, 47
Запоріжжя пр-т Соборний (Леніна), 224
Бровари вул. Гагаріна, 11
Мелітополь вул. Героїв України, 56
Біла Церква вул. Леваневського, 47/1
Мукачево вул. Космонавта Беляєва, 1/2

Відгуки про ломбард Скарбниця

За довгий період роботи ломбард завоював визнання безлічі клієнтів, які відзначають ввічливість і професіоналізм співробітників. Серед переваг виділяють широку мережу відділень, безліч можливостей крім стандартного пакета послуг, наявність особистого кабінету, кілька способів погашення кредиту. Однак частина користувачів висловлюють негативну думку і невдоволення відносно невисоких виплат і заниження вартості оцінених товарів.

Так само можна ознайомитися з умовами роботи ломбардів Благо і Капітал.

”FAQ

Яка ціна золота в ломбарді скарбниця?

Золото є одним з найцінніших металів на світі і його ціна постійно змінюється залежно від різних факторів, таких як політична ситуація, стан світової економіки та інші. У ломбарді "Скарбниця" ціна золота залежить від ваги і чистоти золота, а також від курсу національної валюти. Якщо ви маєте бажання продати золоті вироби, вам необхідно звернутися до ломбарду "Скарбниця" та визначити точну ціну. В залежності від якості та кількості золота, ви зможете отримати адекватну ціну за ваші вироби. Важливо мати на увазі, що ціна на золото може змінюватися декілька разів на день, тому перед продажем краще дізнатися про поточні курси та умови.

Яка ціна срібла в ломбарді скарбниця?

Ломбард "Скарбниця" - це надійне місце, де можна швидко та безпечно здати срібні вироби в заставу або продати їх. Ціна срібла в ломбарді залежить від кількох факторів, таких як курс срібла на міжнародному ринку, вага та якість виробу, а також попит на срібні прикраси в ломбарді. У ломбарді "Скарбниця" вартість срібла оцінюється кваліфікованими фахівцями з урахуванням всіх цих факторів. Ви можете зв'язатися зі спеціалістами ломбарду "Скарбниця" для отримання детальної інформації про ціну срібла в наявності або процедуру продажу срібних виробів.

Як зайти до особистого кабінету в ломбард скарбниця?

Для того, щоб увійти до особистого кабінету в Ломбарді "Скарбниця", необхідно зайти на офіційний сайт компанії та знайти кнопку "Особистий кабінет" у верхньому правому куті екрану. Після натискання на цю кнопку потрібно ввести своє ім'я користувача (логін) та пароль, який був наданий при реєстрації в системі. Якщо ви забули свій пароль, можна скористатися функцією "Відновити пароль" на сторінці входу. Після входу в особистий кабінет користувач може перевірити стан своїх кредитів, переглянути історію та умови кредитів, здійснити оплату та виконати інші дії, пов'язані з отриманням кредиту або продажем цінностей.

0
0
0

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *