1. Загальна інформація
Ресурс Фінансовіч є кредитним брокером, який надає позичальникам допомогу у виборі кредиторів з кращими умовами. Видача кредитів не входить в сферу діяльності сервісу, він займається тільки консультаційною діяльністю.
Позичальники не платять комісії за послуги сервісу. Звернення до кредитного посередника є абсолютно безкоштовним.
Основний заробіток ресурсу – реклама кредитних установ і партнерські програми.
2. Оформлення та отримання кредиту
Заявку на отримання позики можна подати в будь-який день і в будь-який час цілодобово. Завдяки цьому можна моментально вирішити свої питання.
На сторінці сайту Фінансович необхідно:
- Вибрати суму позики.
- Визначити період кредитування.
- Написати в порожніх полях свої дані.
- Натиснути на кнопку «Отримати кредит».
Заявки на отримання позики приймаються від повнолітніх громадян України, які проживають на території країни. У більшості МФО видають позики громадянам у віці від 18 до 60 років. Але деякі кредитори оформляють позики позичальникам і після 75 років. Подаючи заявку на кредит, необхідно вказати дані паспорта, адресу електронної пошти та мобільний телефон.
Дані, надані позичальником, передаються тільки обраній ним кредитній організації. Вони зберігаються в захищеній базі даних сервісу Фінансович, і не передаються третім особам.
Сума позики варіюється від 1 до 30 тис. гривень. Відсоток за позикою варіюється від 0,01 до 2% на добу. Але остаточні ліміти залежать від обраної компанії. Додаткові комісії можуть бути у обраного кредитора. Їх необхідно уточнювати.
Заявка на позику розглядається від 15 хвилин до 1 роб. дня. При повторному зверненні схвалення заявки може бути прийнято майже миттєво.
Статус поданої на розгляд заявки відбивається в персональному кабінеті на сайті компанії-кредитора. При його оновленні на номер телефону позичальника або його електронну адресу приходить повідомлення.
Позичальники можуть отримати кредит на карту або готівкою. Однак способи отримання позики можуть відрізнятися від кредитора до кредитора.
Всі ці категорії громадян можуть отримати позику. Оформити позику можуть навіть ті, хто оформлений не офіційно.
3. Погашення кредиту
Кредитори надають кілька способів погашення боргу:
- з карти в персональному кабінеті,
- з віртуальних гаманців,
- готівкою в офісі МФО і т.д.
При оформленні кредиту, на сайті кредитної організації і в договорі, вказані способи, які актуальні для конкретної організації.
Кредитні організації дорожать своїми позичальниками, тому у важких ситуаціях йдуть їм назустріч – змінюють дату погашення позики. Щоб отримати пільгу, слід звернутися в службу підтримки обраної компанії.
Якщо немає можливості повернути всі гроші вчасно, краще оформити пролонгацію. Вона дозволить продовжити дію кредитної угоди. В період дії пролонгації доведеться платити тільки відсотки, а саме тіло позики можна не платити. Якщо ж ви просто не будете платити борг, то з вами спочатку будуть спілкуватися кредитори, а потім – колектори.