1. Загальна інформація

+- Що таке Фінансовіч?

Ресурс Фінансовіч є кредитним брокером, який надає позичальникам допомогу у виборі кредиторів з кращими умовами. Видача кредитів не входить в сферу діяльності сервісу, він займається тільки консультаційною діяльністю.

+- Чи платні послуги ресурсу Фінансовіч?

Позичальники не платять комісії за послуги сервісу. Звернення до кредитного посередника є абсолютно безкоштовним.

+- На чому заробляє сервіс?

Основний заробіток ресурсу – реклама кредитних установ і партнерські програми.

2. Оформлення та отримання кредиту

+- У які дні можна подати заявку на отримання кредиту?

Заявку на отримання позики можна подати в будь-який день і в будь-який час цілодобово. Завдяки цьому можна моментально вирішити свої питання.

+- Як подати заявку на кредит?

На сторінці сайту Фінансович необхідно:

  1. Вибрати суму позики.
  2. Визначити період кредитування.
  3. Написати в порожніх полях свої дані.
  4. Натиснути на кнопку «Отримати кредит».
+- Які вимоги до позичальника?

Заявки на отримання позики приймаються від повнолітніх громадян України, які проживають на території країни. У більшості МФО видають позики громадянам у віці від 18 до 60 років. Але деякі кредитори оформляють позики позичальникам і після 75 років. Подаючи заявку на кредит, необхідно вказати дані паспорта, адресу електронної пошти та мобільний телефон.

+- У кого є доступ до моїх даних?

Дані, надані позичальником, передаються тільки обраній ним кредитній організації. Вони зберігаються в захищеній базі даних сервісу Фінансович, і не передаються третім особам.

+- Якою може бути сума позики і відсоток?

Сума позики варіюється від 1 до 30 тис. гривень. Відсоток за позикою варіюється від 0,01 до 2% на добу. Але остаточні ліміти залежать від обраної компанії. Додаткові комісії можуть бути у обраного кредитора. Їх необхідно уточнювати.

+- Як довго відбувається розгляд заявки?

Заявка на позику розглядається від 15 хвилин до 1 роб. дня. При повторному зверненні схвалення заявки може бути прийнято майже миттєво.

+- Як я дізнаюся результат по моїй заявці?

Статус поданої на розгляд заявки відбивається в персональному кабінеті на сайті компанії-кредитора. При його оновленні на номер телефону позичальника або його електронну адресу приходить повідомлення.

+- Як можна отримати кредит?

Позичальники можуть отримати кредит на карту або готівкою. Однак способи отримання позики можуть відрізнятися від кредитора до кредитора.

+- Чи може взяти кредит студент, пенсіонер або мама в декреті?

Всі ці категорії громадян можуть отримати позику. Оформити позику можуть навіть ті, хто оформлений не офіційно.

3. Погашення кредиту

+- Які є способи погашення кредиту?

Кредитори надають кілька способів погашення боргу:

  • з карти в персональному кабінеті,
  • з віртуальних гаманців,
  • готівкою в офісі МФО і т.д.

При оформленні кредиту, на сайті кредитної організації і в договорі, вказані способи, які актуальні для конкретної організації.

+- Чи можна перенести дату погашення кредиту?

Кредитні організації дорожать своїми позичальниками, тому у важких ситуаціях йдуть їм назустріч – змінюють дату погашення позики. Щоб отримати пільгу, слід звернутися в службу підтримки обраної компанії.

+- Що буде, якщо не погасити кредит вчасно?

Якщо немає можливості повернути всі гроші вчасно, краще оформити пролонгацію. Вона дозволить продовжити дію кредитної угоди. В період дії пролонгації доведеться платити тільки відсотки, а саме тіло позики можна не платити. Якщо ж ви просто не будете платити борг, то з вами спочатку будуть спілкуватися кредитори, а потім – колектори.