ТОВ “Фінансович” – компанія, якій належить мережа веб-ресурсів, які допомагають підібрати кредит з кращими умовами в мікрофінансових організаціях по всьому світу.

Веб-ресурси ведуть свою діяльність з 2019 року і на сьогоднішній день працюють в Україні і Казахстані. У планах компанії запустити проекти і в інших країнах.

finansovich.com – є кредитним брокером і займається тільки консультаційною діяльністю.

Цілі проекту

 1. Допомогти потенційним позичальникам порівняти і вибрати кредити з найвигіднішими умовами в фінансових установах України.
 2. Надати повні дані про кредиторів, які працюють на території України. Розповідати позичальникові про пропоноваі умови позики, а також про запити, які кредитна компанія пред’являє до ймовірного позичальника. Все це дасть можливість зрозуміти, з ким краще підписувати кредитну угоду, щоб оформити позику на вигідних умовах.
 3. Навчити користувачів, як потрібно вибирати фінансову організацію, з якою можна буде укласти кредитну угоду. В ході навчання звернути увагу на пункти угоди, які слід уважно вивчити перед оформленням кредиту.

Переваги

✔️Безкоштовно

Сервіс вибору кредитора надає послуги потенційним позичальникам абсолютно безкоштовно.

✔️Вибір серед перевірених

При зверненні до брокеру на вибір позичальникові надається більше десяти фінансових установ, які давно працюють у фінансовій сфері, і добре себе зарекомендували.

✔️Доступно

Отримати кредит зможуть студенти, пенсіонери, матері в декреті, ті, хто не оформлений офіційно. Для отримання позики на карту необхідно буде просто заповнити заявку на позику.

✔️Зручно

Можна вибрати відповідні умови позики з урахуванням періоду і відсотків за позикою, для цього не доведеться окремо звертатися на сайт кожного кредитора, досить буде подати заявку на сайті посередника.

✔️Цілодобово

В сервіс Фінансович можна звернутися цілодобово, це дуже зручно для всіх позичальників. Ресурс працює без вихідних і перерв.

✔️Просто і швидко

Ресурс має зрозумілу навігацію, тому пошук кредитора і отримання позики займе мінімум часу і не викличе труднощів. При цьому потенційний позичальник зможе оформити позику з поганою історією кредитування без відвідування офісу кредитної організації.

Швидка навігація:

Про Фінансович в цифрах

За час роботи finansovich.com.ua, скористалися послугами з підбору кредиту більш 51700 чоловік. Варто зазначити, що найбільше потребують позику клієнти у віці 25-34 років, в не залежності від статі. Велика частина з них – жителі великих міст.

Завдяки тому, що сервіс працює цілодобово, оформити кредит користувачі могли в будь-який зручний для себе час.

Найбільш популярний кредит на суми до 6000 грн. Це пояснюється тим, що багатьом людям потрібен швидкий кредит “до зарплати”, а так само їх приваблюють вигідні умови першої позики за заниженою відсотковою ставкою.

Для кредитів характерна сезонність. На зимовий період припадає 50% всіх взятих позик. А більша частина клієнтів гідно оцінила послугу пролонгації і регулярно її користується.

Про нас пишуть ЗМІ

 • Pravda.if.ua
 • Тижневик “Ера”
 • Новинний портал Маріуполя

Юридична сторона роботи сервісу

Власником сайту і його контенту є

 • ТОВ “Фінансович”;
 • ЄДРПОУ 43592446;
 • номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи: 1 224 102 0000 094118;
 • центральний офіс: м Дніпро, вул. Калинова, д. 12, офіс 10;
 • філії: м Київ, проспект Степана Бандери, 8; м Полтава – вул. В. Чорновола, 12;
 • тел. 098 688 33 15;
 • email: info@finansovich.com.ua

Правова інформація

ТОВ “Фінансович” надає безкоштовні послуги з підбору і порівняню кредитних пропозицій і є інформаційним майданчиком-посередником, який дозволяє заощадити час і сили на вибір фінансових пропозицій. Ми надаємо чесні огляди на фінансові організації і публікуємо реальні відгуки користувачів, не нав’язуючи якісь фінансові послуги представлених компаній.

Як ми заробляємо

При оформлення мікропозик клієнтом через наш веб-ресурс, ми отримуємо компенсацію за нашу працю у вигляді невеликих комісійних відрахувань від компанії кредитора. Не дивлячись на це, в своїх оглядах ми керуємося тільки незалежними кількісними і якісними оцінками.

Ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, які мають необхідні правові документи:

 • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи;
 • Ліцензію на надання грошових коштів в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту.

Документи, які регламентують роботу сайту і взаємодія з користувачами сайту