Швидкий кредит

онлайн на карту України
Гроші готівкою за 15 хвилин!
Терміновий займ. Без відмови і поручителів!
long-arrow
man-1
Сума кредиту (грн)
Термін кредиту (к-ть днів)
До виплати:
0 грн
Тіло кредиту:
0 грн
Термін:
0 днів
Комісія:
0,01 %
Заповніть цю форму

  +38

  Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Швидкий кредит
  переваги миттєвих кредитів
  Мінімальний вплив
  кредитної історії
  Цілодобове
  і швидке рішення
  Отримання грошей
  на карту
  Без відвідування банку
  Без телефонних
  дзвінків
  Без фото і зайвих
  питань
  Наші банки-партнери
  logo-2439
  logo-2438
  logo-2437
  logo-2436

  Швидкий займ на карту онлайн

  Фінансович – доступ до швидких кредитів онлайн в Україні. Великий вибір! Миттєве прийняття рішення! Тут і зараз – без зайвих питань, виснажливих перевірок, візитів в офіс (в банк) і виснажливих очікувань ви отримаєте необхідну вам грошову суму.

  • Гроші надходять онлайн прямо на банківську картку.
  • Замовити гроші можна з будь-якого місця.
  • Терміновий займ в будь-який час дня і ночі.
  • Мінімальний список запитуваних документів.

  Всі персональні дані, які клієнт сервісу ввів в форму заявки залишаються в системі і конфіденційні. Тому ваші родичі, друзі, колеги ніколи не дізнаються про вашу потребу в мікропозиці.

  Існує програма лояльності для постійних клієнтів МФО – вторинне і кожне наступне звернення до сервісу, дозволяє клієнту розраховувати на велику суму фінансової допомоги, а також забезпечує участь в акціях з призами або зі знижками на відсотки за користування позиковими засобами.

  Можливо вас також зацікавлять пропозиції по кредитах:

  Мікропозика Без дзвінків Без відсотків На картку онлайн Без фото

  Відгуки
  наших клиєнтів
  Комунальні послуги та банківський кредит я завжди плачу в середині місяця, відразу після зарплати. Це дуже зручно, бо потім весь місяць я не думаю про платежі. Учора перед сном начальник написав, що в бухгалтерії виникли якісь проблеми і гроші вони перерахують тільки через тиждень. Я можу почекати максимум 3 дні, але точно не 7 днів. Знав, що лаятися з директором марно, тому оформив швидкий кредит вночі до зарплати на порталі Фінансович. Цей сервіс видає позики на кілька днів і до 2-х місяців. Я сплатив свої платежі вчасно, а потім просто повернув гроші з мінімальними відсотками.
  Сергій Кривонос
  Сергій Кривонос
  Мені потрібні були кошти на оплату кредиту, але як на зло, я витратила цю суму на лікування зуба, що розболівся. Банки точно не дадуть тобі взяти кредит швидко за паспортом без проблем, тому я вирішила перекрити платіж грошима, які отримала від сервісу Фінансович. На цьому сайті ви зможете оформити позику терміном до 60 днів. У вас не попросять довідки з роботи або фото паспорта. Тепер я знаю, куди можна звернутися наступного разу при виникненні непередбачених обставин.
  Мілена Папушина
  Мілена Папушина
  Взяла перший кредит, думала над банком і сервісами МФО в інтернеті, вибрала останнє, так як немає вже довіри цим банкам. Хочуть, щоб на 7 тисяч кредиту надала документи всілякі. А в МФО просто паспорт і код потрібні. Кредит оформили миттєво і ніяких черг. Перша сума до 4х тисяч вийшла, а наступний кредит буду брати, так до 10 обіцяли.
  Юлія Соколовська
  Юлія Соколовська
  Якщо гроші потрібні швидко - беру позику тут. Все працює чітко. Хотілося б процентну ставку нижче, а то тільки перша позика під 0%. Ще максимальна сума позики маленька, але в принципі вибір МФО великий, якщо потрібна буде сума побільше, то прийдеться вибирати інші варіанти. Сервіс хороший.
  Олександр Тітаренко
  Олександр Тітаренко
  Користуюся багатьма МФО, тому що зручно. Одного разу потрібні були гроші терміново, кредит взяла швидко незважаючи на те, що була ніч. На сьогодні мені доступна вже максимальна сума. При виборі кредитної організації звертала увагу на процентну ставку і можливість пролонгації. А так вимоги у МФО в основному стандартні, з основним набором документів. Раджу, все ж, бути прихильником однієї компанії, тоді вам будуть доступні великі суми. Всім фінансового благополуччя.
  Світлана Ул’янова
  Світлана Ул’янова
  Життєві обставини познайомили мене з МФО. Намагалася уникати кредитів, але ситуація склалася таким чином, що довелося швидко шукати гроші. Фінансовіч допоміг зробити вибір. Хоча мені потрібна була велика сума, а отримала лише 3000 грн, тому що зверталася вперше. В принципі, нарікань немає. Нічого кримінального не побачила, як ніби все прозоро.
  Тетяна Удовиченко
  Тетяна Удовиченко
  Сидів вдома, пив каву, їв пироги і отримав гроші. Не виходячи з дому можна отримати позику. Звичайно під відсотки. Безкоштовно тільки сир у мишоловці. У вибраному МФО я взяв моментально кредит онлайн на карту. До речі перші гроші під 0%. Задоволений роботою компанії, яку вибрав на Фінансовіче, ніяких проблем бути не може, якщо все вчасно повертати. Кредит швидко можна взяти навіть вночі! Зручно.
  Артур Захаров
  Артур Захаров
  Отримала гроші без всяких проблем. Вся процедура досить швидка, близько 15 хвилин. Гроші після прийняття приходять на карту дійсно миттєво. Сервіс зручний, нарікань немає. Розраховую повернути борг раніше.
  Катерина Макарова
  Катерина Макарова
  Зламалася моя ластівка, тому гроші потрібні були на ремонт машини. Шукав суму терміново, тому що авто користуюся для роботи, і без коліс бути не можу. А немає роботи - немає грошей, прям замкнуте коло. Отримав кредит на карту терміново і без відмови, прислали 5 000 грн. не дивлячись на погану кредитну історію. Документів необхідно було мінімум, ніякої паперової тяганини. Швидкий кредит на карту в Україні можна оформити у багатьох МФО, я для вибору користувався сервісом Фінансовіч тому багато інформації в одному місці.
  Костянтин Кирик
  Костянтин Кирик
  Хотіла зробити онлайн покупку, натрапила на нереальну знижку. Вирішила не губитися і взяти мікропозику. Мені не вистачало всього 3000 грн., Прочитала відгуки на Фінансовіче і вибрала відповідного мені кредитора. Оформила швидку позику, все схвалили за 10 хвилин, взагалі ніяких проблем. Відмінні умови для нових клієнтів. Не збираюся ставати постійним клієнтом, але іноді буду брати ось такі міні кредити. Дякую.
  Марта Загурська
  Марта Загурська
  man-2
  Про нас пишуть
  Як отримати кредит?
  icon-clock
  Виберіть суму
  і термін кредиту
  icon-form
  Заповніть
  форму
  icon-variant
  Виберіть
  відповідний
  варіант
  icon-card
  Отримайте
  підтвердження
  і гроші
  Сума кредиту (грн)
  Термін кредиту (к-ть днів)
  До виплати:
  0 грн
  Тіло кредиту:
  0 грн
  Термін:
  0 днів
  Комісія:
  0,01 %
  Заповніть цю форму

   +38

   Відправляючи заявку на кредит, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   man-3
   Поширені запитання

   Грошей людина потребує постійно. Потреба в терміновій покупці або екстреній допомозі близькому – основна причина грошової позики. Ще одна причина термінової позики – потреба в поліпшенні власної кредитної історії. Якщо гроші будуть повернуті вчасно, то в наступний раз людина зможе отримати більшу суму грошей під менший відсоток.

   Клієнтом МФО може стати будь-який громадянин України – повнолітній, дієздатний. При цьому, за статистикою, моментальний кредит онлайн на карту найчастіше беруть такі категорії громадян:

   • Мами в декреті.
   • Студенти – потреби у молодих людей часто випереджають можливості. До того ж, у них часто трапляються “касові розриви” – оплата підробітків чи випробувального терміну може бути відстрочена в часі.
   • Люди, які працюють неофіційно. У цьому випадку можливі затримки грошових надходжень. Зате, якщо вони замовляють кредит на карту терміново без відмови, то варіант МФО для них – ідеальне рішення. Адже в банках просять надати довідку про доходи. Іноді телефонують з уточнюючими питаннями за місцем роботи.

   Будь-яка людина, яка потрапила в складну життєву ситуацію, може запросити екстрену грошову допомогу без відмови, в автоматичному режимі – без залучення додаткових контактів або надлишкового спілкування.

   Мету кредитування визначає сам замовник. Клієнт сам вирішує, як витратити позикові кошти. На відміну від банку, рішення про кредитування в МФО ніколи не залежить від мети, заради якої беруться кошти.

   Вимоги МФО до свого клієнта елементарні: позичальник повинен бути повнолітнім громадянином України, дієздатним, у нього на руках повинні бути документи, які відповідають вимогам системи.

   Документи для того, щоб взяти швидкий кредит:

   1. Паспорт громадянина України.
   2. Ідентифікаційний код.

   Щоб отримати швидкий кредит онлайн, виконайте кілька елементарних кроків:

   • Забезпечте собі стабільний доступ до Інтернету.
   • Перегляньте пропозиції кредитного калькулятора. Проведіть бегунком за шкалою “сума кредиту” і “термін кредиту”, зі зміною суми і терміну змінюються показники “тіла” і плати за користування грошима – “відсотки”. Підберіть суму і термін повернення грошей, які вас влаштовують по всіх параметрах.
   • Заповніть просту форму. Вона розташована праворуч від кредитного калькулятора. Введіть в неї свої персональні дані.
   • Виберіть з наданого списку кредитну організацію і оформите заявку на швидкий кредит онлайн.
   • Чекайте рішення, яке прийде на електронну пошту або через смс протягом 8 хвилин з моменту відправлення форми заявки.
   • Отримайте швидкий кредит на карту України від обраного вами МФО.

   Погана кредитна історія, неоплачені заборгованості, будь-які інші запозичення грошей – основний аргумент для відмови в грошовій позиці в банку, але в МФО можна навіть взяти кредит без дзвінків.

   Тому отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією можна, чим більше заявок ви залишите в різних організаціях, тим більша ймовірність схвалення позики.

   Сумлінні позичальники можуть розраховувати на швидке зростання суми кредитування, а також регулярне зменшення процентної ставки за користування позиковими засобами.

   При своєчасному погашенні кредиту і дотриманні всіх умов договору можна поліпшити свою кредитну історію.

   Так. Принцип існування МФО – надання фінансової допомоги своїм клієнтам в будь-який час дня. Тому ви можете отримати швидкий кредит вночі або рано вранці – тоді, коли вам це необхідно і зручно.

   Система працює онлайн 24/7 з повагою до користувачів і заощаджуючи ваш час.

   Діяльність мікрофінансових організацій в Україні контролюється НБУ і регулюється законами:

   • “Про банки і банківську діяльність”;
   • Про споживче кредитування“;
   • «Про електронну комерцію»;
   • “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”.

   Дані про МФО можна знайти в єдиному державному реєстрі.

   Також вам можуть бути корисні посилання: